Ulubione zapachy???

miss.sunshine

pusta dziewczynka
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
1 250
Punkty reakcji
24
Wiek
33
A ja jestem na zabój zakochana w cat de luxe at night Naom Campbell
 

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
31
a ja bardzo lubię zapachy z pumy ;) przez różową, fioletową, po pumę jamaicę jaką mam teraz ;)
 

21lutego1989

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2008
Posty
10
Punkty reakcji
0
Jako konsultantka AVON-u mam do zaproponowania dziś Państwu 3 zestawy perfumeryjne w wyjątkowych cenach.To ja decyduję o cenach i upustach, jakich mogę użyczyć,więc mam do zaoferowania Państwu gamę produktów marki AVON zawsze po cenach o wiele niższych,niż katalogowe.

OFERTA WAŻNA TYLKO DLA PIERWSZYCH KLIENTÓW-CZAS TRWANIA PROMOCJI: 23 III.

*Woda perfumowana Little Black Dress 50 ml(cena katalogowa 53 zł);
Woda perfumowana Little White Dress 50 ml(cena katalogowa 36,50 zł)

PRZY ZAKUPIE 1 ZA 39,90, DRUGA JUŻ ZA 32,90 !

*Woda toaletowa Black Suede Touch 75 ml(cena katalogowa 44,90);
Dezodorant w kulce Black Suede Touch 50 ml(cena katalogowa 6,90)
Perfumowany body spray Black Suede Touch(cena katalogowa 12,90)

ZESTAW ZA 55 zł !

*Woda perfumowana Perceive 50 ml;
Woda toaletowa Pur Blanca Blush 50 ml

PRZY ZAKUPIE 1 ZA 39,90, DRUGA JUŻ ZA 29,90 !

Kontakt pod anna.alicja3wrozka@gmail.com/tel. 602622407
 

Attachments

  • images.jpg
    images.jpg
    1,8 KB · Wyświetleń: 11

hemanka

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2009
Posty
8
Punkty reakcji
0
Bardzo lubię Miracle Lancome, ale moim faworytem i tak na zawsze pozostana Angel Thierrego Muglera (znalazłam nawet świeczki- korona, które pachna identycznie:)) to jest dość mocny zapach, więc nadaje się raczej na wieczorne wypady:)
 

kamylia

Forumator
Dołączył
25 Październik 2008
Posty
1 537
Punkty reakcji
11
Miasto
Mazowsze..
oststatnio strasznie spodobaly mi sie perfumy w drogerii taki fioletowy flakon z adidasa

nazwy nie pamietam ;p
 

polinea

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
474
Punkty reakcji
2
Wiek
37
ja od zawsze uwielbiam gucci rush 2, ale niedawno na kokai.pl odkryłam Calvin Klein Truth, fajny energetyzujący zapach
 

wiktoria2006

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2009
Posty
24
Punkty reakcji
0
Od zawsze moja ukochana Stella, ktora dzis zdradzialm z juz wspomnianym najnowszym dzieckiem YSL Parisienne. Jak kiedys zakochalam sie w Paryżu, tak teraz w tym cudnym zapachu:))
 

smukła86

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2009
Posty
77
Punkty reakcji
0
Ja póki co używam C-Thruu (Pearl Garden) i DKNY (zielone jabłuszko). Tylko że kupiłam na allegro niby oryginał, a wcale długo się nie utrzymuje. Teraz zmawiam sobie MOSCHINO I love love - mmm uwielbiam ten leciutki i świeży zapach. No i w końcu znalazłam ją za rozsądną cenę (100 ml - 149 zł na kokai.pl). Po doświadczeniu z allegro perfumy na pewno już tam nie zamówię. <_<
 
A

ann han

Guest
Moim ulubionym zapachem jest Mexx High Fly Woman, ostanio znalazłam bardzo fajny sklep internetowy, gdzie mają ogromny wybór kosmetyków. Czasem jak patrzę na ceny perfum i kosmetyków w sklepie to aż mi się włos na głowie jeży, a na www.kokai.pl mnóstwo kosmetyków. Nie tylko dla kobiet ale też dla mężczyzn, znalazłam u nich super perfumy dla mojego faceta na mikołajki:) Przypominam wszystkim Paniom, że niedługo święta, a wcześniej mikołajki. Na prezencik polecam jakąś wodę po goleniu, a może perfumy? Ehhh nie ma nic piękniejszego od cudownego zapachu męskiego. Także polecam gorąco kokai.pl, bo naprawdę są świetni.
 
Do góry