Ulubiona Piżamka :)

skakanka25

Neko
Dołączył
8 Sierpień 2005
Posty
1 181
Punkty reakcji
0
Miasto
Wojkowice
niebieska koszula nocna, która przeszła wiele... pazury mojego kota, wylaną herbatę etc, ale śpi mi się w niej najlepiej

a mama mi już moją koszule chciała na szmaty wziąć... (ostatnia dziura po tym jak mi się kropelka na nią wylała i to wyrwałam może i faktycznie wygląda okropnie) ale jej mojej koszuli nie dałam :p
 

goszka

[.już - cóż.] kobieta niezależna
Dołączył
23 Maj 2007
Posty
1 322
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Police/Tilburg
zielone spodenki z takim rozwalonym rudym kotem na nogawce i zielonymi sznurkami a góra z tym, że samym kotem tylko, że niebieska z zielonymi zakończeniami. i do części pidżamki można zaliczyć mój niebieski szlafrok w gwiazdki z hipoalergicznego materiału. :)
 

kasissa

Krwiożerczy Kapeć
Dołączył
21 Maj 2007
Posty
1 490
Punkty reakcji
0
Miasto
Bydgoszcz/Rumia
ja mam taką zbieraninę :D, zielone krótkie spodenki w białe misie i biała podkoszulka z targowiska :] a z takich "w całości" to mam taką jedną seksi w misie z napisem "wtf?", nosiłam ją jako dwunastolatka, ale sentyment zostaje :]
 

madziula1111

next.
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
647
Punkty reakcji
1
Długa piżamka biała, bluzeczka zpainana na guziczki.
W stylu chińskim, chińskie wzorki.
Jedwabna, miła w dotyku, cieplutka ;]
 

majeczkaaa1993

Nowicjusz
Dołączył
7 Wrzesień 2007
Posty
43
Punkty reakcji
0
Miasto
chełm
a ja mam kilka ale oja ulubiona to krotkie spodenki takie zwiewne w kolorowe pionowe paseczki i blzeczke z krotkim rekawem :) rekawki tesz w paski a reszta [przod i tyl] taki żółtawo-pomaranczowy i wlochaty piesek na srodku :p
 

Mrs X.

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2007
Posty
643
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
z Krainy Marzeń
a moja to taka wielka koszulka ktora mi siega prawie do kolan i z orzelkiem na tle a na rekawie pisze polska xD
 
Do góry