Ulubiony serial

Ulubiony serial

  • Array

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    0

Magdexxa

Nowicjusz
Dołączył
5 Wrzesień 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
Zaznaczyłam "Detektyw Monk" i "Hoży Doktorzy", ale lubię też "Jak poznałem waszą matkę", "Bill Cosby Show" i "Wszyscy nienawidzą Chrisa" (Chrisa co prawda oglądałam niewiele, ale i tak mi się podoba :p).
 

Bardock247

Killer Insektów
Dołączył
25 Czerwiec 2008
Posty
4 238
Punkty reakcji
86
Miasto
nie znam
Ostatnio tylko i wyłącznie Pamiętniki Wampirów. Niesamowicie intrygujący i wciągający serial.
 

mexeske

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2009
Posty
68
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Moim ulubionym serialem jest Dr.House i teraz ciesze się bardzo że da się zainstalować na mojej Xperia AXN player gdzie mogę za darmo obejrzeć wszystkie odcinki Dr. House i nie muszę babrać się i ściągać z internetu. Fajnie bo ja dużo jeździe pociągiem i zawsze nudziłem się nad drodze..ale teraz już nie :)
 

takker007

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2009
Posty
17
Punkty reakcji
0
Najlepsze seriale, które oglądałem albo oglądam, to Greg House i CSI: Miami. Lubię że w centrum mamy dwóch silnych mentalnie facetów (no, dobrze, House chyba chory trochę umysłowo :pP XD) Greg House jest takim twardzielem myślącym tylko w swój sposób i nigdy nie wysłuchuje nikogo. I później się okaże, ze nasz uparty i zły lekarz miał rację... Horatio zawsze rozważny, rozsądny, myśli też w swój sposób, ale ma taką aurę, nawet przez telewizor, że brrr mam gęsią skórkę.... nie wiem :D fajowi są summa summarum! :D

co do tego AXN player coś tam, do dla wszystkich dostępny czy?
 

qapot01

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2010
Posty
4
Punkty reakcji
0
Najlepsze seriale, które oglądałem albo oglądam, to Greg House i CSI: Miami. Lubię że w centrum mamy dwóch silnych mentalnie facetów (no, dobrze, House chyba chory trochę umysłowo :pP XD) Greg House jest takim twardzielem myślącym tylko w swój sposób i nigdy nie wysłuchuje nikogo. I później się okaże, ze nasz uparty i zły lekarz miał rację... Horatio zawsze rozważny, rozsądny, myśli też w swój sposób, ale ma taką aurę, nawet przez telewizor, że brrr mam gęsią skórkę.... nie wiem :D fajowi są summa summarum! :D

co do tego AXN player coś tam, do dla wszystkich dostępny czy?

Do tego momentu dostępny jest tylko dla tych, którzy posiadają Sony Ericsson Xperię X8, X10 albo jej krewni (mini, mini pro). Nie czytałem nic o tym, żeby chcieli poszerzyć listę użytkowników. Zobaczymy.
 

LukC

PTC GURU
Dołączył
26 Listopad 2008
Posty
1 357
Punkty reakcji
97
Hmm ostatnio podobają mi się kanadyjskie produkcje: Lost Girl, Being Erica, Rookie Blue :eek:k:
 

kawalawa

Nowicjusz
Dołączył
30 Marzec 2010
Posty
9
Punkty reakcji
0
ja bardzo lubię Przyjaciele, Dr.House, Układy więc jak widzę, najpierw muszę dostać jakiś telefon z serialu Xperia. niech będzie powiedzmy x8 pod choinkę:) ja też nie chciałbym nudzić się jeżdżąc pociągiem!! :D
 

Bella_Shine

Nowicjusz
Dołączył
19 Grudzień 2007
Posty
171
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Uwielbiałam oglądać Skins - najlepszy serial.Czekam z niecierpliwością na następny sezon! Poza tym 90210,Vampire Diaries i Czysta Krew
 

Gerlev01

Nowicjusz
Dołączył
26 Kwiecień 2010
Posty
7
Punkty reakcji
0
Dr Hosue, Przyjaciele, Simpsonowie, Układy, wołanie o pomoc też może być:) bardzo lubię oglądać seriale, szkoda że na razie nie mam Xperii, bo słyszałem że dzięki nowej aplikacji można oglądać mnóstwo tych serialów...dobrze brzmi!
pozdro
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Nie oglądam seriali, ale niedawno przeczytałem recenzję Dexter'a i wydaje mi się, że zacznę go oglądać.
 

kreator007

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2008
Posty
42
Punkty reakcji
0
Dexter jest ok , akurat tera piaty sezon oglądam na nserialch, ale swego czasu oglądałem Spartakusa na HBO HD, Na Fox HD oglądam Life, Life on Mars, Mentaliste. Bardzo lubię tego typu seriale . Jeszcze kiedyś oglądałem CSI ale już mi się znudziły.
 

Adambartoszek

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2011
Posty
4
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska
Dr. house wymiata:) sciągnąłem sobie wszystkie sezony i jestem właśnie w połowie 4 :) i każdy odcinek jest ciekawy, ciężko jest się nudzić oglądając ten serial.. Podobał mi się jeszcze prison break, ale tylko I sezon
 

Drozdu

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2011
Posty
50
Punkty reakcji
1
Wiek
29
Miasto
Wrocław
GDZIE JEST RODZINA SOPRANO?

Oddałem głos na LOST i Prison Break za 2 pierwsze sezony.
 

Loona30

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2010
Posty
73
Punkty reakcji
0
Nie ma na liście tego serialu - ale jak dla mnie najlepszy serial to "Jak poznałem Waszą matkę
 

K.B.

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2011
Posty
36
Punkty reakcji
5
Miasto
bywa różna
CSI:NY, Dr Hause-to oczywiste i dla mnie bezapelacyjnie Castle.
No i zapomniałabym, jeszcze JAG-Wojskowe Biuro Śledcze (wojskowy marsz w dusszy mi gra lalalala). No i teraz mam komplet...nieee cofam to, jeszcze niezapomniana Bonanza (iha) :cowboy:
 

majkawazka

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2010
Posty
305
Punkty reakcji
7
plotkara
pretty little liars
lie to me
chirurdzy
prywatna praktyka
Te sa najlepsze
 

Sunray

Bywalec
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
3 574
Punkty reakcji
60
Wiek
34
Miasto
pomorskie
Ostatnio oglądałem wszystkie odcinki Dexter'a oraz Boardwalk Empire, śmiało polecam.
Dexter może i nawet przebił Rodzinę Soprano w moim osobistym małym rankingu.
 
Do góry