Ulubiona Piżamka :)

Jusia1988

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2006
Posty
954
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Tez popieram spanie nago, przewaznie tak spie, super sie tak spi lepiej sie wypocznie :)
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
Tez popieram spanie nago, przewaznie tak spie, super sie tak spi lepiej sie wypocznie :)
ale w zimę to chyba już nie jest tak fajnie :D

Teraz musze sobie kupić jakimś piżamkę do szpitala, za 3 miesiące mam przewidywany poród, przydałaby mi się taka jakaś rozpinana na przodzie, żeby nie było problemów z karmieniem Dzidziusia, oglądałam takie tylko przechodząc ale niezbyt mi się podobały ._.
 

Karolineczka_Skc

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2006
Posty
59
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Skierniewice
moja jest dosyc skąpa ale bez przesady........ znaczy podoba cie chłopcom tak to powiem :p
jest sliczna rózowa ...ciemny róz........ spodenki takie zakrywaja ledwo tyłek ale nie jakies obcisne alla spodenki od w-fu tylko takie fajowo fruwające :p i maja na lewej nogawce krówke mła i sa w czarne łatki a bluzeczka tez rózowa ma wielka krówke na swodku i napis wonderful life jest na gruge ramiaczka ale tez takak fruwajaca z dekoltem duzym i jesze mam mała krówke z tyłu na plecach i po lewej stronie z przodu najfajniejsze jest to ze szew jest tak widoczny (jakby był po lewo :p) wiecie o co chodzie :)
chłopcy ja uwielbiaja i ja też :)
 

mmajsterek

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2006
Posty
46
Punkty reakcji
0
piżamki? to dla dzieci.
Koszulki nocne, to jest sexy. A do tego wygodnie się śpi. Nie piszę tego o sobie. Ale wiem. B)

podgl_dacz1.jpg
 

Idol

Nowicjusz
Dołączył
26 Wrzesień 2006
Posty
322
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Warszawa Mokotów żeby było jaśniej to Stary Mokotó
ale w zimę to chyba już nie jest tak fajnie :D

Teraz musze sobie kupić jakimś piżamkę do szpitala, za 3 miesiące mam przewidywany poród, przydałaby mi się taka jakaś rozpinana na przodzie, żeby nie było problemów z karmieniem Dzidziusia, oglądałam takie tylko przechodząc ale niezbyt mi się podobały ._.
Ooo to gratuluję dzidziusia. :) :)
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
moja jest dosyc skąpa ale bez przesady........ znaczy podoba cie chłopcom tak to powiem :p
jest sliczna rózowa ...ciemny róz........ spodenki takie zakrywaja ledwo tyłek ale nie jakies obcisne alla spodenki od w-fu tylko takie fajowo fruwające :p i maja na lewej nogawce krówke mła i sa w czarne łatki a bluzeczka tez rózowa ma wielka krówke na swodku i napis wonderful life jest na gruge ramiaczka ale tez takak fruwajaca z dekoltem duzym i jesze mam mała krówke z tyłu na plecach i po lewej stronie z przodu najfajniejsze jest to ze szew jest tak widoczny (jakby był po lewo :p) wiecie o co chodzie :)
chłopcy ja uwielbiaja i ja też :)
A skąd wiesz że uwielbiają ja chłopcy? ilu już ją pokzaywałaś? :sexy:

Ja kupuję takie jakie mi sie podobają, a nie chłopcą- bo oni by woleli i tak mieć nagą dziewczynę przy sobie w nocy :p

Ooo to gratuluję dzidziusia. :) :)
Dzięki ^^ <ściska>
 

Rokita

rawwwwrrr.. xD
Dołączył
4 Marzec 2006
Posty
3 053
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Miasto
stąd.
Teraz musze sobie kupić jakimś piżamkę do szpitala, za 3 miesiące mam przewidywany poród, przydałaby mi się taka jakaś rozpinana na przodzie, żeby nie było problemów z karmieniem Dzidziusia, oglądałam takie tylko przechodząc ale niezbyt mi się podobały ._.
Gratuluje :)
Moja siostra niedawno urodziła dziecko.
Pamietam, ile sie z nia nachodziłam po sklepach
zeby wybrac jakas pizamke :p
Zadna jej sie nie podobala.
I nie kupila. Dopiero jak nieoczekiwanie wyladowala
na porodowce to nie miala wyboru. :D
Kupilam jej zielona :D
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
Gratuluje :)
Moja siostra niedawno urodziła dziecko.
Pamietam, ile sie z nia nachodziłam po sklepach
zeby wybrac jakas pizamke :p
Zadna jej sie nie podobala.
I nie kupila. Dopiero jak nieoczekiwanie wyladowala
na porodowce to nie miala wyboru. :D
Kupilam jej zielona :D

Czy ta Piżama była coś w stylu- koszula nocna rozpinana do połowy?
W przyszłym tygodniu pochodzę za piżamami- słyszałam że trzeba mieć 2 na zamienę ._. A z tego co widziałam to brzydkie są i na co mi się później przydają.
 

Idol

Nowicjusz
Dołączył
26 Wrzesień 2006
Posty
322
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Warszawa Mokotów żeby było jaśniej to Stary Mokotó
Czy ta Piżama była coś w stylu- koszula nocna rozpinana do połowy?
W przyszłym tygodniu pochodzę za piżamami- słyszałam że trzeba mieć 2 na zamienę ._. A z tego co widziałam to brzydkie są i na co mi się później przydają.
moja siostra cioteczna była na porodówce i jak poszłam ją odwiedzić to w łóżku obok leżała jakaś inna kobieta tylko ,że w piżamie i z tego co pamiętam to ta piżama taka brzydka nie była. :) A moja siostra cioteczna miala koszulę.
 

silvka

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2006
Posty
188
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
stamtąd
A ja uwielbiam koszulkę z wielkim białym łośkiem, którego sama sobie namalowałam, hehe :D
 

ewcia_mat

pracoholiczka
Dołączył
4 Wrzesień 2006
Posty
807
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Kielce
moja pizamka sklada sie z kompletu t-shirt i spodenki. bardzo ja lubie :D jest zielona w kwiatuszki zółte :)
Arina zycze spokojnego porodu, zdrowego dzidziusia i duzo szczescia przyszlej mamie :D
 

Rokita

rawwwwrrr.. xD
Dołączył
4 Marzec 2006
Posty
3 053
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Miasto
stąd.
Czy ta Piżama była coś w stylu- koszula nocna rozpinana do połowy?
W przyszłym tygodniu pochodzę za piżamami- słyszałam że trzeba mieć 2 na zamienę ._. A z tego co widziałam to brzydkie są i na co mi się później przydają.
Owszem. Rozpinana..
nie musi być ładna. Poprostu zeby była pozyteczna. (;
Moja siostra dalej ja nosi. Bo wygodnie jest jej karmic. ;)
 

Milka's

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
2 513
Punkty reakcji
0
Ja mam dużo... jedna taka... niebieska. Spodnie rybaczki, koszulka T-shirt. Koszulka ma z przodu wielką żabkę. I jeszcze taka jedna żółta - długie spodnie, bluzka z długiem rękawkiem na bluzce duży słonik i napis "Słodkich snów"
 

Pasiasta

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2006
Posty
44
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Borówiec
Moja ulubiona piżamka była biała z takim czarnym indyjskim wzorkiem na koszulce składająca się z t-shiru i krótkich spodenek, ale została przeze mnie zafarbowana na turkusowo a czarny wzorek (też przeze mnie) zrobiony farbką na złoto.

Arina - Gratuluję dzidziusia! To chłopczyk czy dziewczynka? Co do piżamy to polecam stanik dla matek karmiących, zwykłe majtki i koszulę nocną, bo jest wygodniejsza w pierwszych próbach wypróżniania się że tak powiem. Trzymaj się cieplutko i pozdrów ode mnie dzidziusia :D
 

Karinka27

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2006
Posty
215
Punkty reakcji
0
a moja piżamka wygląda tak- składa sie z koszulki na której namalowana jest żyrafka i do tego są spodenki na tyle których namalowany jest ogromny tyłek żyrafy- śmiesznie to wygląda...
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
moja pizamka sklada sie z kompletu t-shirt i spodenki. bardzo ja lubie :D jest zielona w kwiatuszki zółte :)
Arina zycze spokojnego porodu, zdrowego dzidziusia i duzo szczescia przyszlej mamie :D
Kiedyś też tak spała, stara szeroka koszula i spodenki. Chyba tak najwygopdniej.
Dzięki Ewcia ^^

Owszem. Rozpinana..
nie musi być ładna. Poprostu zeby była pozyteczna. (;
Moja siostra dalej ja nosi. Bo wygodnie jest jej karmic. ;)
Mhm, ale kiedy przestanę karmić Dzidzie koszula pójdzie w kąt, a nie lubię kupować rzeczy, które przydają się tylko na pewien czas.

Moja ulubiona piżamka była biała z takim czarnym indyjskim wzorkiem na koszulce składająca się z t-shiru i krótkich spodenek, ale została przeze mnie zafarbowana na turkusowo a czarny wzorek (też przeze mnie) zrobiony farbką na złoto.

Arina - Gratuluję dzidziusia! To chłopczyk czy dziewczynka? Co do piżamy to polecam stanik dla matek karmiących, zwykłe majtki i koszulę nocną, bo jest wygodniejsza w pierwszych próbach wypróżniania się że tak powiem. Trzymaj się cieplutko i pozdrów ode mnie dzidziusia :D
Była? a jaką masz teraz? :)

Jeszcze nie wiem czy to chłopiec czy dziewczynka, Lekarz mi nie chce powiedzieć- na początku ciąży mówił mi że wcześniej niż 30 tyg. nie powie mi, następną wizytę mam za półtora tygodnia, to już będzie 32 tyg. więc chyba mi powie, chcę wiedzieć :)
Dzięki za rady, jedną na pewno kupię Koszulę a inne na zmiany może z innego rodzaju o ile będzie.
Stanik jak narazie mam taki jeden :D Ale już troszkę za mały <_<
 
Do góry