Ulubiony serial

Ulubiony serial

  • Array

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    0

Miyoshi

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
453
Punkty reakcji
0
"Scrubs" czy też "Hoży Doktorzy"... Mimo że od szóstego sezonu poziom spada. Ale za 1-5 powinni dostać Nobla. Nie wiem tylko w jakiej kategorii.
Oprócz tego kocham "Dextera" i "Przyjaciół".
 

rot_schwarz

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2010
Posty
130
Punkty reakcji
1
Miasto
Rivendell :)
Kiedyś myślałam, że nie powstanie nic lepszego niż X-files, ale powstało Supernatural :) Poza tym of course House, Dexter i Friends. Ale ostatnie odcinki I.T.Crowd rozwalają... :)
 

Hangeyes

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2010
Posty
93
Punkty reakcji
1
Z tych wymienionych w ankiecie, to Dexter i Detektyw Monk. House był bardzo fajny tak gdzieś do 5 sezonu. Potem zaczęli go niepotrzebnie przedłużać i wkręcać w nowe wątki. A sezon 6 to już porażka totalna, nie licząc pierwszego odcinka. Brakuje mi tutaj tylko jednego tytułu - The Mentalist. Wciągnął mnie do tego stopnia, że ostatnio przez 3 dni obejrzałem cały drugi sezon. Chociaż ogólnie schemat dość monotonny, jak to w serialu kryminalnym, o tyle postać głównego bohatera pozwala się niesamowicie w ten schemat wkręcić, a postaci drugoplanowe z pewnością od serialu nie odrzucają.
 

kocham_piwo

Nowicjusz
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
198
Punkty reakcji
2
Ostatnio do mojej kolekcji dołączył serial "Sons of Anarchy" - o gangach motocyklowych. Świetny klimat, na prawdę ciekawie się ogląda. Chociaż muszę przyznać że sezon 2 znacznie ciekawszy od 1, już się nie mogę doczekać na sezon 3 bo zapowiada się jeszcze ciekawiej ;)
 

Ilonaaa

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2010
Posty
15
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Czysta Krew i Pamiętniki wampirów to moje ulubione seriale. Oprócz tego Dr. House. Kiedyś oglądałam też Kyle XY.
 

sophie.

Nowicjusz
Dołączył
15 Sierpień 2010
Posty
50
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Warszawa i okolice
*House M.D
- z racji tego, że porusza kwestie medyczne, które mnie ogromnie zajmują a przy tym nie jest przesłodzony jak np Grey's Anatomy
*Monk
- bo uwielbiam Adriana ;P
Poza tym dodałabym jeszcze od siebie True Blood.
 

Dragon85

Nowicjusz
Dołączył
10 Sierpień 2010
Posty
127
Punkty reakcji
2
Czemu w ankiecie nie ma Bones? :) ja lubię Pacyfik :) ostatnio zacząłem oglądać Bones. Też fajny serial :) ciekaw jestem czy słyszeliście o książkach Reichs albo Craig? Craig jest w rzeczywistości światowej sławy antropologiem sądowym, kierowała też grupą badawczą po 11 września przy WTC. Czytałem ostatnio Tajemnice wydarte zmarłym i tak się zastanawiałem, że jeżeli tak naprawdę wygląda praca antropologa, to rzeczywiście jest niesamowicie zbliżona do tej w serialu Kości. :)
 

Reila_

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2009
Posty
614
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
JG
Ja ostatnio uzależniłam się od Plotkary =] Nie mogę się doczekać emisji odcinków z nowej serii.

Poza tym CSI Miami, House (uwielbiam teksty), kiedyś bardzo lubiłam Czarodziejki, i Szminkę w wielkim mieście oraz Kaszmirową mafię ale te dwa ostatnie z racji braku emisji na kanale dla mnie dostępnym przestałam oglądać.
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Generalnie seriale mnie nudzą, choć jednym z chlubnych wyjątków są ,,Chłopaki z baraków". U nas mało znane, ale na zachodzie zrobili furorę. Fajny humor i jest wyraźnie jakiś pomysł dla każdego odcinka. Wszystko w ramach satyry na gangsterskie życie. Polecam.
 

terazpl

Nowicjusz
Dołączył
22 Wrzesień 2010
Posty
14
Punkty reakcji
0
Seriale są nudne straszne, chociaż mam 4, które oglądam od czasu do czasu w koło. "Alternatywy 4", "Allo Allo", "Black Adder"(czarna żmija) oraz "Kiepscy". Podoba mi się w nich to, że w przypadku trzech pierwszych te seriale miały pewien główny motyw, który sprawiał, że ogląda się jak jeden długi film. Z drobnym przymrużeniem oka w przypadku Allo Allo. Co nie ukrywam jest świetną cechą.Przynajmniej wg. mnie. Musiałbym tutaj jeszcze walnąć wypracowanie dlaczego są fajne, ale to kiedy indziej :D Jeszcze jeden serial, którego widziałem kilka odcinków to "Mash", ale w porównaniu z filmem fabularnym to straszna kicha. Ciężko oglądać. Właściwie to najpierw widziałem serial, a potem film...
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Alternatywy były świetne :). Natomiast Kiepskich nie lubię. Jest różnica między głupkowatością, a zwykłą głupotą, której mianem ten właśnie serial bym ochrzcił.
 

ola88

Master of disaster
Dołączył
31 Październik 2009
Posty
604
Punkty reakcji
2
Ja też kiedyś oglądałam "Allo, Allo" razem z rodzicami i bardzo mi się podobał, dużo fajnych motywów miał :D Najbardziej mi się podobało "Dzińdybry" i tekst "Ty głupia kobieto", który do dzisiaj mi został i zwykle mówię tak do mojej siostry :D
Obecnie do ulubionych mogę zaliczyć: Kompania Braci i House :) Nie mogę się za to przekonać do tak zachwalanego True Blood... obejrzałam dwa odcinki i jakoś nie mam ochoty oglądać dalej ;)
 

Hangeyes

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2010
Posty
93
Punkty reakcji
1
'Allo 'Allo niedawno sobie odświeżyłem, bo w czasach kiedy jeszcze nadawali to w TV dość często oglądałem. "Dziń dybry" nadal rozwala, podobnie jak "Słuchajcie uważnie, bo nie będę powtarzać".
Ponad to, zna ktoś serial Skins? Bardzo fajny moim zdaniem, nieźle wykreowane role, zwłaszcza w pierwszych dwóch sezonach. Jedyny serial dla młodzieży, który lubię oglądać i nie muszę powstrzymywać głupiego uśmiechu podczas oglądania.

Poza tym, postanowiłem zapoznać się z serialami Californication i FlashForward. Pierwszy odcinek Californication ledwo przetrwałem, FlashForward wyłączyłem w połowie. Straszne nudy moim zdaniem. Teraz zastanawiam się nad oglądaniem Lost od początku, bo kiedy jeszcze Zagubieni byli w TV regularnie oglądałem jedynie do 3 sezonu, a była to ciekawa produkcja.
 

ola88

Master of disaster
Dołączył
31 Październik 2009
Posty
604
Punkty reakcji
2
Jeszcze przypomniało mi się, że jak byłam młodsza to uwielbiałam serial "Zdarzyło się jutro" (nie wiem jaki oryginalny tytuł był) :)
 
Do góry