W co grasz teraz? W co warto zagrać?

Cyr4x

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2010
Posty
638
Punkty reakcji
20
Prawie skończyłem Serious Sam III. Bardzo warto. Wcześniej Prey i tym bardziej polecam. To jedno z najlepszych fpp na singlu w jakie grałem.
 

LisekXC

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
Ja teraz gram w przęglądarkową, jakby ktos chciał dołączyć to zapraszam :
//ciach

Wstępnie tylko z nudów w to z kumplem zaczelismy grac ale teraz to jakos nas troche wciągnęło, z kims lepiej się gra bo można wspólnie kogos pomęczyć :D

Ps. Nick: RomadoraGT
 

Seu

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2012
Posty
38
Punkty reakcji
0
Miasto
Oława/Wrocław
Niedawno ukończyłem Tomb Raider'a. Świetna odsłona serii, z (w końcu!) ładną Larą. Bez urazy, ale tamta sztuczna lalka jakoś nigdy do mnie nie trafiała. Tutaj mamy dziewczynę z krwi i kości.

Wczoraj zacząłem również Bioshocka Infinite. Sprawia iście "magiczne" wrażenie, ale niestety, póki co z powodu braku czasu musi poczekać na tzw. sesje "z doskoku".
 

koles git

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2010
Posty
312
Punkty reakcji
9
Miasto
Świat
Odkąd gram w WoT'a nie kupuję żadnych nowych gier, a więc nie gram w wiele produkcji. W sumie polecam WoT'a, chociaż coraz to nowsze aktualizacje powoli uśmiercają tę grę.
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
BioShock: Infinite
The Walking Dead: Survival Instinct. TWD od Telltale zdecydowanie lepsze. W SI są monotonne walki, fabuła też nie powala.
 
M

mmamba88

Guest
W zakupionego na cdp.pl po promocyjnej cenie Wiedźmina2 na PC :)
A na xboxie & kinect w harrego pottera :)
 

Anonim23

Bywalec
Dołączył
1 Luty 2012
Posty
223
Punkty reakcji
30
Ostatnio na komputerze grałem w "Chicken Invaders", a na telefonie gram w gry z pegazusa.
 

Horsiczka

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2011
Posty
44
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Teraz gram w Tomb Raider 13" i A new beggining final cut <3
 

Attachments

  • images.jpg
    images.jpg
    8,7 KB · Wyświetleń: 6

Ladyinblack

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2010
Posty
458
Punkty reakcji
7
Wiek
43
Gilidia, obiecalam że już nie bede w nic grać ale maja teraz promke, że przyłaczajac sie do gry mozna wygrac fajne nagrody (wiiu, kody psc itp) no i mnie skusilo ;)
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
The Adventures of Shuggy
Alan Wake's American Nightmare

Dzięki free weekendowi na Steamie miałam też okazję zagrać w Dino D-Day, sieciowy fps, rozgrywający się podczas II wojny światowej, w którym mamy możliwość wcielenia się również w dinozaury ;) Na początku fajnie się grało, szczególnie latającym mikroraptorem, ale po 2 godzinach miałam już dosyć i raczej do tej gry nie wrócę.
 

katjak

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2010
Posty
466
Punkty reakcji
8
Wiek
57
Ladyinblack napisał:
Gilidia, obiecalam że już nie bede w nic grać ale maja teraz promke, że przyłaczajac sie do gry mozna wygrac fajne nagrody (wiiu, kody psc itp) no i mnie skusilo ;)
acha, no i co wygrałaś coś? :)
 
Do góry