Ukrycie przed starymi twojego nałogu (papierosy)

PrisonerOfMinds

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2008
Posty
96
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Ostrołęka
Temat z czystej ciekawości do osób w porównywalnie moim wieku 15-17 lat które palą :p. W jaki sposób się ukrywacie przed starymi że palicie ? A może się nie ukrywacie bo wiedzą ? :p. Jak to jest w waszym przypadku ?
 

blackcoffee90

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2008
Posty
537
Punkty reakcji
2
Wiek
33
yyy no prostu jarałam poza domem, jak wyszłam z chaty, zanim weszłam do chaty, na korytarzu przy otwartym oknie, jak szła sąsiadka to ukrywałam fajkę, jasne że czuła ale nie widziała, więc można się wykręcić...

Teraz jaram jak w domu nikogo nie ma, albo przed snem w oknie. No ale ja teraz palę dużo albo wcale, więc mi tyle wystarczy, jak nikogo nie ma to spalę trochu tych fajek, zamule się przy muzie, albo przed snem się zmulę i idę kimać. Nie wiem, co bym zrobiła jakby co godzinę musiała zajarać...
 

kladakas

Nowicjusz
Dołączył
17 Wrzesień 2008
Posty
16
Punkty reakcji
0
jaraj jaraj... dostaniesz raka płuct to może wątroba sie komuś przyda
ja sie nigdy nie chowałem ... ateraz po 10 latach rzuciłem .. prawie :)
 

Daros23

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2008
Posty
1 987
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
WLKP
ja nie pale, ale gdybym palil to nie ukrywalbym tego. ty je sobie kupujesz, ty masz zamiar sie truc i niszczyc swoje pluca i ogolnie organizm wiec to twoj wybor.
 

dastin

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2008
Posty
717
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
KRAKÓW
ja jak bym palił to bym wychodził na balko na pole gdzie się da... a jak nikogo by nie było w domu to w domu bym palił...
 

Bartoszxxx

Nowicjusz
Dołączył
13 Sierpień 2008
Posty
48
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Nibylandia
Ja osobiścię nie pale... Tylko karmię raczkaaaa i zaspokajam jego potrzeby.. A poza tym to fajki mam przy sobie, albo gdzieś na półce...
Nie wiem czemu z tego tematu zrobiła sie jakaś dziwna rozmowa na temat kto pali, a kto nie!? Temat chyba jest jasny..
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Ja osobiścię nie pale... Tylko karmię raczkaaaa i zaspokajam jego potrzeby.. A poza tym to fajki mam przy sobie, albo gdzieś na półce...
Nie wiem czemu z tego tematu zrobiła sie jakaś dziwna rozmowa na temat kto pali, a kto nie!? Temat chyba jest jasny..

co nie ktore takie posty bede usuwał. na razie tylko jeden usunąłem.
 

cybul142

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2007
Posty
164
Punkty reakcji
0
Szlugi noszę w plecaku, starzy palą więc bez przypału, w szkole jeśli mam z przyj*ebanym sorem lekcje, myję ręce, kupuję orbitkę i też nie ma problemu. Palenia napewno nie rzucę, przynajmniej nie w najbliższej dekadzie, podoba mi się to, ale oficjalnie będę palił dopiero jak będę na siebie zarabiał, amen.
 

blackcoffee90

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2008
Posty
537
Punkty reakcji
2
Wiek
33
ja nie pale, ale gdybym palil to nie ukrywalbym tego. ty je sobie kupujesz, ty masz zamiar sie truc i niszczyc swoje pluca i ogolnie organizm wiec to twoj wybor.
Kupuje-pewnie za kasę starych, a jak się dowiedzą to tej kasy mogą mu nie dawać.


Ja osobiścię nie pale... Tylko karmię raczkaaaa i zaspokajam jego potrzeby.. A poza tym to fajki mam przy sobie, albo gdzieś na półce...
Nie wiem czemu z tego tematu zrobiła sie jakaś dziwna rozmowa na temat kto pali, a kto nie!? Temat chyba jest jasny..
Wytłumaczę czemu-dzisiejsza młodzież nie potrafi czytać tekstu ze zrozumieniem.
 

nefretari88

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2008
Posty
113
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Kupuje-pewnie za kasę starych, a jak się dowiedzą to tej kasy mogą mu nie dawać.



Wytłumaczę czemu-dzisiejsza młodzież nie potrafi czytać tekstu ze zrozumieniem.


zgadzam sie z Toba, ja pale, terazm mam 20 lat i moi starzy wiedzieli czy nie, nie zwracala na to uwagi, bo to ja sie truje a nie oni. Powiedzieli, ze jak chce to moge sie truc ale oni do tego grosza nie doloza. Acha no i nie moge palic w domu:) Na balkonie lub na klatce.
 

blackcoffee90

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2008
Posty
537
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Moi powiedzieli tak samo na samym początku wyczuwania ode mnie fajek. Nie wiem, czy wiedzą, jak dla mnie oczywiste, że palę mało bo mało, ale jednak. Na przykład teraz jestem sama w domu, zaraz zajaram, a za 15 min ojciec będzie. Oczywiście mieszkanie nie przestanie śmierdzieć/pachniec papeirosami, a ja jak zwykle nie usłyszę ani słowa na ten temat.
 

kamelia96

leń etatowy
Dołączył
13 Kwiecień 2006
Posty
1 258
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
OŚW - małopolska :)
Palę dużo... Początkowo nie wiedzieli, nawet jeśli wyczuli zwykle udało mi się jakoś wytłumaczyc np palącymi znajomymi czy coś. Od jakiegoś czasu juz wiedzą, palę u siebie w pokoju bez problemu, ale jednak nie lubie palic w ich towarzystwie, krępuje mnie to.
 

czekoladka3

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2008
Posty
499
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Tarnobrzeg i okolice:)
ja osobiście nie palę i nie zamierzam zaczac :) ale mam kumpelę która pali. Więc w szkole wychodzi na przerwie zapalić albo pali w kiblu. I jej matka wie że ona pali :/
 

PrisonerOfMinds

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2008
Posty
96
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Ostrołęka
no wiesz tak bywa, ale mozna to jakos wyjasnic to twoje zdrowie, zycie a nie jego

To jest raczej nie realne kiedyś nam się splutł taki temat to było ciężkie starcie między nami :p. Z resztą przestałem palić to walki znowu toczyć nie ma po co ;)

ja osobiście nie palę i nie zamierzam zaczac :) ale mam kumpelę która pali. Więc w szkole wychodzi na przerwie zapalić albo pali w kiblu. I jej matka wie że ona pali :/

Własnie to jest dla mnie trochę że niektórzy starzy na to pozwalają. Też mam taką kumpele która pali i starzy o tym wiedzą i nic sobie z tego nie robią
 
Do góry