W co grasz teraz? W co warto zagrać?

twardziel2

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2013
Posty
15
Punkty reakcji
3
Kiedyś jak każdy facet bardzo dużo potrafiłem grać. Teraz jakoś tak nie mam na to czasu, ani chęci. Najwięcej czasu spędziłem przy GTA San Andreas. To była gra przy, której potrafiłem spędzić naprawdę bardzo dużo czasu. Wciągała mnie jak nie wiem. Dużo też grałem w Need for Speed czy Hitmana. Teraz to w ogóle nic nie gram i nie brakuje mi tego ani trochę. Nie wiem za bardzo co jest teraz na topie, jakie są nowości i oczekiwania ze strony graczy. Wypadłem z gry, że tak się zabawie słowami :D Lubiłem też pograć sobie w fife, ale jednak jestem zwolennikiem brutalnych gier, które przynosiły mi zawsze bardzo dużo emocji i to było w tym najfajniejsze. No, ale ile można siedzieć przy komputerze? Jest dużo więcej ciekawych rzeczy w rzeczywistości :D
 

AO MAITO

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2013
Posty
42
Punkty reakcji
3
Z brutalnych , wojennych gier to ja polecam WWP czyli Worms World Party ;)
 

Fidel Castro

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2013
Posty
6
Punkty reakcji
1
A ja polecam Deadpool, sympatyczna gierka z dość typowym humorem i dobrym pomysłem na rozgrywkę :D
 
R

Righteousness

Guest
StarCraft II: Heart of the Swarm, World of Warcraft, Diablo III, Ghost Recon Online, Fifa 12, Star Wars: The Old Republic, FEAR, World of Tank, War Thunder.
Niestety nie ma zbyt wiele czasu, więc gram nie za wiele. Najczęściej GRO / SC2.
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Darksiders II
Wszystkie części Pottera - naszła mnie ochota na przypomnienie sobie tego klimatu. Poza tym grałam tylko do Czary Ognia, więc mam w końcu okazję zobaczyć, co zmajstrowali w dalszych częściach ;) Jestem już przy Księciu półkrwi, jedynka i dwójka są zdecydowanie najlepsze, najgorsza czwórka - nie wiem, jak kiedyś za pierwszym razem ją przeszłam, teraz nie dałam rady skończyć.
 

katjak

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2010
Posty
466
Punkty reakcji
8
Wiek
57
Z pewnością Potter jest grą ciekawą,ale czy tam aby nie potrzeba dużo cierpliwości? W Island grałam, ale oczywiście Bubble,a Star Wars już obił mi się o uszy-z tym,że to chyba taka bardziej męska gra?.podobnie jak Fifa,czy inne . Na Wyspa gier. jest dużo ciekawych gier,ale nie wiem czy każdemu by pasowały ;) bo tam są z tych łagodnych, platformówki,logiczne, karty czy przygodowe. A mam takie niedyskretne pytanko, jeśli musisie zapłacić za jakąś grę, bo płatne także bywają,to jak płacicie?Pozdrawiam i do usłyszenia.
 
R

Righteousness

Guest
Star Wars to uniwersum dla wszystkich, tak samo jak World of Warcraft :)
Co do HP to uwielbiam pierwsze dwie części, ale następne mnie odepchnęły.
Zależy jakie płacenie masz na myśli. Jeśli jest jakiś tytuł, który koniecznie muszę nabyć to zwykle allego / sklep steam. Jest wiele stron na których często pojawiają się super promocje, warto przeglądać ;)

I zapomniałem wcześniej wpisać mój ulubiony tytuł: Call of Duty: United Offensive. Gra epicka ;)
 

Ladyinblack

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2010
Posty
458
Punkty reakcji
7
Wiek
43
racja, trzeba różnic miedzy grami online, za które możesz placic prepaidem/paypalem etc i wersjami pudelkowami, które normalnie kupujesz np. na allegro
 

robson12

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2010
Posty
552
Punkty reakcji
8
W Wiedźmina 2. I oczywiście oczekuję na Wiedźmina trzy, choć z premierą trzeba jeszcze trochę poczekać, ale zapowiada się ciekawie
 

a3z4

Grandmaster
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
1 605
Punkty reakcji
451
Miasto
Środek świata
Ja dzisiaj zacząłem UnEpic i jak na razie niesamowicie mi się podoba. :D RPG w starym stylu z masą nawiązań do innych gier. Polecam każdemu!
A, no i StarCraft 2, ale to już właściwie nałogowo od kilku miesięcy. :)
 

Ladyinblack

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2010
Posty
458
Punkty reakcji
7
Wiek
43
Gra ktoś w Everquest II ? w noym newsletterze z psc jest pin na 5 euro, może się komus sprzyda, ciao
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Gra o tron
 
Do góry