Uważaj! Po alkoholu piękniejszy stanie się również kolega

Status
Zamknięty.

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
to o czym piszesz to za oznake pedalstwa uznaja chyba tylko zdegenerowane cioty.

przeciez to normalne stwierdzic ze jakis kolo jest przystojny, jestesmy mezczyznami, mozemy robic co chcemy, byleby nie wsadzac sobie penisów w tyłek, to chyba proste.

dla ciebie to jest proste, dla mnie to jest proste... ale powiedz 70% mężczyzn, że jakiś koleś ci się podoba - koniec świata. :p trudno, większość facetów to zdegenerowane cioty :D
 

Przemax

Zabójca Czasu
Dołączył
19 Styczeń 2008
Posty
3 269
Punkty reakcji
55
Wiek
39
Miasto
Białystok
serio?

OMG wiekszosc facetow to zdegenerowane komformistyczne buraki raczej :p

-PUN INTENDED- tr tr tr tr
 

elpablo

Tyran Okrucieństwa
Dołączył
6 Luty 2008
Posty
2 980
Punkty reakcji
53
Wiek
38
Miasto
Dark Wood
Wychodzi na to że lepiej zostać abstynentem i omijać alkohol szerokim łukiem... co za pierdoły made in o2.
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
to nie o2
tylko ci je pokazali jako zart z amerykanskiej stronki z zartami
a tu rozmowa na powaznie...
 

elpablo

Tyran Okrucieństwa
Dołączył
6 Luty 2008
Posty
2 980
Punkty reakcji
53
Wiek
38
Miasto
Dark Wood
Nie zmienia to faktu że czytając artykuły na o2 mozna się cofnąć w rozwoju o pare lat.
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
zajrzyj na pudelka albo inny szmatlawy serwis - jak to okreslisz?
 

elpablo

Tyran Okrucieństwa
Dołączył
6 Luty 2008
Posty
2 980
Punkty reakcji
53
Wiek
38
Miasto
Dark Wood
Pudelek to akurat część portalu o2, pierwszy tego typu serwis plotkarski w Polsce...
 

Wojownik1988

Syn grzesznych ciał
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 853
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Mazury
Wczoraj w miejscowej knajpie wypiłem 5 piw i w żadnym wypadku nie było tak, jak w cytacie, który podawał autor.

Czy jestem trzeźwy, czy naj.eba.ny, to zawsze się oglądam tylko za ładnymi dziewczynami. Nigdy się np. nie zdarza, żeby po pijaku podobała mi się jakaś dziewczyna, która na trzeźwo mi się nie podoba. Bo ktoś tu napisał, że tak ma.
 

kasterka*

Nowicjusz
Dołączył
15 Czerwiec 2007
Posty
258
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
.oOOo.
omg .. moze tu chodzi o to że po % jestesmy bardziej śmieli i bardziej skłonni do okazywania zainteresowania druga osoba . wiem po sobie:p na trzeźwo choć by mi sie chłopak podobał niewiadomo jak to nie zawsze dam po sobie poznac ze mi sie podoba a jak wypije piwko,dwa ,trzy xp to podoba mi sie tak samo ale juz jestem w stanie go zaczepic :p
xD
 

homik87

Nowicjusz
Dołączył
13 Sierpień 2008
Posty
460
Punkty reakcji
0
Wiek
36
nie rozumiem dlaczego ludzie odczytali to w ten sposób że po alkoholu stajesz się homosiem? przecież tam nic takiego nie napisano! pisze że otaczający cię swiat wydaje ci się piękniejszy a nie że czujesz popęd seksualny do osób tej samej płci.

No wyjątkowo muszę sie z Tobą zgodzić w tej kwestii :) Mnie też wcale "po kielichu" nie zaczynają pociągać ani dziewczyny ani niezbyt przystojni chłopcy. Nie ma związku między spożyciem alkoholu a orientacją seksualną!
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
my tu nie mówimy o jednym kielichu, ale o takiej ilości, że następnego dnia ostrzeżenia typu szukaj siebie na youtubie brzmią naprawdę groźnie :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry