Ulubione zapachy???

brooke

Nowicjusz
Dołączył
2 Maj 2008
Posty
38
Punkty reakcji
0
Ja dzisiaj wąchałam diesla nowego i się rozpłynęłam.Wiem jakie perfumy kupię następne.
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
Puma Jamaica :)

puma-jamaica.jpg
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
czy chodzi tylko o zapachy perfum czy dezodorantów? bo jeśli tak to ja lubię na wiosnę pachnieć owocowo, nie za słodko ale orzeźwiająco :) lubię też zapachy kwiatowe oczywiście, ostatnio wąchałam antyperspirant tylko nie pamiętam jakiej firmy :( powalił mnie jego zapach... chyba to była lilia.

a z perfum, lubię i obecnie stosuję Glow by JLO. delikatny, kwiatowy zapach.
 

brooke

Nowicjusz
Dołączył
2 Maj 2008
Posty
38
Punkty reakcji
0
Ja mam lilie,ale nie powiem :p nie no żartuję.Powiem w tajemnicy,że to go fresh,ale nie mów nikomu dooooooobra
 

Sica_

x]
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
1 681
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland
Christina Aguilera :] śliczny i w przystępnej cenie :))
 

Attachments

  • mdpopupimage1_0_3.jpg
    mdpopupimage1_0_3.jpg
    53,2 KB · Wyświetleń: 36

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
brooke a co to to go fresh? nie jestem pewna czy to była lilia. ale pachniało super.

dziś dla odmiany skubnełam od szwagierki perfumy Adidasa, też bardzo przyjemne :)
 

fumka

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2008
Posty
820
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
wafka
jaka brooke chodziło o serię dove go fresh - nowa edycja o 3 nutach zapachowych :) jedną z nich jest lilia z miętą :) też używam:D żelu pod prysznic co prawda, ale boski jest :D dezodorantu natomiast grejpfrut z trawą cytrynową :)
a co do perfumek to ostatnio niuchałam sobie adidasa fruithy passion - bosz boskie :D
 

kasiula_lieb

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2008
Posty
13
Punkty reakcji
0
Widze, nowy post ;) no i brawo ;) lecimy... z moch zapachów to VANILLIA ale nie za dużo bo wtedy nie zbyt miło się czuje :D ;P



o widzisz to ja mam podobnie. tez uwielbiam te nutke waniliowa! ale przewaznie sylsze,ze inni nie przepadaja za tym.

Eeee.... ja nie mam kasy na drogie perfumy...


hej! wiesz,zeby ladnie pachniec nie trzeba koniecznie duzo pieniazkow wydawac. teoretycznie wiele pieknych zapachow sa drogie ale na przyklad moja przyjaciolka zawsze bardzo ladnie pachniala,jej perfumy byly zawsze na niej,nie ulatnialy sie szybko,byly bardzo trwale. ja zawsze wydawalam duzo na perfumy i nie byly tak trwale i ladne jak te jej. w koncu postanowilam wziac przyjaciolke na zakupy zeby pokazala mi ktore to perfumy uzywa. kupilam. nazywaja sie c true (jest kilka zapachow lecz my uzywamy tego w zielonej buteleczce) i kosztuja okolo 45 zl!!! buteleczka jest calkiem spora a zapach ogolnie jak dla nas rewelacja!!! polecam ci!

a co do tych drozszych to uwielbiam kocham przepadam za Issey Miyake L'Eau D'Issey w takiej stozkowej dlugiej flaszce zoltej. zakochana jestem w tym zapachu tyle ze cena calkiem sporawa (okolo 250 zl;-/ ) wiec mam tylko wtedy jak ktos mi jako prezent podaruje. obecnie nie mam :(

Passion Dance najbardziej przypadły mi do gustu.



ooo calkiem zapomnialam o tym zapachu! kiedys chlopak kupil mi te perfumki na walentynki i pachnialy super.taki wyrazisty zapach.wiesz chyba sobie kupie je znow!

fioletowy C-Thru i J'adore Diora :) Niesttey ten drugi jestem zmuszona wachac tylko w drogerii bo cholernie droogi jest ;P


ja zawsze uzywam c thru zielony ale z checia sprobowalabym tez innego zapachu c thru. polecasz fioletowy? bo ja zielony polecam z czystym sumieniem! baaaardzo trwaly!

C-Thru, Amethyst . Najlepszy, nic go nie przebije ;)

hej jaki to kolor buteleczki? bo ja uzywam tylko zielonego c thrue

podobają mi się perfumy C-Thru ^_^...zwłaszcza zielony :]. używam obecnie różowego Adidasa :D
od kilku lat ja i moja przyjaciolka caly czas uzywamy c thrue zielonego :)
 

Johnny Avocado

Czytacz zawodowy.
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
888
Punkty reakcji
0
Kiedyś uwielbiałam pomarańczowego Adidasa, teraz marzy mi się "Euphoria" CK :)
 
B

Blancaaa

Guest
moje najlepsze perfumy to c-thru emerald(zielone), mexx ice touch, bruno banani(rozowe),puma..ja wszystkich perfum nie moge uzywac poniewaz bardzo jestem wrazliwa na zapachy, wiec musz byc delikatne aby nie sprawialy bolu glowy
 

fumka

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2008
Posty
820
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
wafka
łoooj... taka wrażliwość to musi być ciężko czasami, co Blancaa? a wiecie... nigdy tych c-thru nie wąchałam... jakoś zawsze mijała półkę i nic... będę musiała nadrobić, skoro mówicie że takie ładne :)
 
B

Blancaaa

Guest
ja to wogle mam przekichane bo mnie tak zapachy draznia niektore ze szoook, musze uzywac takich delikatnych a c-thru to tylko zielone bo od innych glowa mi peka :(
 

fumka

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2008
Posty
820
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
wafka
współczuję :lagodny: a takie łagodne perfumki to może być fajna sprawa ;) tym bardziej sobie poniucham :D
 
Do góry