Ulubiony serial

Ulubiony serial

  • Array

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    0

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
MP jest nieśmiertelny.

Seriali generalnie nie lubię. Gdybym jednak miał wybierać to z poważniejszych Twin Peaks, a z komediowych Chłopaki z Baraków - fajna rzecz z pomysłem, u nas niestety mało popularne.
 

modliszka23

specjalista
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
1 167
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
tam gdzie moje miejsce
A czy oglądał ktos serial Zabójcze umysły ?
W miniona srode mozna było go obejrzec na AXN.Jesli ktoś lubi dobre kryminalne seriale,to powinien koniecznie go zobaczyc.
 

Kliwia

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2011
Posty
30
Punkty reakcji
2
Mi w tym zestawie brakuje "Ally McBeal" i "Przystanku Alaska" ...
"Lost" oglądałam przez 4 sezony wszystkie odcinki, potem się trochę pogubiłam... Podobał mi się Sawyer...
Poza tym jest wiele innych seriali, które od czasu do czasu oglądam i lubię, np. "Rodzina zastępcza".
 

Sunray

Bywalec
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
3 574
Punkty reakcji
60
Wiek
34
Miasto
pomorskie
Do grona serialów, które lubię i czekam na kontynuację, dołączyło "Breaking bad". Trochę kryminał, trochę dramat.
 

Bardock247

Killer Insektów
Dołączył
25 Czerwiec 2008
Posty
4 238
Punkty reakcji
86
Miasto
nie znam
Nie wiem, jak mogłem tak długo omijać Supernatural. Serial nie jest doskonały, ale ma to coś, co przyciąga do ekranu i nie pozwala od niego odejść.
 

Amber

zjadłabym coś..
Dołączył
16 Czerwiec 2009
Posty
942
Punkty reakcji
419
A czy oglądał ktos serial Zabójcze umysły ?
W miniona srode mozna było go obejrzec na AXN.Jesli ktoś lubi dobre kryminalne seriale,to powinien koniecznie go zobaczyc.

tak :eek:k: oglądałam i oglądam dalej ( teraz 6 sezon :p ). Nie ma to jak zagłębiać się w umysły seryjnych morderców :D
 

magiloginka

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2007
Posty
61
Punkty reakcji
2
tak :eek:k: oglądałam i oglądam dalej ( teraz 6 sezon :p ). Nie ma to jak zagłębiać się w umysły seryjnych morderców :D
Moim zdaniem lepszy jest nowy spin-off: Zabójcze umysły: Okiem sprawcy. Oczywiście oryginalne ,,Zabójcze..." również lubię:)
Poza tym oglądam Skinsów(1,2 seria najlepsze) i Mad Mena.
 

modliszka23

specjalista
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
1 167
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
tam gdzie moje miejsce
Moim zdaniem lepszy jest nowy spin-off: Zabójcze umysły: Okiem sprawcy. Oczywiście oryginalne ,,Zabójcze..." również lubię:)
Poza tym oglądam Skinsów(1,2 seria najlepsze) i Mad Mena.
No mnie tez to jakoś dziwnie kręci,ale czasami warto jest zobaczyc własnie taki dobry serial niz te wszystkie nasze rodzine opery mydlane.
 

konstabl40i4

Nowicjusz
Dołączył
11 Kwiecień 2011
Posty
4
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Łódź
A są tutaj ludzie, którzy oglądaja Star Treka?? Zauważyłem, że jak komuś mówie, że lubie to oglądać to często sie na mnie dziwnie patrzą ludzie, że niby jakiś serial dla maniaków albo dziwaków, albo że to jest beznadziejne, a nawet tego nie widzieli na oczy. Osobiście śmiem twierdzić ze jestem normalny (w miare;). A może lubie ten serial bo jestem po prostu nie z tej ziemii. ;)
 

palcek

spOOky
Dołączył
3 Styczeń 2009
Posty
738
Punkty reakcji
42
Star Treka zacząłem oglądać w gimnazjum za namową kolegi (który jednak był stereotypowym widzem tego serialu), stare to to, wtedy trudno było robić serial sci-fi, ale miał klimat.
Ja właśnie zacząłem oglądać Breaking Bad, motywem przewodnim serialu jest chemia i handel narkotykami, coraz bardziej mi się podoba, polecam.
 

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
"Supernatural" - nie podobał mi się. Widziałem z 3-4 odcinki. Pewnie swoje zrobiło moje nastawienie. Słyszałem, że to "nowe i być może lapsze Archiwum x". Po 1 odcinku wybuchnąłem smiechem.
To już taki stary serial "Czynnik Psi" podobał mi się bardziej.
 

yola1

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2010
Posty
5
Punkty reakcji
0
Zdecydowanie How i met your mother :) Świetny humor i lekka, przyjemna, ale nie do końca banalna fabuła. DO tego dobra gra aktorska, polecam ;)
 

Bardock247

Killer Insektów
Dołączył
25 Czerwiec 2008
Posty
4 238
Punkty reakcji
86
Miasto
nie znam
Co do wcześniejszych opinii o Supernatural - nie radzę oczekiwać drugiego The X-Files, bo nie takie jest założenie tego serialu.

yola1, też polubiłem ten serial, łyknąłem ostatnio bardzo szybko 2 sezony. Barney jest najgenialniejszy. :D
 

milcia88

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2011
Posty
60
Punkty reakcji
1
Tego serialu nie ma w sondze, ale polecam „Camelot” ;) To taka jakby legenda o Królu Arturze. Nigdy nie lubiłam tego typu produkcji, ale ta mi wyjątkowo przypadła do gustu. Nie wiem czy można obejrzeć go gdzieś w sieci, ale na pewno w tv N na VOD ;) Z pakietu Nseriale polecam też „Miłość w wielkim mieście” ;)
 

novii

Nowicjusz
Dołączył
10 Sierpień 2011
Posty
4
Punkty reakcji
0
Mój ulubiony serial to "Lost" podoba mi się zawiła fabuła + świetna gra aktorów. Naprawdę każdy odcinek warty jest polecenia ;)
 

Mayte

AlienumMundi
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
1 291
Punkty reakcji
48
Wiek
31
Moimi ulubionymi są:
-Mental:Zagadki umysłu
-CSI:miami
-Stargate
-Stargate:Atlantis
-SuperNatural
-Zabójcze umysły
-Dr.House
-Doktor Who
-CSI:Nowy York
-Fridge
 

Zuetamiush

Bywalec
Dołączył
13 Grudzień 2009
Posty
420
Punkty reakcji
39
Wiek
31
Miasto
Tychy
W sondzie nie było Six Feet Under :( Serial, który mnie oczarował i w którym się zakochałem.
 
Do góry