Us5 Jest Suuper!

spoko_justa

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2005
Posty
292
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Poznań
Siemanko!!

Co sądzicie o zespole Us5 dla mnie są cool i super jest ich ta piosenka "Maria"!!
Najbardziej z tego zepołu lubie Richiego jest taki słodki :zakochany:

Jeśli chcielibyście sie dowiedzieć więcej o nich to zapraszam na mojego bloga
http://blog.tenbit.pl/us5_cool

Od Lewej: Izzy, Richie, Jay, Michael, Chris

us5003.jpg
 

snaut

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2005
Posty
493
Punkty reakcji
1
Wiek
17
A ja już myślałem że autorce chodziło o US3 i pomyliła tylko cyferkę. Niestey się myliłem, ale skoro o US różnych mowa to polecam dobry kawałek klimatycznego Acid Jazzu w wykonaniu US3.
 

Kaczusiaaa

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
437
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
.....
emmm przeciez oni sa z tego samego typu co baksterboys (wylansowani przez tego samego goscia) czy nsynk czy jak to tam sie pisze... takie grupy były modna z 5 lat temu a nie teraz... chodz ta piosenka niczego sobie nie popieram ich ale tez nie mam nic do was ze ich słuchacie... kazdy ma swoje zdanie
 

Ulv

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
18
Punkty reakcji
0
Na to żeby ich wysłuchać się chyba nie odważę.
Sam ich wygląd skutecznie mnie zniechęcił, na dodatek nazwa budzi u mnie skojarzenia z dżast fajf oraz bartłomiejem wroną :tak:
Tekst tej piosenki to kompletne dno pod każdym względem, może poza komercyjnym - tutaj pasuje jak najbardziej :lol:
Generalnie każdy słucha tego co mu się podoba i tak powinno być, ale ambitne toto nie jest :p

Na koniec pozwole sobie zacytować Kazika

"Dzisiejsza moda objawia się
dzisiejszy styl pokazuje że
dzisiejszy styl oszalał był
ubiór zdobi człowieka dziś"

:papa:
 

asiek145

Panna Marzycielka:)
Dołączył
28 Wrzesień 2005
Posty
538
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z nieba^^
Oni sa THE BEST!!! uwielbiam ich!!! A najbardziej Richie'go :D :D :D :p wiecej o nim na moim blogu www.richie-the-best.blog.onet.pl - narazie zawieszony, ale sa foootki!!! :D :] :p Pozdrawiam wszystkich fanów!!! :eek:k: :papa:

A jesli sie komus nie podoba ten zespol to oki.. sa rozne gusta :] :p
 
E

ewuniastringini

Guest
Boże oni są booooosssssscy!!!! Super są ich wszystkie piosenki razem z "Just because of you" :zakochani: :heart: :piwosze: :aniol: :rumieniec: :zakochany:



:heart:kocham Richiego :heart:
 

kasia107_opole

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2005
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
opole
Oni sa niesamowici !!! Dostalam na imieniny ich plytke i jest poprostu niesamowita. Najbardziej podoba mi sie piosenka Just Becouse Of You jest poprostu mega zajefajna :D Pozdrowionka :D :D :D :D
 

Dysiaq

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2005
Posty
2
Punkty reakcji
0
Oni są ZAJEFAJNI!!!!!!!! :zakochany: Ja rozumiem, że są różne gusta, ale chyba większość dziewczynek popiera mnie, żę są przystojni i mają świetne piosenki!! Zazdroszcze tym co mają ich single czy też album!! Jeśli ktoś widział ich płytkę w Szczecinie to niech da mi znać! A i mam prośbę, jestem tu nowa i jeśli ktoś z was wie gdzie mogę ściągnąć Mp3 z ich piosenkami ale bez "Maria" to niech mi je wyśle na maila! Prosiłabym również abyście weszli na mojego bloga o US5 www.monia-dysia.blog.onet.pl :eek:k: ;) POZDRAWIAM!!!! :klaszcz: us5_w_sercu.jpg
 

Dysiaq

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2005
Posty
2
Punkty reakcji
0
ONI SĄ ZAJE!!!!!!!! :zakochany: Najlepsze ich piosenki to: "Maria" " Just, because of you", " I can't sleep", " last to know" i w ogóle to wszystkie ich piosenki są super a ja mam właśnie prawie wszystkie :p :D ;)
 

Attachments

  • chris2.gif
    chris2.gif
    8,2 KB · Wyświetleń: 271

lonely-virgo

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
109
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
kraina marzeń i snów
Są super, ich nowa piosenka też jest niczego sobie, według mnie o wiele lepsza niż "Maria", a zwie się "Just because of you" ;] Tylko teledysk mają trochę zjechany, bo ściągnęli wszystko z Backstreet Boys
 
B

BeaCQs

Guest
Oni są nawet ładni...

Słuchałam ich piosenek, ale nie przypadły mi do gustu :] może troszeczke... :D

`Pozdrawiam :)
 

Madzia=)

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2006
Posty
1
Punkty reakcji
0
hmmmm...temat us5.No to tak... w sumie to nawet podoba mi sie ich muza,ale nie jest najlepsza.Ale trzeba zauważyć ich tance są extra!!!:]Wiecie każdy ma swój gust i sie nie bede do tego wtrącać:p(co do menów tam śpiewających najbardziej podoba mi sie Chris ma ładny uśmiech:]) to chyba tyle:p No to trzymcie sie:p :] :]
 

Attachments

  • Eminem.jpg
    Eminem.jpg
    14,7 KB · Wyświetleń: 102

souL_

Be my very own constellation... =*
Dołączył
18 Styczeń 2006
Posty
877
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Tarnów
Lubię ich piosenki chociaż słyszałam tylko "Maria" i "Just because of you" ale sobie sciągnę...Mi najbardzej Mikel spasowałalbo Jay...ahh!:p

P.S Co do wypowiedzi Traumatic
to chciałabym zaznaczyć, że tylko dwóch z pięciu wokalistów tego zespołu pochodzi z USA, tak to niemiecki zespół. Pozdrawiam i radzę czegoś się najpierw dowiedzieć a potem czytać...
 
Do góry