Ulubione Metody ściągania...

Sweet girl

Tykajacy wulkan - nie wiaodmo kiedy wybuchnie ;)
Dołączył
22 Kwiecień 2006
Posty
1 628
Punkty reakcji
0
ja zazwyczaj jak na sprawdzianach mozna miec swoje kartki to zabieram ich bardzo duzo rozkladam na calym stole i miedzy nie wkldam sciagi... w ten sposob nie musze robic dizwnych ruchow by sciagac i odwraca, od siebie uwage wykladowcow ;)
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
ja zazwyczaj jak na sprawdzianach mozna miec swoje kartki to zabieram ich bardzo duzo rozkladam na calym stole i miedzy nie wkldam sciagi... w ten sposob nie musze robic dizwnych ruchow by sciagac i odwraca, od siebie uwage wykladowcow mruga.gif
U mnie nie można miec zadnych kartek :p
ale czasem wkladam sobie pod kartke zeszyt i ściagam z zeszytu :p
 

Sweet girl

Tykajacy wulkan - nie wiaodmo kiedy wybuchnie ;)
Dołączył
22 Kwiecień 2006
Posty
1 628
Punkty reakcji
0
zeszytow nie wolno nam meic, ale zazwyczaj psizemy na swich kartkach...
 

tokinka12

Nowicjusz
Dołączył
19 Maj 2006
Posty
112
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Magdeburg =D hehe..
My kiedyś w klasie przed klasówką zrobilismy wszyscy razem ściągę. Napisalismy na dużym formacie kartonu i przyczepilismy ją obok tablicy. Nauczycielka sie nie zgapnęła i wszyscy dobrze napisali. :D :D :D
 

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
35
To macie niezłą nauczycielkę :D
Ja raz na tablicy napisałem sobie ściągę, oczywiście po polsku, a ona tylko na to spojrzała i nawet nie zamknęła tablicy :D
Tylko klasa się potem złościła że oni nie mieli jak odpisać :D
 

Elune

trąbka?
Dołączył
30 Marzec 2006
Posty
1 107
Punkty reakcji
0
Wiek
33
ja zawsze wkładam kartkę z info do spr (pod lub między) kartka jest duża (zeszytowa) i ma wszytsko... kiedy kończe wyjmuje, wkładam do kieszeni i jus :p
 

adxa

--- -... -.-. .-
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
1 597
Punkty reakcji
0
ja mam rozne schowki :D
najczesciej to w przezroczystym dlugopisie....zawsze dziala :D
dobry sposob to poprostu regolki w telefonie jako mms a wzory jako zdjecie :p
czesto tez karteczka w rekawie
albo jakies wzory na krzesle stojacym przed moja lawka
na matmie mozemy miec tablice matematyczne wiec tam mam zkserowane kartki z zeszytu
albo jeszcze dobrym miejscem jest sciaga na zegarku :D

ale i tak dlugopis rzadzi :D
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
ja zawsze mam na lusterku w piorniku :p albo w kieszeni i na paznokciach :D
 

pomarańczko

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2005
Posty
56
Punkty reakcji
0
w piorniku,na egzamach to klasyczne harmonijki a na kolach to olowkiem na marginesie cos sobie naskrobie i wymazuje potem ladnie gumeczka :D
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
dobry sposob to poprostu regolki w telefonie jako mms a wzory jako zdjecie
Ja jak zaliczalam chemie to napisalam dobie smsy z wzorami :p
I udawalam, że licze na kalkulatorze :D
 

kizia_mizia

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
2 850
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z zamku..
ja zawsze wkładam kartkę z info do spr (pod lub między) kartka jest duża (zeszytowa) i ma wszytsko... kiedy kończe wyjmuje, wkładam do kieszeni i jus :p
Ta metoda jest najlepsza :D
Ja też tak często robie i jeszcze nikt mnie nie złapał :}
 

Hakeryk2

Meblujdom
Dołączył
13 Kwiecień 2006
Posty
690
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Metoda jedna z najlepszych - pisanie na rękach i na ławce z rogu :] ale tesh mi karteczki pod sprawdzianem/ kartkówką tesh sie sprawdza. no i oczywiscie sprawdzony i opatentowany przez nas sposób na sprawdzianach typu A,B,C,D - najpierw jedno stukniecie że mam problem potem wystukuje numer zadania a ktoś mi odskukuje raz - A dwa - B itd :D
 

psm

FOREVER
Dołączył
24 Listopad 2005
Posty
1 181
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Piła
Z fizyki to ja wcalę nie muszę ściągać ani się uczyć. Przez cały rok jestem na lekcju bardzo aktywny, na karzde zdanie fizyka przytakuję. Gdy przychodzi praca klasowa face woła mnie do siebie i mówi że mam 6 piątek to pracy klasowaj nie muszę pisać no bo to i tak mi nic nie zmieni, zapyta się czy uczyłem się , ja oczywiście odpowiem że tak. A on na to: to idz się usiądz i nie przeszkadzaj innym. A ja w tym czasie otwieram zeszyt i liczę zadania koledze.
 

frodo_pl

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2006
Posty
69
Punkty reakcji
0
Piszę na ręce długopisem UV :D Bo siędzę z tyłu zawsze i nauczycielka nie widzi.
 

izulcia87

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2006
Posty
248
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Jaworzno
Z fizyki to ja wcalę nie muszę ściągać ani się uczyć. Przez cały rok jestem na lekcju bardzo aktywny, na karzde zdanie fizyka przytakuję. Gdy przychodzi praca klasowa face woła mnie do siebie i mówi że mam 6 piątek to pracy klasowaj nie muszę pisać no bo to i tak mi nic nie zmieni, zapyta się czy uczyłem się , ja oczywiście odpowiem że tak. A on na to: to idz się usiądz i nie przeszkadzaj innym. A ja w tym czasie otwieram zeszyt i liczę zadania koledze.
ja tak miałam na PO
 

korrek

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2006
Posty
368
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
127.0.0.1
ja, materialista, zawszę robie około 30 identycznych ściąg i potem je sprzedaje. Pod koniec roku sprzedaje je komuś z młodszego rocznika.

Jeśli zaś chodzi o metody to osobiście używam najczęściej UV, albo śiągi drukowane na folii
 
Do góry