Ulubiony serial

Ulubiony serial

  • Array

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    0
D

Dorka123

Guest
Chyba jednak dokładasz, jak życie wali się na głowę to ludzie próbuje przeróżnych kroków aby ponownie odnieść jakiś sukces :)
Na Kiepskich tez nieraz lubię popatrzeć :)
no tak, ale przyznasz, ze na "Wyposażonego" fajnie się patrzy, a wyobraź sobie, ze miałabyś oglądać nauczycielke prostytutke?
 

kab00m

Nowicjusz
Dołączył
2 Maj 2008
Posty
118
Punkty reakcji
0
Miasto
ja jestem
1. Lost
2. Prison Break (niestety już koniec)
3. Kyle XY
4. Flash Forward( nowy serial Amerykański ( coś w stylu LOST ), radze oglądnąć!;D)
5. Lubie też:Truman Show, Chyba wszystkie Filmy z Jimem Careyem, Kac Vegas, Filmy z Edy Murphy, Johnem Travolta, American Pie (od cz.4 w zwyż), Never Back Down. i kilka innych o któryc aktualnie zapomniałem =D
 
D

Dorka123

Guest
wczoraj przegapiłam odcinek "Wyposażonego", bo nie było mnie w domu, czy ktoś wie co się działo albo kiedy jest powtórka?
 

ola88

Master of disaster
Dołączył
31 Październik 2009
Posty
604
Punkty reakcji
2
z obecnych to jak większość pewnie jestem fanką Housa oraz CSI:Miami :) a ze starszych to uwielbiam Ostry Dyżur i Przyjaciół :) Podobała mi się też pierwsza i druga seria Prison Break, ale następne jakoś mnie nie zachwyciły. Byłam też wielką fanką "desperatek" :) Jeszcze tam parę po drodze było ;) Za to nigdy nie mogłam się jakoś wciągnąć w "lostów" :) ale każdy lubi co innego ;)
 
N

Nieprzenikniona

Guest
Kiedyś lubiłam najbardziej "M jak miłość", przez parę lat było dla mnie hitem i czymś niezwykle wciągającym, ale im dłużej trwa serial, tym robi się nudny. Sądzę, że niektóre tasiemce powinny się skończyć. W telewizji pokazali już wszystko, od przyrodnich braci, po zdrady, kochanki, śluby, rozwody, więc ciężko przeciętnego widza czymś zaskoczyć.
"M jak miłość" teraz zalatuje tandetą, a myślałam, że jest to serial na poziomie. Ciągle ktoś kogoś zdradza, oszukuje i zostawia. Dla mnie to porażka. Seriale polskie prezentują nam skrzywienie dzisiejszego życia. Nie podoba mi się to.
Dość długo lubiłam też "Pierwszą miłość", ale gdy zobaczyłam w reklamie, że Paweł zdradzi swoją długoletnią partnerkę z Magdą to aż mi się kiszki skręciły. Spada im oglądalność? Obecnie preferuję "Na wspólnej", bo wydaje mi się, że jest to serial z klasą. Z produkcji amerykańskiej długo lubiłam też "Lostów", ale w efekcie wątki zrobiły się tak poplątane, że zrezygnowałam z oglądania. Widzę, że reżyser nie chce się rozstać z kręceniem opowieści o rozbitkach, ale ile można? Te cofanie się w czasie też jest męczące. Za to nie cierpię seriali medycznych. Nie preferuję "Ostrego dyżuru", "Na dobre i na złe", "House", a już najmniej toleruję "Chirurgów", bo wkurzają mnie te dialogi przesiąknięte erotyzmem i wulgarnością. Ble.
 

MadeleineMarid

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2009
Posty
107
Punkty reakcji
0
Fani Housa przygotowałam dla was coś specjalnego! Kolczyki z głównym bohaterem serialu. Do nabycia: http://naludowo.pl/kolczyki/decoupage-gwiazdy-i-slawne-postacie-handmade.html
 

Attachments

  • house2_d.jpg
    house2_d.jpg
    57,5 KB · Wyświetleń: 40

katja22

...
Dołączył
29 Październik 2008
Posty
2 434
Punkty reakcji
68
Miasto
far far away... Jurassic Park
W sumie nie jestem wciągnięta w żaden serial, ale z tych propozycji najlepszy wg mnie jest "House" i na niego zagłosowałam ;)
Jednak wielką fanką nie jestem, oglądam sporadycznie, więc kolczyków z jego podobizną raczej sobie nie sprawię :p
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Ogolnie lubie nawet "Pierwsza milosc", czesto jak nie ma co robic, to ogladam, nawet ciekawe, aczkolwiek ostatno troche nudne i przewidywalne niestety. Najbardziej teraz chyba lubie "Na Wspolnej", czesto mnie zaskakuje i milo mi sie oglada. Wydaje mi sie, ze bardzo duzo osob w Polsce, moze nawet wiekszosc ludzi "Dr House", wiec ja prawdopodobnie naleze do tych wyjatkow, mniejszosci, poniewaz nie lubie DR House. Jak dla mnie to nudne (spojrzalam pare razy). I jakos nie polubilam glownego bohatera -House i nie widze w nim nic nadzywczajnego. I ogolnie mi sie nie podoba.
 

Amber

zjadłabym coś..
Dołączył
16 Czerwiec 2009
Posty
942
Punkty reakcji
419
z tych tu wymienionych Dr House, Grey's anatomy i Prison break ^_^ . Kiedyś lubiłam Lostów ale im więcej tych serii tym to gorsze się porobiło, zagmatwane i całkiem bez sensu.
 

opatia

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2006
Posty
43
Punkty reakcji
0
Ja obejrzałam pierwszy odcinek "Wywalczonej sprawiedliwości" na Zone Reality i na pewno chcę oglądać kolejne, bo najbardziej lubię prawdziwe historie. Nie wiem tylko ile w sumie odcinków nakręcono. Ktoś może ma jakieś info na temat tego serialu?
 

Sunray

Bywalec
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
3 574
Punkty reakcji
60
Wiek
34
Miasto
pomorskie
W tej chwili:
CSI Miami i inne z tej 'rodziny'
FlashForward
LOST (sezon VI)
Rodzina Soprano (planuję wszystkie sezony obejrzeć)
 

albo_albo

Pan i Władca
Dołączył
20 Marzec 2009
Posty
2 757
Punkty reakcji
78
Wiek
43
Miasto
SKM Kraków
Twin Peaks - mistrzostwo

Z archiwum X - jednak miało fajny klimat następcy nie umieją już tego powtórzyć

Allo Allo :)
 

kam.rys

Nowicjusz
Dołączył
11 Kwiecień 2010
Posty
8
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Puszczykowo
Nie jestem raczej serialomaniakiem i podlegam w tej sferze wszelkiej popkulturze.

Lubię wszelkie filmy akcji - a więc i seriale, także wybrałem Prison Break i CSI (nie tylko Miami, chodź rola Caruso w tym serialu jest obłędna). Poza tym wybrałem także Dr. House'a - głównie za "humor", sam uwielbiam szydzić i ironizować co się tylko da. Czwartą i ostatnią zaznaczoną przeze mnie opcją były Czarodziejki, kiedyś interesowałem się może nie tyle co magią co wszelkiego rodzaju zjawiskami paranormalnymi i tak jakoś wciągnął mnie ten serial - w tym wypadku przyciągnęła mnie też z pewnością nieprzeciętnej urody Alyssa Milano. :)
 

UWB

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2010
Posty
12
Punkty reakcji
0
uwielbiam dr house
Najlepszy serial o tego typu tematyce !!!!!!!!!!!!!!!
 
I

imbirowadziwaczka

Guest
ja uwielbiam oglądac Chirurgów. aktualnie na fox life leci najnowszy sezon ;-D
oprocz tego Bracia i Siostry, rowniez na fox life.
90210 i Plotkare też. w miare czasu.

jakis czas temu mialam jakis napad i na serialeonline.pl ogladalam jezioro marzen, pogode na milosc i beverly hills 90210 ;-))

a na mtv.com uwielbiam ogladac 'the hills' czyli wzgórza hollywood , a wczsniej lagune beach. seriale te emitowało kiedyś mtvPOlska ale chyab już niestety tego nie puszczaja. a szkoda bo na mtv.com lecą oczywiscie po angielsku. ja nie mam akurat z tym problemu ale wiem ze sporo moich kolezanek chcialo by ogladac a barierą jest język ;/
 
Do góry