Uważaj! Po alkoholu piękniejszy stanie się również kolega

Status
Zamknięty.

ciekawaswiata

...my kisses don't lie^^
Dołączył
27 Luty 2008
Posty
1 476
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Polska ;)

Kajan90

Żuaw Prawdy
Dołączył
25 Maj 2007
Posty
1 138
Punkty reakcji
5
Wiek
34

ustinja

Smukła dziewica vel Nałożnica
Dołączył
29 Maj 2008
Posty
722
Punkty reakcji
0
A jak nie chcemy takich pomyłek jak wyzej wymieniono to może w ogole przestac pic?
:>
jesteś abstynentem,że takie rady rzucasz? :D

ja tam nie widzę zbytnich różnic w wyglądzie.
jakby tak było,to bym była non stop pijana i piękna ;D
 

B3DNAR

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2008
Posty
599
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Łódź, Głowno
Hm....ja tak jeszcze nie miałem zeby po pijaku podobał mi sie chłopak lub jego cześc ciała.....ale owszem po alkoholu niektóre kobiety wydają sie piekniejsze...
 

Raoul D

I'm a passenger, and I ride and I ride
Dołączył
29 Marzec 2008
Posty
1 010
Punkty reakcji
0
Ty żydówko zdrajczyni narodu i wstrętna lewaczko ! ucisz się ...
Zapomniałeś dodać coś o kolorze skóry i orientacji seksualnej.
 

Kajan90

Żuaw Prawdy
Dołączył
25 Maj 2007
Posty
1 138
Punkty reakcji
5
Wiek
34
Zapomniałeś dodać coś o kolorze skóry i orientacji seksualnej.
na szczęście ty dbasz o to abym o tym nie zapomniał. Kreujesz mój wizerunek wręcz.

A jak tam po wizycie u psychologa? doradził coś a może skierował na jakąś długotrwałą terapie? nadal otaczają cię narodowe szumowiny trudniące się kanibalizmem i niszczeniem rodzaju ludzkiego?
 

Raoul D

I'm a passenger, and I ride and I ride
Dołączył
29 Marzec 2008
Posty
1 010
Punkty reakcji
0
na szczęście ty dbasz o to abym o tym nie zapomniał. Kreujesz mój wizerunek wręcz.
Widzisz , zawsze dobrze mieć kogoś pomocnego pod ręką ;)

A jak tam po wizycie u psychologa? doradził coś a może skierował na jakąś długotrwałą terapie? nadal otaczają cię narodowe szumowiny trudniące się kanibalizmem i niszczeniem rodzaju ludzkiego?

A kto mówił o kanibaliźmie :mruga: ??
Ja tylko mówiłem o paleniu na stosach wrogów narodu :)

Ps. Do psychologa narazie się nie wybieram , gdyż obawiam się wyjścia z domu. Wiesz jak to jest z narodowcami nie ?

A teraz coś na temat :
Wiele razy byłem narąbany i jakoś nigdy nie spodobał mi się mężczyzna. Albo jestem inny albo ci badacze się mylą.
 

Daros23

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2008
Posty
1 987
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
WLKP
Wiele razy byłem narąbany i jakoś nigdy nie spodobał mi się mężczyzna. Albo jestem inny albo ci badacze się mylą.
badacze sie nie myla :p po prostu nie uwzglednili Polakow i ich zdolnosci do absorbowania plynow procentowych (a dziwne bo duzo nas teraz w WB :p )
 

misioor

hardcore negotiator
Dołączył
9 Kwiecień 2007
Posty
4 499
Punkty reakcji
19
Wiek
40
Miasto
Polska "b"
e tam murzyńska żydówka by nie pasowała za duża abstrakcja smile.gif
historia zna takie przypadki
ja tam nie widzę zbytnich różnic w wyglądzie.
jakby tak było,to bym była non stop pijana i piękna ;D
ale to nie chodzi o swój wygląd...,nie ma takiego płynu który spowodowałby zadowolenie kobiet z ich wyglądu :D
 

martusiek

Zosia
Dołączył
12 Marzec 2007
Posty
1 259
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
piekło .
Lol co Wy tu wypisujecie :D
A tak na serio to człowieka pijanego po prostu przestaje obchodzić wygląd, moim zdaniem ;) Ja tam nigdy nie byłam na tyle narąbana, żeby się zataczać, więc nic więcej nie powiem :p
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
ale to nie chodzi o swój wygląd...,nie ma takiego płynu który spowodowałby zadowolenie kobiet z ich wyglądu
to fakt
ale po przyswojeniu pewnej ilosci przestaja pamietac o niedostatkach...
 

Kajan90

Żuaw Prawdy
Dołączył
25 Maj 2007
Posty
1 138
Punkty reakcji
5
Wiek
34
nie rozumiem dlaczego ludzie odczytali to w ten sposób że po alkoholu stajesz się homosiem? przecież tam nic takiego nie napisano! pisze że otaczający cię swiat wydaje ci się piękniejszy a nie że czujesz popęd seksualny do osób tej samej płci.
 

Wojownik1988

Syn grzesznych ciał
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 853
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
Mazury
Bzdura z tym wszystkim. Pod wpływem alkoholu, człowiek bardziej pokazuje po sobie, jaki jest. Bardziej wyłazi z niego jego natura.
Wszystko zależy od tego, kto jaki jest. Jeśli ktoś rzeczywiście jest pedałem i podobają mu się inni faceci, to po alkoholu będą mu się podobali bardziej.
A w przypadku normalnego faceta, któremu podobają się kobiety, po alkoholu, tylko kobiety będą mu się bardziej podobały.
Owszem, po alkoholu świat staje się bardziej kolorowy i czujesz się na luzie i bezproblemowo.
Ale normalny, zdrowy facet, którego obrzydzałby widok liżących się pedałów, po pijaku, będzie go to jeszcze bardziej obrzydzało.

Jak ktoś jest z natury agresywny i skłonny do zaczepek, to pod wpływem będzie wszczynał zadymy i awantury (znam paru takich).

Jak ktoś jest przyjacielski, to pod wpływem będzie przesadnie wesoły i koleżeński.

Inni po alkoholu czują się zmuleni, a jeszcze inni robią głupie rzeczy.... zależy, kto jaki jest.

A po wypiciu zbyt dużej ilości, świat już przestaje być kolorowy, a zaczynają się zataczanie, niewyraźne gadanie, zawroty głowy, sensacje, o jakich się fozjologom nie śniło, rzyganie, a następnego dnia gigantyczny kac, susza w gardle i łeb nap.ier.dala.
 

Kajan90

Żuaw Prawdy
Dołączył
25 Maj 2007
Posty
1 138
Punkty reakcji
5
Wiek
34
kolejny. Przecież tu nikt nie mówi że po alkoholu stajesz się pedałem tylko że świat bardziej ci się podoba łagodniej go oceniasz a nie że zaczynasz sie zmieniać w pedała. Ja mam tak że jak wypije to brzydka dziewczyna jest atrakcyjniejsza na chłopców nie zwracam uwagi ale możliwe że podświadomie też lepiej wyglądają (nie chodzi o to że mnie podniecają czy pociągają a oto że gdybym miał ich ocenić dałbym im wyższą notę po pijaku niż na trzeźwo) ale co do tego nie jestem pewien bo nigdy jeszcze nie oceniałem chłopców i niezbyt mnie to interesuje wolę się zajmować kobietami ;)
 

nuworld

Błądzi człowiek, póki dąży.
Dołączył
9 Listopad 2007
Posty
3 029
Punkty reakcji
5
o2.pl to najwieksze łajno internetu, to jeszcze nic z tego co oni tam piszą

kto wierzy w czary i prawde z o2.pl ręka do góry...
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
pf bo w końcu faceci nie bali się stwierdzić że jakiś inny gość jest przystojny. tak jakby to było dowodem na homoseksualizm. ja otwarcie mówię którzy goście mi się podobają, bo po prostu sam chciałbym tak wyglądać, a nie dlatego, że chcę z nimi wylądować w łóżku. Po prostu mam swój gust co do męskiego wyglądu i się tego nie wstydzę, a że większość mężczyzn uznaje to za oznakę "pedalstwa" (;/) to ich tylko i wyłącznie problem. Jakoś dziewczyny mogą powiedzieć która dziewczyna jest ładna i nie jest od razu homoseksualna, po prostu stwierdziła, że inna laska jest ładna, nie ?
 

nuworld

Błądzi człowiek, póki dąży.
Dołączył
9 Listopad 2007
Posty
3 029
Punkty reakcji
5
pf bo w końcu faceci nie bali się stwierdzić że jakiś inny gość jest przystojny. tak jakby to było dowodem na homoseksualizm. ja otwarcie mówię którzy goście mi się podobają, bo po prostu sam chciałbym tak wyglądać, a nie dlatego, że chcę z nimi wylądować w łóżku. Po prostu mam swój gust co do męskiego wyglądu i się tego nie wstydzę, a że większość mężczyzn uznaje to za oznakę "pedalstwa" (;/) to ich tylko i wyłącznie problem. Jakoś dziewczyny mogą powiedzieć która dziewczyna jest ładna i nie jest od razu homoseksualna, po prostu stwierdziła, że inna laska jest ładna, nie ?


to o czym piszesz to za oznake pedalstwa uznaja chyba tylko zdegenerowane cioty.

przeciez to normalne stwierdzic ze jakis kolo jest przystojny, jestesmy mezczyznami, mozemy robic co chcemy, byleby nie wsadzac sobie penisów w tyłek, to chyba proste.
 
Status
Zamknięty.
Do góry