W co grasz teraz? W co warto zagrać?

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Od Baldurów wg mnie lepsze sa Neverwintery, mają lepsze rozbudowy postaci, a fabuła też nie jest zła, i duuużo dodatków do 1 jest :) interesujący jest starcraft 2, warto na to spojżeć :)
 

tiger1414

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2007
Posty
12
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Ja gram w GTA SAN ANDREAS przez neta zawalista gierka polecam dla wszystkich !!! jesli chcecie zaczac grac i nie wiecie co sciagnac piszcie na gg: 1069360 jestem prawie zawsze niewidoczny, NAPEWNO POMOGE!!!
 

Nihilus

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2007
Posty
103
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Sosnowiec
Teraz gram w FM i czasem jak nie mam co robić to gram na emulatorach nintendo, psx, gba itp. i właśnie dla ludzi którzy chcą szybko i łatwo jakąś grę ściągnąć i pograć w pracy, w szkole, albo w domu to polecam, gry te mogą was wciągnąć na kilka godzin.
 

Tiges

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2007
Posty
9
Punkty reakcji
0
Wiek
26
Miasto
Skate Park
graliście może w maple story?? jak nie to zagrajcie :p naprawde fajna

strona oficialna : www.nexon.net
albo pl stronka: maple-story.yoyo.pl
 

Jergen

Nowicjusz
Dołączył
30 Wrzesień 2007
Posty
288
Punkty reakcji
1
Wiek
26
Miasto
z kątowni
Ja bardzo polecam i w to gram, Lineage II. Bardzo dobra gra Multi Player, gra tam MILIONY graczy... Szkoda, że nie mam WoWa, bo podobno jest lepszy ale płatny. Jestem także wielkim fanem Gothic całej sagi i czekam z niecierpliwością na dodatek do Gothic 3, bo na Gothic 4 nie ma co czekać, bo wyjdzie dopiero na przełomie 2010 - 2012 roku, przynajmniej tak develpomerzy nowi zapowiadali... Mam nadzieje, że to nie będzie taki koks jak Gothic 3. Gram też dosyć często w Multi San Andreas czyli dla wtajemniczonych SAMP. Jest bardzo dużo możliwości, jest dużo tak zwanych RP - Role Playing, czyli normalne życie w GTA, czytałem, że się składa ze 20 tys linijek skryptów. Ja gram na God fatherze PL i tam będę grał xD
 

Halo 3

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2007
Posty
13
Punkty reakcji
0
Na PC się nie gra... na PC klepie sie arkusze kalkulacyjne... :)

WARTO ZAGRAĆ w Halo 3 oraz w Gears of War
 

kajd

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2007
Posty
34
Punkty reakcji
0
Wiek
116
Miasto
Las Vegas
hmmm.... ;)
metin 2 nie polecam bo się tnie i jest nudny.
mu jest niezłe ale na globalu jest przepych i polecam darkmu to jest super serwer polecam sam gram :)
WoW nie polecam mój kumpel przez to nie zdał :D
GTA moim zdaniem pod względem grywalności najlepsza jest część vice city :emonitator:
Z gangsterek to na pewno Mafia (niedługo wyjdzie 2 część już się nie mogę doczekać :) ) :emonitator:
z rpg nie licząc przez neta to Gothic 1,2,3 i diablo
samochodówki Juiced z nfs polecam tylko do undergrounda 2 reszta to lipa
piłkarskie najlepsza moim zdaniem to pro evolution soccer 5 i 6 :310 :crazy:

większość :stop:
 

Lusjus

Klawiatury Muszkieter :)
Dołączył
5 Grudzień 2006
Posty
1 229
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Wolsztyn
gram obecie w PES6 i F1 2006 na PS2 , a na kompie w FM2007, Civilization IV , GTA SA,

Czekam teraz na FM 2008 , i chce w niedługiej przyszłosci zaisntalowac Supreme Comander czy jak to sie tam pisze
 

porzyk

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2007
Posty
2
Punkty reakcji
0
a ja obecnie gram w dosyc stara gierke - CS (counter-strike) :Djakbysice mieli jakies ciekawe serwy na non steam to piszcie na PW ;D
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Dungeon Siege, naprawde fajny RPG pod wzgledem budowy postaci, moze troche za prosty, ale sposob fajny, niestety gra to typowa sieczka, ale warto zagrac^^
 

Karh

Pasjonat Fantasy.
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 013
Punkty reakcji
5
Miasto
Faerûn.
Neverwinter Nights +SoU +HotU.
Nie wiem który już raz. Wciąż krasnolud mnich.
 
Do góry