Ulubione piosenki i utwory

Siennna

Bywalec
Dołączył
30 Styczeń 2023
Posty
1 529
Punkty reakcji
87
Z twojego pokolenia? Jestes taka stara? Gosc ma ponad 50 lat.
Ja tam nic nie mam do zgniłego zachodu ba uważam ze sam jestem zgniłym zachodem, biały, Europejczyk, blondyn........ niepoprawnie politycznie, biali mężczyzni, blondyni.......
Jak już to wolę coś takiego.
Jak Snoop był w wieku kiedy go zaczęłam słuchać, nie był znany w USA a co dopiero w Polsce. Prawdopodobnie w ogóle nie nagrywał kawałków. Z mojego pokolenia, bo moje pokolenie zaczęło słuchać takiej muzy jako chyba pierwsze w Polsce.
Jeszcze lubię niektóre kawałki 50centa. Też sporo starszego ode mnie.
Posługuję się angielskim/ amerykańskim na tyle by rozumieć co do mnie śpiewają/ rymują a jak mam problem z jakimś zwrotem, to sprawdzam. Dla mnie tekst jest ważniejszy niż melodia.
Ten kawałek co dałeś znam, lubię klubową muzę, ale ten dla mnie jest akurat nijaki. Wolę melorecytację Snoopa. Pamiętam imprezkę ze Snoopem w Lordi's w Łodzi- moim ulubionym klubie swojego czasu. Mega koleś.
A to jeszcze też raczej nie do tego forum, ale co tam. Też będzie w Łodzi niedługo. Uwielbiam ten kawałek.

I miej litość z tym wciskaniem wszędzie swojej antyukraińskiej obsesji, zatruwasz fajny wątek.
 
Ostatnia edycja:

Siennna

Bywalec
Dołączył
30 Styczeń 2023
Posty
1 529
Punkty reakcji
87
Proponuję inny teledysk który do tego forumowicza będzie pasował.


Ciekawą historię związaną z zespołem zamieszczę w wolnej chwili.
Z Big Cyca śmieszy mnie ten kawałek o Shazie. Chociaż do samej Shazy nic nie mam.
A co do dresiarzy
  • Jaki jest dres?
  • Dres nie wie co to strach
  • Dres nie wie co to słabość
  • Dres nie wie nic...
Więc bez przesady znowu;)
Saymon bardziej kojarzy mi się ze złośliwym, podbuntowanym dziadkiem z kabaretowego skeczu. Pomstującym na politykę i współczesne czasy. Na przekór faktom i racjonalnym przesłankom, wiedzącym swoje.:D
I tak jak taki dziadek jest trochę rozczulający, tak Saymona da się lubić.;)

I błagam nie zakwaszajcie tak fajnego wątku polityką.
 

Saymon

Stały bywalec
Dołączył
24 Sierpień 2007
Posty
1 464
Punkty reakcji
168
Miasto
Polska
I miej litość z tym wciskaniem wszędzie swojej antyukraińskiej obsesji, zatruwasz fajny wątek.
To według ciebie jakie utwory można lubic a które nie?
Może dasz listę zakazanych?
Typowa lewaczka. Wyobraż sobie że to ja będę decydowac co lubie a co nie.
A ja lubię to.
 

Saymon

Stały bywalec
Dołączył
24 Sierpień 2007
Posty
1 464
Punkty reakcji
168
Miasto
Polska
Typowy zgryźliwy dziadek z kabaretowego skeczu^:cool:
Ciekawe ile ty naprawdę masz lat jesli twierdzisz że Snoop to muzyka twojego pokolenia. Ja jestem tylko pare lat starszy od niego też 5 z przodu.
I pamiętaj , kobieta w wieku 45-50 to już stara baba menopauza sie kłania.
A chłop w wieku 80 zostaje ojcem..........
Stary chłop nigdy nie jest tak stary jak stara baba.
I dziadkiem nie jestem....przynajmniej mój syn nic o tym nie wie...chyba.

Ale jak dobrze pójdzie niedługo będę młodym emerytem pomostowym w wieku 50+... w moim zawodzie tak można.
 

Siennna

Bywalec
Dołączył
30 Styczeń 2023
Posty
1 529
Punkty reakcji
87
Saymon, bez urazy, ale mnie to naprawdę nie interesuje.
Twoja opinia na temat kobiet też.
Może w jakiś archaicznych czasach tak było, że człowiek po 50 był stary? Obecnie jest młody tak długo, jak ma na to ochotę i siłę.
Ja jestem 85 rocznik, co jest żadną tajemnicą. Wiele razy o tym wspominałam przy różnych okazjach. A jak nie wprost, można było to łatwo wyliczyć, jak kto umie liczyć.
Urodziłam się prawie w tym samym czasie, co mój ulubiony piłkarz Christiano Ronaldo i podobnie jak on wyglądam na mniej, niż mam. Jeszcze kilka rzeczy mnie z nim łączy- np. rodzinność i miłość do dzieci. Min. dlatego tak go lubię.
(Nie wiem jakie to ma znaczenie na takim forum, jak kto wygląda i ile ma lat w sumie)
Mam nadzieję, że będę kiedyś ,,starą babą'', że dożyję. Może nawet przy odrobinie szczęścia będę się dobrze trzymać? :cool: Bycie starą babą pewnie też ma swoje zalety. Np. człowiek już ma wywalone na wiele rzeczy, bo nic już nie musi. Może będę miała wnuki?:)
BTW Dziadek to określenie na starego faceta, nie tylko na kogoś, kto ma wnuki.

A teraz wracając do tematu.
Był amerykański hip hop i taki wolę. Za polskim szczególnie nie przepadam, ale są wyjątki np. to są całkiem udane projekty

i to(ale nie wiem czy można?;)) najwyżej skasują:cool:
 
Ostatnia edycja:

Saymon

Stały bywalec
Dołączył
24 Sierpień 2007
Posty
1 464
Punkty reakcji
168
Miasto
Polska
BTW Dziadek to określenie na starego faceta,
No tak, mam ponad 50 lat jestem stary... być może ,ale jako mężczyzna moge jeszcze dużo, moge miec dzieci statystycznie jeszcze z 20 lat.
Może w jakiś archaicznych czasach tak było, że człowiek po 50 był stary?
No to jestem stary czy nie? Troche sie w tym gubisz. To młody jestem? Fakt jakbym był kobietą to bym był stary , po menopauzie.
Obecnie jest młody tak długo, jak ma na to ochotę i siłę.
No i znów, idziesz jeszcze dalej, to jednak młody jestem? Nie wierzę. Motasz sie kobieto. Ja jestem kilkanascie lat starszy od ciebie a stary chłop nigdy nie jest tak stary jak stara baba.
Ja za 20 lat mogę miec jeszcze dzieci biologiczne.... a ty........ adoptowane.....xD
To ty jestes stara.xD
 

Siennna

Bywalec
Dołączył
30 Styczeń 2023
Posty
1 529
Punkty reakcji
87
Chodzi o to, że jest mi obojętne czy jesteś stary, czy młody. Nie interesujesz mnie jako mężczyzna. W ogóle internet nie jest dla mnie narzędziem do szukania mężczyzn.
Przy obecnej medycynie dziecko urodziła 100 latka. No i co z tego? Ja bym się na coś takiego nie zdecydowała, ale znajdują się takie co idą na in vitro w wieku emerytalnym i nie mnie to oceniać. No może ten skrajny przypadek, gdy rodzi kobieta, która wiadomo, że już długo nie pożyje oceniam źle, bo to czysty egoizm, zero myślenia o dobru dziecka. Ale takie co decydują się na późną ciążę, gdzie jeszcze są w stanie wychować i zapewnić dobre życie?
Znam ten ból, kiedy człowiek bardzo pragnie mieć dziecko. Choć ja bym się na sztuczne zapłodnienie nie zdecydowała. Nie oceniam jednak dramatu innej kobiety, która pragnie a nie może zostać matką. Stara się i nie wychodzi.
Ja na szczęście swoje ukochane potomstwo już mam. Teraz seks nie służy mi do płodzenia go, bo drugie dziecko w okolicach 40 to za duże ryzyko dla jego zdrowia, uważam. Ale na pewno nie usunęłabym ciąży, gdybym przypadkiem w nią zaszła. Nie staram się jednak już w tym kierunku i się zabezpieczam.
A teraz już koniec zakwaszania tematu!
To temat muzyczny!
... i precz z polityką! Chociaż tutaj.
 
Ostatnia edycja:

Saymon

Stały bywalec
Dołączył
24 Sierpień 2007
Posty
1 464
Punkty reakcji
168
Miasto
Polska
Nie interesujesz mnie jako mężczyzna.
To dobrze bo ja lubie młodsze kobiety, ty już taka milf.
Przy obecnej medycynie dziecko urodziła 100 latka. No i co z tego? Ja bym się na coś takiego nie zdecydowała, ale znajdują się takie co idą na in vitro w wieku emerytalnym i nie mnie to oceniać.
No widzisz a mężczyzna bez pomocy medycyny może.... jesli może. Bo jak to mowił pewien dziadek którego sie pytali czy jeszcze może.
...........................Ano mogę panocku..... ino mi sie nie chce.
Ja na szczęście swoje ukochane potomstwo już mam.
Całe szczescie bo jeszcze parę lat......
. Teraz seks nie służy mi do płodzenia go, bo drugie dziecko w okolicach 40 to za duże ryzyko dla jego zdrowia, uważam
Niedługo nawet nie będziecie musieli się zabezpieczac, sama radość .....
 

Siennna

Bywalec
Dołączył
30 Styczeń 2023
Posty
1 529
Punkty reakcji
87
Czy Ty rozumiesz, ze to wątek o piosenkach?!
Nie wiem jakim cudem można wpaść na pomysł, że ktoś wybiera sobie takie forum, żeby być podrywanym. 🤣 Jeszcze przez faceta prawie w wieku ojca, który jedyne co potrafi, to ziać nienawiścią aby się odróżnić... o_O
Ja nawet się zastanawiałam, czy nie podawać się tu za mężczyznę, ale dziwnie by mi było i w końcu bym się pewnie pomyliła, więc po co.
Z Tobą to ja tu mogę co najwyżej w jakąś pseudo dyskusję wejść, ale nie w temacie erotycznym na pewno.
Ciułaj kasę na te panienki lepiej, bo wyraźnie niedopchnięty jesteś. A aż takiej desperatki za darmo raczej nie znajdziesz.;)
I przestań już truć na ten temat. Już kilka razy Ci to pisałam.
Z mojej strony bez odbioru. Chyba, że umieścisz tu jakąś piosenkę. Normalną piosenkę, nie jakiś rasistowsko/ksenofobiczny manifest.
 

Saymon

Stały bywalec
Dołączył
24 Sierpień 2007
Posty
1 464
Punkty reakcji
168
Miasto
Polska
Czy Ty rozumiesz, ze to wątek o piosenkach?!
I dlatego wypisujesz tutaj o dziadkach itd? Ja rozumię ten temat ale to własnie ty ko bieto wszedzie piszesz nie na temat, wielokrotnie ci o tym pisałem.
Nie wiem jakim cudem można wpaść na pomysł, że ktoś wybiera sobie takie forum, żeby być podrywanym.
A kto cie podrywa? Chyba Kibic? Bo na pewno nie ja, dla mnie jestes za stara. Lubie młode i szczupłe.
Jeszcze przez faceta prawie w wieku ojca, który jedyne co potrafi, to ziać nienawiścią aby się odróżnić
No nie. Tobie wszystko z seksem sie kojarzy? Normalnie ninfomanka. Nie ma szans. Może najpierw wyslij jakies foto? Albo filmik.
 

Kibic Polski

Stały bywalec
Dołączył
18 Kwiecień 2018
Posty
2 318
Punkty reakcji
199

Andrzejczak śpiewał jak starzejący się facet który wspomina najpiękniejsze chwile swojego życia żałując że nic podobnego go już nie spotka. Zresztą co to za debilny tekst zakonnice na plaży żebranie o benzynę czy zaćmienie Słońca. I dopiero pewien anonim wyjaśnił że tekst piosenki opisuje pewien romans mężatki w 1982 roku której mąż pracował wtedy w Anglii. Gdy ten mąż poznał tekst hitu Jolka Jolka Pamiętasz sprostował że ta nie zdradziła go z autobusem Arabów a jedynie mikrobusem. To istotna różnica prawda?
 

Siennna

Bywalec
Dołączył
30 Styczeń 2023
Posty
1 529
Punkty reakcji
87
Był Rychu Peja- stylistyka rapu nie wszystkim przypadnie do gustu, więc sięgnę do starszych, niestety nieżyjących już artystów.
Teledyski w podobnym stylu, co ten do ''Kur... życia'', tylko pokazujące trochę wcześniejsze czasy, plus świetna muzyka i teksty.

 

Kibic Polski

Stały bywalec
Dołączył
18 Kwiecień 2018
Posty
2 318
Punkty reakcji
199
K... Magiel! Kogoś tu sprowadził? Słyszysz jak on śpiewa?

złościł się Borysewicz na Andrzeja Mogielnickiego.
Facet w mundurze będący na przepustce z woja faktycznie śpiewał

Tanc głupia tanc

Poczekaj wyrobi się przecież nie mamy nikogo lepszego


tłumaczył Mogielnicki
Ostatecznie "wytrych" bo z uwagi na jego szczupłość tak go nazwali
został przyjęty do zespołu.
Zresztą czy warto się było tak wściekać?
"Wytrych" czyli Janusz Panasewicz bo to o nim mowa w zespole jest po dziś.
 

Kibic Polski

Stały bywalec
Dołączył
18 Kwiecień 2018
Posty
2 318
Punkty reakcji
199
Mało kto wie że to jest pierwotna wersja Mniej niż zero.


Dlaczego więc znamy inną?
"Winnym" jest Jarosława Szlagowski ówczesny perkusista.
To jemu ta wersja się nie spodobała i to on wymyślił później znaną.
 

Siennna

Bywalec
Dołączył
30 Styczeń 2023
Posty
1 529
Punkty reakcji
87
Zbliża się kolejna rocznica śmierci króla. Złóżmy zatem mu hołd.

 

Siennna

Bywalec
Dołączył
30 Styczeń 2023
Posty
1 529
Punkty reakcji
87
Jak Kazik Staszewski genialnie potrafi przywrócić człowiekowi jego własną perspektywę;)

Na CKOD niestety się spóźniłam. Umieszczałam tu już jeden kawałek tej udanej, łódzkiej kapeli. Teraz umieszczę drugi. Swojego czasu był dla mnie dziwną terapią. Niestety doświadczyłam prześladowania przez świra, który gdzieś mnie wypatrzył i coś tam sobie ubzdurał na mój temat. Po braku odpowiedzi z mojej strony na coraz bardziej wulgarne zaczepki, postanowił mi po prostu piekło z życia zrobić... Każdemu (a chyba częściej każdej), kto czegoś takiego doświadczył i wie o czym mówię dedykuję tą piosenkę.

 
Do góry