Ukrycie przed starymi twojego nałogu (papierosy)

K

kinga_sc

Guest
u mnie to jest i tak taka chora sytuacja

moi znajomi wiedza ze pale
jakies ciotki wujkowie kuzynki itd wiedza ze pale
fajki trzymam w szufladzie w torebce itd
wali ode mnei na kilometr
"tescie" wiedza
narzeczony wie

a starzy nie wiedza i sie nie domyslaja

obled:D
 

Madziarra18

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2008
Posty
23
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Zach-Pom
Ja jak zaczynałam palić to się ukrywałam (miałam wtedy jakieś 13-14 lat). Później jak się rodzice dowiedzieli, z czego oczywiście zadowoleni nie byli, to wychodziłam zapalić na ogród za domem. A teraz jak juz jestem pełnoletnia to pale w domu ale staram się nie przy ojcu bo on nie pali. Mama pali więc z nią mogę :)
 

zona_behemota

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2008
Posty
3
Punkty reakcji
0
moja koleżanka to ze swoją mama przy kawce pali xP jej ojciec tylko się wściekał o to na początku, mimo że sam pali to uważał [i słusznie], że ona nie powinna. ale ta głupota jej nie przeszła, pali już 5 lat. fajki ma zawsze przy sobie. w szkole nie pal, bo nie czuje takiej potrzeby. w domu, na imprezach.. niektórzy rodzice są bardzo tolerancyjni.
 

dpc91

Nowicjusz
Dołączył
11 Kwiecień 2008
Posty
32
Punkty reakcji
0
Miasto
...GóRny Śląsk...
a ja pale od 14 roku zycia i mimo ze to juz czwarty rok mija to moi starsi nie wiedzą
oni pala więc raczej nie czują
a pale poza domem, albo w kiblu na półpiętrze:p
w drodze do szk, ze szk, do babci etc,,,
po prostu...
ale i takk im powiem w dniu mojej 18stki:p
 

armusienka

Love
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
4 511
Punkty reakcji
3
Miasto
XVI wiek ;)
a ja pale od 14 roku zycia i mimo ze to juz czwarty rok mija to moi starsi nie wiedzą
oni pala więc raczej nie czują
a pale poza domem, albo w kiblu na półpiętrze:p
w drodze do szk, ze szk, do babci etc,,,
po prostu...
ale i takk im powiem w dniu mojej 18stki:p
żałosne że takie młode dziewczyny się biorą za palenie :/
I chcą być dorosłe pffff......
fajna mi dorosłość :/
 

lakiiiiiiii

Nowicjusz
Dołączył
20 Grudzień 2008
Posty
7
Punkty reakcji
0
ja mam lait z papierosami chociaż mam 16 lat moi rodzice nie pala a mama mi załatwiła wejście na mete zebym miał taniej z fajkami ale w domu palić nie moge.
 

blackcoffee90

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2008
Posty
537
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Już wiedzą i wiedzą, że nie tylko fajki palę. Mowia mi o tym, ale nie widzieli. Matka mi nawet parapet kazala wyczyscic z popiolu, a ojciec idac do domu widzial mnie w oknie z fajka w buzi. Pierwszego papierosa zapalę przy nich w maju, jak zacznę pracować i nie wytkną mi, że dają mi na fajki kasę.
 

Sarmati

Nowicjusz
Dołączył
19 Grudzień 2008
Posty
76
Punkty reakcji
0
Ja byłem taki szczwany że jak starsza paliła, to ja gadałem teksty typu "jak można palić to gó.wno, Wyjdź na korytarz bo dom prześmiardnie..." i jak ktoś przyszedł powiedzieć że mnie widział z fajkiem to moja matka nie mogła uwierzyć :D. Tak było kiedyś... teraz matka się dowiedziała od paru sąsiadów że palę, a ja nie chciałem kłamać więc się przyznałem...ale dzięki temu mogę sobie palić w domu :p


Pozdrawiam Sarmanti :)
 

kaskapracz

Nowicjusz
Dołączył
28 Sierpień 2008
Posty
881
Punkty reakcji
2
Wiek
35
Miasto
warszawa
Ja jak zaczynałam palić to miałam 14 lat i paliłam tylko poza domem aż pewnego dnia będąc na spacerze z psem nie spotkałam mojego ojca ,papierosa schowałam do kieszeni w spodniach :p to powiedział mi że mi się kieszeń pali i uśmiechnął się i po tym już normalnie paliłam w domu
 
Do góry