W Cm :d

koxia

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2005
Posty
20
Punkty reakcji
0
hej!
chcialam zapytac czy wy tez macie obsesje w zwiazku ze swoimi wymiarami :p :bag: . ja np. chcialam zapytac was czy 86 cm w biodrach przy 165 cm wzrostu to duzo? bo kazdy mowi mi ze nie a ja sama nie wiem, caly czas chce byc wezsza w biodrach :niepewny: <_< wiec czekam na odp. :papa:
 

Krwawa Mary

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2005
Posty
359
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Ale bioderka jakieś trzeba przecież mieć, jesli coś tu ma być wąskie, to pas dla wciętej talii :)
A 86 cm to naprawde niedużo :)
 

koxia

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2005
Posty
20
Punkty reakcji
0
eeee to ok. a w talii to mam 67 cm i tez nie wiem czy to duzo czy malo heh... :bag:
 

Krwawa Mary

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2005
Posty
359
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Tu bardziej chodzi o proporcje, gdybyś miałą w biodrach 67 i w pasie 67 to rzeczywiście dziwnie by było, ale tak jak jest napewno wporzadku :)
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Ja mam w biodrach 87cm :p
Właśnie się mierzyłam :D
I jestem niższa od Ciebie :)
Mnie się moje kształty podobają.
Na zaokrąglone pośladki, biodra itp można popatrzec :p :D
 

koxia

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2005
Posty
20
Punkty reakcji
0
:) fajnie ja tez zaczynam wierzys w to ze jestem waska :sexy: to byl chyba moj kompleks z ktorego mnie wyzwolilyscie :* dzieki dziewczyny! :eek:k:
 

Turban

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2005
Posty
39
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Kraków
Hmm, czy to jakaś ironia?
Z góry na dół :p Bo tak naprawde to nie ważne ile ma sie gdzie centymentrów(bez podtekstów:p ) ... ważne jest to jak jest ciało ukształtowane ;) Bo jest różnica miedzy solidnym np. udkiem z tłuszczykiem a solidnym umieśnionym udkiem - mimo iż bedą takiego samego obwodu ... nie liczy sie ile cm. tylko po prostu jak to wygląda, a dziewczyny które próbują sie dopasować do wymiarów 90-60-90 są dla mnie po prostu zabwne ;)
 

Krwawa Mary

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2005
Posty
359
Punkty reakcji
1
Wiek
35
No jest w tym trochę prawdy, chociaż zbyt duże mięśnie u dziewczyn też zbyt dobrze nie wygladają ;) No, chyba, że komuś podobają się "babochłopy" ;] :p
 

koxia

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2005
Posty
20
Punkty reakcji
0
tuban wlasciwie musze przyznac ci racje bo ja sama zawsze tak mylslalam jednak cos mnie napadlo i ztego wszystkiego zalozylam tak bezsensowny temat buehehe :sexy: :bag: mimo wszystko powiem szczerze,ze odpowiedzi typu :" to bardzo malo" albo " 86 to zupelnie w porzadku" poprawily mi humor . taka juz kobieca natura :D ;)
 

Turban

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2005
Posty
39
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Kraków
Nie chodzi o mięśnie tylko o to żeby wszystko było jędrne i nie zwisało tam gdzie zwisać nie powinno :) To ze ktoś ma 90 w biuście a biust w pasie to nie znaczy że jest sexowny ... to tak jakby oceniać przyjemność z sexu pod względem długości penisa ;)
 

Krwawa Mary

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2005
Posty
359
Punkty reakcji
1
Wiek
35
No, chyba, ż etak ;)
Co do tego biustu, to młodym ludziom* to chyba nie grozi :p



* napisałam ludziom dlatego, bo czasem widzę takich chłopaków, którzy mają prawie taki biust jak większość dziewczyn :mruga: Blee :p







Jak to dobrze, że tych głupot nie czytają moi znajomi :wstyd:
Chyba... :D
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
a skad wiecie ze nikt z waszych znajomych nie jest na tym forum?? :D
 

Krwawa Mary

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2005
Posty
359
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Nie wiem, skąd wiem, ale nawet jeśli są, to nie wiedzą, że ja to ja :D Jehiehie poztaym skąd mogę wiedzieć, że nawet jeśli są, że nie wypisują większych głupot odemnie :hyhy: :D
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
wiecie co.. to ja mam 89 cm w bioderkach a mam ok. 160.!!!! i zawsze byłam z tego zadowolona bo mam fajniutkie wcięcie w talii :) gdybym jescze brzuszek miała mniejszy i umięśniony :/
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
wiecie co.. to ja mam 89 cm w bioderkach a mam ok. 160.!!!! i zawsze byłam z tego zadowolona bo mam fajniutkie wcięcie w talii :) gdybym jescze brzuszek miała mniejszy i umięśniony :/
Ja też mam ok. 160cm :]
A w biodrach jak już pisałam 86cm.
I tez bardzo cieszę się ze swojego ciałka.
Zawsze mogło być gorzej.

A jesli chodzi o Twój brzuszek to polecam już polecaną przez kogoś (chyba Emana) 'szóstke' weidera.
 
Dołączył
7 Październik 2005
Posty
1 992
Punkty reakcji
0
Wiek
116
Ja mam 167 i w biodrach 88. I mi tyle wystarcza.
A co do tej 6 weidera to jest dobra. Po pierwszym razie miałam małe zakwasiki, ale teraz jest już dobrze. Widać efekty po tych ćwiczeniach.

A w talii mam 66 tak a propos.
 
Do góry