Ulubiony serial

Ulubiony serial

  • Array

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    0

stefanb

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2010
Posty
19
Punkty reakcji
1
Dla mnie zdecydowanie Przyjaciele, Ross jest nie do przebicie.
 

Luphis

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
1 372
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Zabrakło w ankiecie najlepszego serialu na świecie - Firefly ! ;)
 
M

marco9512

Guest
Świat według Bundych
Seks w wielkim mieście
Dr. House
Przzyjaciele
Prison Break
 

kocham_piwo

Nowicjusz
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
198
Punkty reakcji
2
"Przyjaciele" rządzą. Oglądam już chyba trzeci czy czwarty raz, w przeciągu ~4 lat, i ciągle mam ubaw po pachy- pomimo że dokładnie wiem co się zaraz stanie :lol: lepszego serialu jeszcze nie widziałem :eek:k:
 

safarigirl

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2010
Posty
42
Punkty reakcji
0
Dextera uwielbiam, za niestandardową, kontrowersyjną fabułę, za świetne aktorstwo i fajnie pokazane ludzkie mechanizmy, a także to, że żadna z tych postaci nie jest jednowymiarowa, to ludzie z krwi i kości i dlatego tak dobrze się to ogląda. Gotowe na Wszystko i Seks w Wielkim Mieście oglądam, bo kocham modę, bo fajnie jest tam pokazany świat kobiet i ich problemów.
 

najimi

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2010
Posty
41
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Toruń
polecam Hustle (Przekręt), Reaper (Żniwiarz) i 8 prostych zasad ^_^
to moje ulubione :sexy:
 

Miyazaki

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2010
Posty
40
Punkty reakcji
2
Wiek
30
8 simple rules, ale odcinki z ojcem, szkoda, że zmarł.
[Scrubs] - świetne dowcipy, takie jak lubię.
How I met your mother - leję ze śmiechu, szczególnie w scenach z Lily (Alyson Hanningan)
Friends - kultowe. xD
Charmed - jak byłem mniejszy, to wszystkie odcinki pochłaniałem jak gąbka.
Desperate housewifes - lubię, dużo śmiechu.
Gey's anatomy - tak trafię to obejrzę, bo lubię.
Heroes - brat mnie zaraził. xD

Moja mama, mój brat i ja jesteśmy "fanami" seriali meksykańskich, argentyńskich itp. Tam jest tyle śmiechu... xD
"Mi pecado" oglądaliśmy
"Cuidado con el angel" - jak jedna z bohaterek urodziła przez rozporek, a Marichuy, klepiąc ją wacikiem pod okiem, uleczyli ją ze ślepoty. Albo jak robili operację mózgu bez ogolenia pacjentki.
Mamy nawet kanał "Zone romantica", tam ciągle lecą telenowele. xD

Lecąc po kanałach trafiliśmy z mamą i bratek na bardzo ciekawą stację "Farsi TV". Myśleliśmy, że to węgierska stacja, ale jak się okazało, jest to stacja perska. xD Tam na okrągło praktycznie lecą dwa seriale i jeden jest zabójczy. Jest to japońska produkcja. I oni w nim co chwila, zamiast mówić stękają. Wprawdzie nikt u mnie w domu nie perskiego, to zawsze z zaciekawieniem oglądamy ten serial. xD
 

korben

Nowicjusz
Dołączył
25 Lipiec 2010
Posty
47
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Trawka sezony 1-3 Nancy na prezydenta USA!

Californication - Duchovny nie do zdarcia.

Dexter - zakończenie sezonu 4 dudniło mi w głowie jeszcze 24h po projekcji.
 

majorcom

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2010
Posty
234
Punkty reakcji
3
Wiek
34
Miasto
podlasie
oglądam w ostatni miesiąc wszystkie odcinki seriale- 1.Spartakus- krew i piach, 2.Goście V, 3.Człowiek cell, 4.uwięziony. od 1 moim zdaniem są najlepsze ;p
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
w jakim sądzie?

W temacie - Deadwood. Pierwszy sezon za mną. Świetny westernowy klimat, ciekawa fabuła i dobra gra aktorska. Podstawowe zalety (klimat, fabuła, aktorzy) dobrego serialu spełnia. Poza tym jeszcze kilka innych plusów. HBO się znowu sprawdziło.
 

MaTa_HaRi

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2007
Posty
2 754
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
HH, Deutschland
Oczywiście "Przyjaciele" :) mogę oglądać wszystkie sezony na okrągło.. nigdy mi się nie znudzą :D
Teraz czekam na wersję kinową, Jen wreszcie się przełamała i zaproponowała zachęcona sukcesem kinowej wersji "Seksu w wielkim mieście"
 
Do góry