Ulubiony Wokalista/wokalistka?

Abnormal

Nowicjusz
Dołączył
17 Grudzień 2007
Posty
134
Punkty reakcji
0
Omfs, lama. Włącz Slayera, jak ci urwie jaja to będziesz wiedział, co to metal.

Jeśli je masz.
 

Ptysio37

W.Y.J.A.D.A.C.Z
Dołączył
2 Styczeń 2008
Posty
1 445
Punkty reakcji
47
Wiek
29
Miasto
TBG
No dobra. Nie ma mowy... Jeżeli nie podoba się gość z LP, to na jego miejsce dam chór "Marysie" z toruńskiego kościoła.
Charakteryzują się pięknymi, szarymi berecikami. :p
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
przy najmniej marysie nie podaja sie za metal, a LP? nigdzie ihc nie chca, rock metal ich nie chcemy, w hh pewnie tez by Cie wysmiali za pisanie o nich, w elektro pokazaliby Ci srodkowy palec i kopa w dupe na odchodne. az sie przypomina opowiesc o nietoperzu :)
 

Ptysio37

W.Y.J.A.D.A.C.Z
Dołączył
2 Styczeń 2008
Posty
1 445
Punkty reakcji
47
Wiek
29
Miasto
TBG
Nie obawiaj się bracie. Ich też mam na PC'ku... Teraz idę na obiad, a Wy co ? :DNo dobra. Starsi mają większe doświadczenie :D Może przytoczysz tą opowieść o nietoperku ? :) :niepewny:
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
nie znasz? myslalem ze wszystkie dzieci slyszlay ta historyjke. byla sobie wojna pomiedzy ptakami i ssakami. gdy wygrywaly ssaki nietoperz byl przy nich, mowil ze ma wlosy jak one, gdy wygrywaly ptaki, nietoperz lecial do nich, bo lata jak one, w koncu wojna sie skonczyla, zwierzeta sie pogodzily, i wszystkie mialy w d... nieoperza, ktory jak widac kawal suki..... byl. i tak jest z LP, nie chca ich metale i rockowcy, nie chca ich i hiphopowcy.
 

kosmit

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2008
Posty
7
Punkty reakcji
0
Arkona.jpg

Masza-Arkona​
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Piekarczyk- TSA.

przy najmniej marysie nie podaja sie za metal, a LP? nigdzie ihc nie chca, rock metal ich nie chcemy, w hh pewnie tez by Cie wysmiali za pisanie o nich, w elektro pokazaliby Ci srodkowy palec i kopa w dupe na odchodne. az sie przypomina opowiesc o nietoperzu smile.gif

W punku jeszcze ich chyba nie było ale nadejdzie okres, że zobaczą pozerzy, że irokezy w modzie to podrą dżinsy i kupią glany...
 

boniwinter

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2007
Posty
137
Punkty reakcji
0
Miasto
Londyn
ja kocham

Sepulture
In Flames
Depeche Mode
Skunk Anansie
Pidzame P.
Armie
Swiat czarownic
Corna
starego Hey'a
 

uptheirons

Nowicjusz
Dołączył
22 Luty 2008
Posty
11
Punkty reakcji
0
Miasto
Wrocław
Bruce Dickinson- Iron Maiden
Dani Filth- Cradle Of Filth
Sandra Nasic- Guano Apes
Agnieszka Chylińska ;)
 

Bagi Catgirl

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2008
Posty
15
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Kraina Furry
Fabio Lione - Rhapsody --- nic nie może tak pasować do takich gotyckich brzmień jak jego wokal
fabio2.jpg


Bruce Dickinson- Iron Maiden --- czasami nie wiem dlaczego, ale kojarzy mi się trochę z głosem Fabio Lione być może dlatego go też uwielbiam
brucedickinson.jpg
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
e no... jakich gotyckich...? to tylko power metal, rhapsody nie jest zly, ale nie nalezy za nim srac wokolo :)
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Przede wszystkim Dickinson- czy to na żywo, czy to w studio drze się wybitnie. Podobnie jak Ozzy. Corey Taylor ma mocny głos, szkoda tylko, że po operacji trochę mu ubyło drapieżności. Ostatnio poznałem się także na wokalu Glena Bentona i G. Fishera.
 
Do góry