W co grasz teraz? W co warto zagrać?

michaloz

[...]
Dołączył
16 Październik 2006
Posty
1 399
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Miasto
ptb.
Wiedźmin i właśnie teraz warto w niego grać póki jest w "modzie", ponieważ nie jest to prosta gra, a ludzie moga pomóc :D

Przy okazji gram w CSa, ale właśnie mam największą przerwę w karierze, nie gram od 5 dni :p
 

*Madzia*

Neurotyczna sadystka
Dołączył
17 Październik 2006
Posty
1 521
Punkty reakcji
25
Ja gorąco polecam Resident Evil 4 :D Naprawdę świetna gra, niesamowity klimat i wciągająca fabula. :)
 

scarletrose

uzależniona...
Dołączył
12 Sierpień 2007
Posty
1 129
Punkty reakcji
0
Grywałam w Resident evil 4 .... ale juz mi się znudziło tak siedziec przed kompem po kilka h. :p
 

scarletrose

uzależniona...
Dołączył
12 Sierpień 2007
Posty
1 129
Punkty reakcji
0
nocny marek widzę :]
już całą gre przeszłam gdzies w 3 dni..rozkładałam sobie na raty czas grania bo mnie tyłek bolał :D
 

*Madzia*

Neurotyczna sadystka
Dołączył
17 Październik 2006
Posty
1 521
Punkty reakcji
25
Heh, ja za pierwszym razem 10 godzin siedziałam, potem robiłam przerwy na jedzenie, itd. :D
 

scarletrose

uzależniona...
Dołączył
12 Sierpień 2007
Posty
1 129
Punkty reakcji
0
noo to ja pierwszego dnia nic nie jadłam... nie mogłam odejść od komputera... nie pozwalałam nikomu wchodzić... a i pamiętam że zostawili mi obiad pod drzwiami.... ach... :]
no to ładnie.. od jutra chyba znowu zacznę.. :p
 

*Madzia*

Neurotyczna sadystka
Dołączył
17 Październik 2006
Posty
1 521
Punkty reakcji
25
noo to ja pierwszego dnia nic nie jadłam... nie mogłam odejść od komputera... nie pozwalałam nikomu wchodzić... a i pamiętam że zostawili mi obiad pod drzwiami.... ach... :]
no to ładnie.. od jutra chyba znowu zacznę.. :p



Ech, te wspaniale chwile spędzone przy Residencie ... :D Probowałam grac drugi raz ale nie dostałam obiecanej ilości amunicji :mruga: Na końcu gry można było ponoć dostać :niepewny:
 

*Madzia*

Neurotyczna sadystka
Dołączył
17 Październik 2006
Posty
1 521
Punkty reakcji
25
no właśnie też tak kiedyś miałam... ale do końca nie wytrwałam 2 raz... :D


Super gierka ale mi tez 2 raz już sie nie chciało jej przechodzić :p 50% sukcesu gry to dobre wyposażenie :D Dobre bronie i dużo amunicji, u mnie z tym cienko było :( W połowie gry został mi tylko nóż :bag:
 

scarletrose

uzależniona...
Dołączył
12 Sierpień 2007
Posty
1 129
Punkty reakcji
0
nie no noża to się nie dorobiłam :D hehe... mi została jedna broń ale jakoś się udało :D
ach..to ja chyba już pójdę spać :p
 

scarletrose

uzależniona...
Dołączył
12 Sierpień 2007
Posty
1 129
Punkty reakcji
0
Jestem twarda..Jestem.... no oczywiście że jestem twarda...zawsze.... ale nie dzisiaj :D
 

Ostry92

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2007
Posty
287
Punkty reakcji
1
Ja aktualnie - Gta San Andreas Multiplayer , Endless Online , SOF 2 , i Empire Earth ;)
 
Do góry