Ulubione zapachy???

Mirabel

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2007
Posty
65
Punkty reakcji
0
hmm migielka to : z Avon Naturals Vanilla i be...kissable

dezodorant : B.U. trendy

perfum:pUMA rozowa :D
 
A

Alek06

Guest
Ja bardzo lubie zapach zielonej herbaty.Najbardziej podobaja mi sie w związku z tym perfumy Elizabeth Arden.
Ale nie tylko podoba mi sie ten zapach jako perfumy.Ostatnio odkryłam świece o takim zapachu-świece Korony.
Pachną przecudnie.
 

kacz.

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2007
Posty
984
Punkty reakcji
0
Wiek
115
Miasto
crakov
Magnifique Lancome i Carolina Herrera 212
dzisiaj wąchałam versace i b mi się spodobał, pachniał jak prawdziwy kwiat *-*
 

mandala

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2007
Posty
65
Punkty reakcji
0
Ja bardzo lubie zapach zielonej herbaty.Najbardziej podobaja mi sie w związku z tym perfumy Elizabeth Arden.
Ale nie tylko podoba mi sie ten zapach jako perfumy.Ostatnio odkryłam świece o takim zapachu-świece Korony.
Pachną przecudnie.

Ja wole wanilię....Zresztą zapachów do wyboru jest sporo. Też sie natknełam na nie w necie.
wiesz, ze są sprzedawane razem z kryształowymi świecznikami swarovskiego... Luksusowy bibelocik, ale bardzo ładny prezencik na świeta. Zastanawiam sie nad kupnem dla mamy.
http://video.i123.pl/filmy/9260/Swiece_Korona_Swarovski ...eleganckie są
 

Migootka

Rodowita Łodzianka
Dołączył
17 Listopad 2008
Posty
1 090
Punkty reakcji
4
Wiek
106
Miasto
Łódź
Moim numer jeden, od lat, jest Gucci Envy Król nad królami.
Uwielbiam ten zapach.
 
A

Alek06

Guest
Ja wole wanilię....Zresztą zapachów do wyboru jest sporo. Też sie natknełam na nie w necie.
wiesz, ze są sprzedawane razem z kryształowymi świecznikami swarovskiego... Luksusowy bibelocik, ale bardzo ładny prezencik na świeta. Zastanawiam sie nad kupnem dla mamy.
http://video.i123.pl/filmy/9260/Swiece_Korona_Swarovski ...eleganckie są


O nie wiedziałam ze można obejrzec ten filmik w necie.... Super popatrze sobie jeszcze raz bo te siwece sa naprawde przecudne.
 

madziaaaxd

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2008
Posty
1 173
Punkty reakcji
3
Wiek
30
Miasto
:)
Passion Dance , Wish Of Luck , Wish Of Love , Today Tomorrow Always .
 

Lola24

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2007
Posty
103
Punkty reakcji
0
Ja wole wanilię....Zresztą zapachów do wyboru jest sporo. Też sie natknełam na nie w necie.
wiesz, ze są sprzedawane razem z kryształowymi świecznikami swarovskiego... Luksusowy bibelocik, ale bardzo ładny prezencik na świeta. Zastanawiam sie nad kupnem dla mamy.
http://video.i123.pl/filmy/9260/Swiece_Korona_Swarovski ...eleganckie są

I jak, kupiłaś mamie na prezent? Moja właśnie taką świecę dostała (widać są teraz w modzie), tylko nie o zapachu wanilii ale imbiru. Rzeczywiście pięknie pachnie i bardzo elegancko wygląda.
 

06081a

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2008
Posty
627
Punkty reakcji
0
Miasto
Wyspa Bezludna
A ja kocham męskie zapachy ------ myślę, że ich niektóre perfumy są o wiele ładniejsze od kobiecych. Jeszcze nie doszło do tego abym ich używała, ale za to antyperspiranty używam męskie. - są lepsze
 
A

Alek06

Guest
I jak, kupiłaś mamie na prezent? Moja właśnie taką świecę dostała (widać są teraz w modzie), tylko nie o zapachu wanilii ale imbiru. Rzeczywiście pięknie pachnie i bardzo elegancko wygląda.
Imbir jest raczej slodki i rozgrzewajacy, chyba pasuje do zimowego klimatu.A te świece pieknie muszą wygladać kiedy światło odbija sie od kryształków...
 

mandala

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2007
Posty
65
Punkty reakcji
0
I jak, kupiłaś mamie na prezent? Moja właśnie taką świecę dostała (widać są teraz w modzie), tylko nie o zapachu wanilii ale imbiru. Rzeczywiście pięknie pachnie i bardzo elegancko wygląda.

Kupiłam kupiłam. Ledwo zdążyłam przed świętami, uff. Przyszły w wigilię rano! na innym filmiku sa jeszcz einne zapachy. Np. black angel? Domyślasz się jaki to zapach??? bo ja nieeeee http://video.interia.pl/obejrzyj,film,1040...arovski_Candles
 

asiek.stefa

Nowicjusz
Dołączył
23 Kwiecień 2007
Posty
589
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Gród cara
Ja też bardzo lubię zapach wanilii i dlatego uzywam między innymi Mgielki wanilia i mleczko sojowe z Avonu oraz takiego samego balsamu. Lubie tez zapach Kenzo- Whisper i night life by Esprit- summer edition
 

tfojamama

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2008
Posty
62
Punkty reakcji
2
Miasto
3city
Moje to :
Giorgio Armani "Sensi"
Coco Channel "Allure"
pięknie pachną, są dość drogie ale warte swojej ceny. :)
 
Do góry