W co grasz teraz? W co warto zagrać?

Grankhan

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2008
Posty
136
Punkty reakcji
0
Archlord mi działa w końcu xD myślałem, że będzie jakaś kwadratowa grafika, ale jest dobrze :) taki ps. Archlord to MMO :)
Ta gra wciąga więc uważaj
ech.. nie zgodzę się xD ta gra uzależnia :/
 

Black Angel

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2007
Posty
675
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
From Fr ;x
[quote name='Gran'khan' post='1239164' date='4.03.2008, 21:28']Archlord mi działa w końcu xD myślałem, że będzie jakaś kwadratowa grafika, ale jest dobrze :) taki ps. Archlord to MMO :)ech.. nie zgodzę się xD ta gra uzależnia :/[/quote]wciąga a uzależnia to to samo :D
 

Karh

Pasjonat Fantasy.
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 013
Punkty reakcji
5
Miasto
Faerûn.
wciąga a uzależnia to to samo

No na pewno nie to samo. Bo wciągać może fabuła, a uzależniać już nie. Choć w grach MMO pojęcie fabuła jest okrojone do skrajności.
 

Vandien

nostromo
Dołączył
29 Kwiecień 2007
Posty
1 307
Punkty reakcji
0
Obecnie jestem przy koncu gry crysis.
Przechodze ja na sile....w ogole mi sie nie podoba, ale zeby miec jakies zdanie to trzeba skonczyc dany tytol.
 

Ikaa

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2008
Posty
2
Punkty reakcji
0
no wlasnie chyba nie do konca sie zrozumielismy xd bo w tamtej grze grafika jest 3d.. a w tibii chyba nie xd
 

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
Dziś skończyłem Half Life 2 ;) ... mogę Polecić :) Choć w połowie gry wieje nudą, to końcówka jak najbardziej fajna :]
 

trent

Błąd w Matrixie
Dołączył
30 Wrzesień 2007
Posty
755
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Mezopotamia
Ostatnio troche w Cobre odział specjalny- nie wiedziałem że w Niemczech samoloty fruwają (?) , a pozatym w Gothica i jeszcze Tactical Ops, ale troche to bezsensu bo przez sieć to kiepski jestem :D
 

Patrick182

Nowicjusz
Dołączył
20 Marzec 2008
Posty
31
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Wielkopolska
Polecam RPG takie jak, Gothic, Neverwinter Nights, Star Wars KotOR. Ze strzelanek to aktualnie wymiata Crysis, ale polecam także Call of Duty 4, Bioshock.
 

Thoru

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2008
Posty
180
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Lubin
Ja obecnie gram w:
*Lineage II przerobione C4,C5 na C6 (dokładnie Abyss x5) :)
*Call of Duty 2 Single Player
*Counter Strike'a 1.6 :)

Na prawde warto zagrać w każdą z tych gier :) Zapewniają niemałą dawkę przyjemności oraz możliwość poznania sporo fajnych osób :D
Polecam :D

_____________________________________
Jakieś dodatkowe info? PM me :D
 

stevenloop

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2008
Posty
88
Punkty reakcji
0
A ja wam goraco polecam GTA: Vice City najwspanialsza(chyba xD) gra na swiecie!
 

Malarz

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2007
Posty
136
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Konin/Dortmund
ja gram w CS i oczywiscie w Call Of Duty 4.I Rome total war POLECAM CI CALL OF DUTY przeszłem wszystkie częsci teraz tylko na 5 czekam i gram dalej:) polecam serdecznie narazie
 

hamann666

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2008
Posty
183
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Ja tylko teraz w DSJ 2000 :D :D :D :D :D :D :D spalila mi sie karta graficzna ale naszczescie moge grac w moje kochanie dsjki. :)
 
Do góry