W co grasz teraz? W co warto zagrać?

stania

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2008
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Sokółka
A ja pykam ostatnio w Alone in The Dark. Super grafika (szczególnie cieniowanie i światła), klimat jest, grywalność ogromna. Czego chcieć więcej? BB)
 

saviola_13

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2007
Posty
637
Punkty reakcji
4
Wiek
34
Miasto
Krk
zgubila mi sie plytka ze swap magic;/ , dlatego narazie konsole porzucilem w kąt ...
natomiast przypominam sobie gothica 2, i half life ...te gry są fantastyczne...
no i jeszcze śmigam w CSa ;p- chyba sie uzależnilem ;D
 

legos

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2008
Posty
15
Punkty reakcji
0
nie ma jak unreal tournamern 3:D ta gierka wymiata gram od kilkunastu dni i nie moge skonczyc:D

oto link do demka jak by ktoś chciał pograc:

//ciach
 

liuza85

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2007
Posty
163
Punkty reakcji
0
obecnie gram w europe universalizm III, i szachy :)

mysle że warto bedzie natomiast niedlugo zagrac w fallout 3
 

Pycho

Nowicjusz
Dołączył
21 Sierpień 2008
Posty
209
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Kraśnik
GTA IV to jest gra i jest na kompa(ja mam), a wy musicie poczekac-dobrze miec znajomych w redakcji CDproject:)
 

321bomba123

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2008
Posty
27
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
jarocin
Pycho walnienty jesteś napewno na pc nie masz jeszcze chociaż nie wiem ale przecież CDproject nie wyprodukowało GTA IV tylko Rokstar Games ale wierze ci bo ja będe miał za tydzień :eek:czko:
 

Sunray

Bywalec
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
3 574
Punkty reakcji
60
Wiek
34
Miasto
pomorskie
GTA IV to jest gra i jest na kompa(ja mam), a wy musicie poczekac-dobrze miec znajomych w redakcji CDproject:)

A ja mam oryginał na PS3, przeszedłem, odłożyłem na półeczkę i już zarasta kurzem :) gra dobra ale nie wiem czemu się tyle małolatów podnieca, bo dodano nowe możliwości lecz jednocześnie odjęto niektóre z poprzednich częsci i po przejściu kampanii jedyny "fun" to może rozbijanie się po mieście bez celu...
 

starshine

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2008
Posty
303
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Aktualnie gram w Final Fantasy VIII :) Ogolnie gre ciezko ocenic... fabula, kilmat, muzyka, itp. to mistrzostwo swiata (podobnie jak poprzedni FF), ale osoby odpowiedzialne za sama mechanike gry troche spapraly robote... i w grze jest sporo bledow przez ktore czasami ciezko sie gra. Ale chyba i tak warto, ze wzgledu na fabule i klimat :)

Poza tym, czasami sobie gram przez internet w darmowe gry takie jak OpenArena i Teeworlds... przyjemnie sie gra, i mozna sie latwo zrelaksowac i odstresowac :)
 

labla

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2006
Posty
25
Punkty reakcji
0
GTA IV to jest gra i jest na kompa(ja mam), a wy musicie poczekac-dobrze miec znajomych w redakcji CDproject:)

Tak, zwłaszcza, że polskim wydawcą jest Cenega, a pecetowa wersja jest zapowiedziana na listopad. Takie bajki idź wciskać małolatom z piaskownicy, a nie tutaj.

Ja obecnie gram w nowego Alone In The Dark - świetna gra, polecam. W co warto zagrać? Zdecydowanie BioShock - od czasów Fallouta 2 nie grałem w tak genialną grę. :)
 
Do góry