W co grasz teraz? W co warto zagrać?

DarthPuma

Nowicjusz
Dołączył
28 Sierpień 2007
Posty
2
Punkty reakcji
0
Osobiście grywam w kilka gier, które bardzo polecam:
StarCraft - szczególnie na battle.net. Ta gra jest nieśmiertelna. Najlepszy rts moim zdaniem ;)
Warcraft 3 - fabuła powala. Gra się przyjemnie ;DD
F.E.A.R. - fajny na multi. Jak dla mnie nie jest taki straszny ;p mała dziewczynka mnie nie przeraża xDD
Enemy Territory - jak ktoś ma nerwy xD.
Seria Fallout - jak dla mnie trochę trudnawa na początku ;]
Gothic 1 - super crpg. Nie jest taki rozbudowany jak morrowind ale cóż ;]

A z przygodowych gier polecam fahrenheit i dreamfall. :D
 

Vandien

nostromo
Dołączył
29 Kwiecień 2007
Posty
1 307
Punkty reakcji
0
Wlasnie gralem w demko gry "Loki" i o malo nie zrzucilem kompa z balkonu (21-32 fps) a do tego sterowanie do bani (brak sterowania myszka). Po rozpakowaniu demka okazuje sie, ze wazy okolo 2.7 giga :mruga: ....pytanie...ale co takiego ????, taka pasc ???. Nie polecam :/ .
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
BG + Opowieści.., później eksport postaci i BG2 + Tron.. - poraz nie wiem który gram w to :D.
 

mariusz1989

My name is Trance
Dołączył
22 Czerwiec 2007
Posty
2 173
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Bydgoszcz - Jaworzno - Kraków
Aktualnie kolega mnie namowil do gry w Archlord i niezaluje ze sie skusiłem polecam ta gre poniewaz grafika jest kosmos (tzn u mnie jest i u uzytkownikow z pobonym sprzetem bo ja cisne na max detalaf i AA on oczywiscie) gra od kilku miesiecy jest darmowa wiec mozna ladnie grac
smile.gif
, nie idie ukryc, iz gra jest podobna do WoWa i to strasznie mamy tu crafting oczywiscie questow jest od :cenzura: i jeszcze wiecej, jest 16 miast w kazdym kolo 50 questow i po drodze mozna znalezc liczne questy, mozna miec zwierzaka na ktrym sie podrozuje, mam rasy orcow humans i moon elfy kazda rasa rozbija sie na 3(tzn orkowie i ludzie) ludzie- mag rogal i warrior, orkowie- mag rogal i bersek, moonelfy- rogal i element (uzywam potocznych nazw graczy ale chyba wiadomo o co chodzi), tak wiec goroaca polecam jesli znajde czas(oderwe sie od expienia czy tez robienia questow) postaram sie bardziej rozszerzyc pojecie Archlord, jak narazie zapraszam do gry
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Diablo 2, GTA Vice City, The Sims 2 :)
 

ziomek127

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
14
Punkty reakcji
0
Diablo II od bardzo dlugiego czasu. Gralem jeszcze troche w obliviona, czasem go wlaczam ale tylko z nudow
 

8-) LoL (-8

Farciarz
Dołączył
28 Luty 2007
Posty
1 039
Punkty reakcji
2
Wiek
31
Miasto
Laskowice Pomorskie
Super Mario Bros, Contra I i II, Chip 'n Dale<<<Pegazus
Grand Thefr Auto: San Andreas, III, II, <<<najlepsze trzy części GTA.;;Czekam na IV (jeśli wyjdzie na PC:\)
Need For Speed: Underground 1 i 2, Most Wanted, PORSCHE 2000
Far Cry
Super Mario Bros, Contra I i II, Chip 'n Dale<<<Pegazus
Mafia
Street Racing Syndicate
Juiced
WWF Smackdown
WWF RAW
WWF Smackdown vs. RAW Series.
DSJ 2.1 Fajna stara gra.
Skoki Narciarskie 2002,2005:)
FIFA 2000, 2005+Mega Patch PL
PES 5, 6+ Orange Ekstraklasa Patch
Carmageddon I i II
.:poZDro:.
 

Euzebiusz

Nowicjusz
Dołączył
28 Sierpień 2007
Posty
226
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Freie Stadt Danzig
Ostatnio gram w: GTA San Andreas, Call of Duty 2 oraz Brothers in Arms. W najbliższym czasie zamierzam także pograć w Hearts of Iron II. :)
 

ekohuman

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2007
Posty
18
Punkty reakcji
0
Miasto
Katowice
Ja polecam Counter-Strike ;)
Gram 3 lata dzien w dzien i nie zamierzam konczyc ;)

Podobnie jak Diablo 2 od czasu pojawienia sie gry na rynku nie moge sobie dac z nia spokoju ;)

Obydwie gry polecam :)

Bo co np. The Sims to w taka gre chyba raczej sie nie da za dlugo grac bo to sie nudne staje ( przynajmniej dla mnie )
Moze niektorzy lubia tego typu gry ale to raczej nie dla mnie
 

Vandien

nostromo
Dołączył
29 Kwiecień 2007
Posty
1 307
Punkty reakcji
0
Wlasnie skonczylem po raz ktorys z kolei "DOOM 3" i znowu jestem w szoku tym bardziej, ze wszystko jest na full detalach :D.
Nie wiem kiedy mi sie znudzi.
 

kruszynka_ona

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
101
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poznań
Też gram w Diablo II ! Jest super, co z tego, że stare, ale jak wciąga..! ;D Gothic'a też bardzo lubię, ale raczej część 1 i 2... ;)
 

michalek698

Nowicjusz
Dołączył
4 Wrzesień 2007
Posty
12
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Poznań
Ja teraz gram w Kompanie Braci, gra jest super chyba najlepsza gra wojenna w jaką grałem. Czasami gram też w Call of Duty 2, SWAT4, FIFA 07, Gta San Andreas
 

Vandien

nostromo
Dołączył
29 Kwiecień 2007
Posty
1 307
Punkty reakcji
0
Ostatnio pykalem w "DOOM-a 3" a dzisiaj odkurzylem przepiekna gre zrobiona przez polakow pt "PAINKILLER BLACK EDITION" i musialem zrobic pare fotek mojego "ulubienca" tym bardziej, ze jest dostepny tylko na poziomie "nightmare" w drugiej czesci gry:



Jak widac nasz bochater "Mechapajak" nie jest latwym przeciwnikiem i gdy jego "zycie" dojdzie do polowy to wokol niego powstaje pole silowe, ktore uniemozliwia jego zabicie....trzeba uzyc sposobu, ktorego nie podam bo zepsul bym cala zabawe :D....naprawde warto z nim powalczyc :D.
 
Do góry