Us5 Jest Suuper!

NatashaM

aliena vitia in oculis habemus, a tergo nostra sun
Dołączył
27 Październik 2006
Posty
1 956
Punkty reakcji
102
Wiek
33
Miasto
z Miasta ;)
Us5 są świetni, nie przeczę, sama ich lubię oglądać i słuchać, ale oni niestety nigdy nie zajmą miejsca BSB, który niezmiennie króluje wśród boybandów.
 

kicia95

Nowicjusz
Dołączył
4 Kwiecień 2007
Posty
25
Punkty reakcji
0
Oni są cool! To mój ulubiony zespół. Najbardziej podoba mi się oczywiście Richie, ale Jay też jest fajny... ;)
 

bartekt

Made in China
Dołączył
2 Kwiecień 2007
Posty
1 288
Punkty reakcji
5
Wiek
29
Miasto
*********
Gdy oni dobiero zaczęli grać i jeszcze ich nie znałem, na maila kumpela przysłała mi jedną ich piosenkę. Spadłem z krzesła. Totalne, beznadziejde dno!
 

maaadzia

w dojczlandzie :)
Dołączył
22 Marzec 2007
Posty
1 858
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
Regensburg
Gdy oni dobiero zaczęli grać i jeszcze ich nie znałem, na maila kumpela przysłała mi jedną ich piosenkę. Spadłem z krzesła. Totalne, beznadziejde dno!
całkowicie sie zgadzam,mi kuzynka podarowała ich płytę,wogóle nie podoba mi się to.jakoś fascynacje boysbandami mam już za dawno za sobą:)
 

mtllc

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2006
Posty
2 164
Punkty reakcji
13
Wiek
44
Miasto
z lasu
Us5 są świetni, nie przeczę, sama ich lubię oglądać i słuchać, ale oni niestety nigdy nie zajmą miejsca BSB, który niezmiennie króluje wśród boybandów.

BSB już są starzy i nikt ich już nie słucha. Us5 to świerza krew. Na nich się wzorować należy.
 

D_Ang

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2007
Posty
39
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Bruksela
Ach, uwielbiam US5 (zenujacy zart uzytkownika)
A tak na serio - muzyke niezbyt lubie, ogolnie nie przepadam za boysbandami.
Ale Big in America na Viva!Polska ogladam nalogowo :D
Nie ma to jak rozmowy Richiego o zyciu, smierci i egzystencji w zespole z mama w kuchni przy platkach sniadaniowych :D
 

fehcram

j-lover
Dołączył
12 Luty 2007
Posty
1 220
Punkty reakcji
0
Miasto
Wonderland
Obleśni pseudometroseksualiści.
Bez głosu
Ich ,,muzyka'' jest dla ludzi prostych jak drut
Zero przekazu
Zero treści
Farbowane włoski
Obleśne.

Do mojej klasy chodzi taka Daria, brzydka jest taka, że jak na nią patrze,to wyleczam sie ze wszystkich kompleksow, ale i chce mi sie rzygać.
Ma piorniczek z naklejkami US5 i na koncu zeszytu jakies zdjecie jednego z nich, obrysowane kffiatushkami blekitnymi i roshoffymi serdushkami.
Pf,żenada!
 

Mroczny Precel

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2007
Posty
50
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Dąbrowa Górnicza
No, a nie lepiej sobie posłuchać takich zespołów jak Edguy, Avantasia, Green Day, Feeder, Sonata Arctica, Hammerfall (i jeszcze parę tysięcy nazw bym mógł wymienić:) ). Członkowie tych zespołów po pierwsze wygladają dużo lepiej od tych uśmiechniętych glutoidów z US5, a poza tym tworzą dużo ciekawszą i bardziej melodyjną muzykę. Jak dla mnie US5 to tragedia totalna. Wiem co piszę bo chyba całą ich jakąś płytę przesłuchałem i zaraz potem puściłem sobie album "Reckoning Night" grupy Sonata Arctica. Muszę pisać co było lepsze ?
 

MałaMi17

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2007
Posty
1 383
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Łojoj, nie znoszę ich.
Porażka.
Na samą myśl o nich dostaję drgawek, a i wybucham płaczem, kiedy jestem zmuszona zmieniać stację.
Nie, nie, nie.
 

Karolinalolka

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
101
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
biąrą sie dzieci?
Aż mi się zygać chce gdy słysze US5. Wszyscy to lubią, po co lubieć to co inni. Ale wracając do US5 to chłopaki, a szczegółnie Richie wyglądają jak barbie. Nigdy nie polubje tego zespołu...
 
Do góry