Ulubiony Wokalista/wokalistka?

SlePenDi

Nowicjusz
Dołączył
30 Marzec 2008
Posty
2
Punkty reakcji
0
Lubie Chad'a Krogen'a-Nickelback
Corey Taylor-SlipKnoT
Serij Tankian
Kolesi z Editors
Kolesi z The Fashion
Acha i Carlos Santana jest Wpozo
AAve Metal
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
a ja chyba będę nieoryginalny...Więc wokalista...hm na pewno Eric Adams (z Manowar'a - dla ludzi niewiedzących podstawy:p). Raz, że Manowar katuje często,dwa że nawet gdybym nie lubił,doceniam to, jak umie panowac nad swym potężnym głosem. (posłuchajcie piosenki "Valhalla" z "Into glory ride". Zresztą, posłuchajcie pierwszej lepszej:D) Potem Glen Danzig,za całokształt. Hmmm, może jeszcze Rob Halford (którego nie przedstawię bo to byłby żart nie znać) albo nawet Ripper Owens :p A z kobiet.... szczerze znam tylko tą co była na pierwszej płycie Nightwish i Angelę Gossow z Arch Enemy (która ma u mnie podziw) :D
 

m0st

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2008
Posty
436
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Phil Anselmo,
Eddie Vedder,
Layne Staley,
Tom Araya,
Freddie Mercury,
Geddy Lee

Edit:
zapomnialem o:
David Gilmour,
Chris Cornell
 

karmaclown

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2008
Posty
86
Punkty reakcji
0
Miasto
Trójmiasto
Jeśli chodzi o technikę i wachlarz możliwości to zdecydowanie Kyo z Dir en Grey i Serj Tankian. To co ci dwaj panowie potrafią robić z głosem jest majstersztykiem śpiewania :) W Polsce wielkie zdolności ma Tylda Ciołkosz z krakowskiego cashMERE (nie mylić z zespołem córki Beaty Kozidrak)

Jeśli chodzi natomiast o barwę to hide (Hideto Matsumoto), Kurt Cobain, Tomek Lipnicki, Agnieszka Chylińska, Glen Danzig.
 

ulrich147

Nowicjusz
Dołączył
20 Lipiec 2008
Posty
50
Punkty reakcji
0
Robert Plant (pan z Led Zeppelin), a poza nim Serj Tankian i Daron Malakian śpiewający razem.

Z kobiet Patti Smith i Allison Goldfrapp.
 

Szysz

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2008
Posty
31
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Kielce
Jeśli chodzi o technikę i wachlarz możliwości to zdecydowanie Kyo z Dir en Grey i Serj Tankian. To co ci dwaj panowie potrafią robić z głosem jest majstersztykiem śpiewania :)
Też jestem pod wrażeniem ich możliwości wokalnych. Poza tym-Maynard James Keenan, to ostatnio mój ulubiony wokalista(chyba :p ), uwielbiam barwę jego głosu, technicznie-brak zastrzeżeń, mam wrażenie, że potrafi zaśpiewać wszystko.
 

MCur1992

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2008
Posty
175
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Nie będę chyba za bardzo odkrywczy jak napiszę, że Dickinson...
 

miremell

Nowicjusz
Dołączył
7 Sierpień 2008
Posty
23
Punkty reakcji
0
Również Dickinson :p A z polskich to Nergal [Behemoth] i Rogucki [Coma]
 
Do góry