W co grasz teraz? W co warto zagrać?

Nookie

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
3 117
Punkty reakcji
9
Ja nawet żadnej gierki nie mam zainstalowanej w komputerze. Jakoś czasu nie mam. Ale zabieram się za Jagged Aliance 2.5 Unfinished Business.
 

CheLLsea

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2008
Posty
6
Punkty reakcji
0
Ja gram w gierki strzelaninki :p

Tak więc polecam gry typu
Call Off Duty
Medal Of Honor .
 

Iwona330

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2008
Posty
81
Punkty reakcji
1
Wiek
28
Ghotic II noc Kruka ( fajne )
ghost online ( MMORPG )
i pare innych
 

Crimson

Nowicjusz
Dołączył
6 Wrzesień 2007
Posty
97
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Wielkopolska
Counter Strike, PGR4, GTA IV, Burnout Paradise. I to tyle. Generalnie gram z 20 minut dziennie, a na konsoli raz na kilka dni.
 

Habi

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2008
Posty
90
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Kuj-Pom
Aktualnie? mało ostatnio gram, jeśli już to jakiś meczyk w wolnej chwili (np. w hmm. ubikacji :p ) w PES2008 na mojej PSP, ostatnio chwilę zabawiłem się demkiem God of War na PSP.
A w co warto zagrać? W Metal Gear Solid, wszystkie części najlepiej. To coś więcej niż gra. Moim zdaniem, gdyby to cudo było filmem, odniosłoby ogromny sukces. jednak to, że jest to gra, też ma swoje plusy- bardziej można się zidentyfikować z bohaterem, + parę innych interaktywnych niespodzianek, które MISTRZ Hideo nam zgotował w swoich grach. Szczególnie polecam 3 część tej serii, jej przekaz jest najgłębszy i historia jest najbardziej przejmująca. Szkoda tylko, że mimo wszystko- gracze to niezbyt liczne grono odbiorców, szkoda że więcej ludzi nie może poznać historii Snake'a. Zaznaczam- jeśli oczekujesz bezsensownej wyrzynki jak w większości obecnych produkcji- to nie jest tytuł dla ciebie. Z podobnej półki warto zagrać także w ICO- absolutnie niezwykła produkcja, kto grał ten wie o czym mówię. A kto nie grał- niech zagra :) . Dla czystej, bezstresowej rozrywki polecam God of War 1 & 2.
Wartym polecenia tytułem jest także Call of Duty 4- w tej grze ciągle coś się dzieje, jeden patent przeskakuje drugi, a końcówka bije na głowę wszystko. Tyle ode mnie.
 

Syd

Traditional Grip
Dołączył
12 Sierpień 2006
Posty
1 048
Punkty reakcji
0
Po przejściu San Andreas (było trochę czasu wolnego + choroba, to cóż było robić ;p), mam zamiar zabrać się za najnowsze Call of Duty.
 
A

Aqualorn

Guest
Ja obecnie łoję w Obliviona. To jeden z trzech najlepszych gier zction RPG jakie obecnie są. Główną zaletą gry jest mroczny klimat ale rochę inaczej mroczny niż w Wiedźminie. Choć moim zdaniem od już wymienionego Wiedźmina i od Gothica 3 gra jest gorsza. Jej podstawową zaletą są mody. Większośc to jeden i ten sam szajs ale niektóre z nich są naprawdę dobre.

Oprócz tego polecam nieśmiertelny Neverwinter Nights. Jedynka bije wszystkie gry na bazie D&D takie jak Baldur's Gate czy Icewind Dale.

Nie mogę też nie polecić serii Gothic. Każda z nich to zupełnie inna gra choć powiązana fabułą. Tym którzy jeszcze w Gothica nie grali (mam nadzieję że takich osób nie jest wiele) radziłbym zacząć zgodnie z chronologią od pierwszej części. Teraz gdy jest mod Mroczne Tajemnice gra sporo zyskuje.

Wypadałoby jeszcze polecić gre Bitwa o Śródziemie II. Gra zyskuje dzięki temu że w przeciwieństwie od poprzedniej części jest oparta na książce nie na filmie więc jest znacznie bardziej rozbudowana. Gra przez neta to czysta przyjemność podobnie jak w przypadku NWN. Nocna sesyjka przy NWN czy LOTR to jest coś. Kto grał to wie.
 

trent

Błąd w Matrixie
Dołączył
30 Wrzesień 2007
Posty
755
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Mezopotamia
delta force: Helikopter w ogniu- suuuper gierka. Szczególnie dla tych, którym podobał się film.

Oprócz tego polecam nieśmiertelny Neverwinter Nights.

Ja gralem w jedynke Neverwintera bez dodatków, i powiem tyle że scenariusz był do bani, że nie chciałO MI SIę kończyć nawet, a Buldursa przeszedłem calego i mi było szkoda ze się skończył. Chyba że gra przez sieć jest ciekawsza...
 

Daros23

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2008
Posty
1 987
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
WLKP
a ja wróciłem do Neverwintera :D kiedyś już grałem ale nie przeszedłem do końca :D
 

adam.

Nowicjusz
Dołączył
30 Czerwiec 2008
Posty
29
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Lubuskie
ja obecnie gram v virtua tennis 3 czasami w World Snooker Championship 2005 i Euro 2008
 

Razel

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2008
Posty
16
Punkty reakcji
0
Zagraj w Counter Strike :D Gra ci sie tak szybko nie znudzi, o ile wogule ci sie znudzi xD
 

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
...Tylko uważaj na mózg :p

~

Fable: The Lost Chapters :) - polecam ;p
 
Do góry