Ubranko

Katie_1988

Nowicjusz
Dołączył
17 Grudzień 2005
Posty
370
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Niezbyt ciekawie??? :wow: heh to jest sraszne...

Wiesz pierwszy raz sie spotykam z czymś takim, żeby chłopak ubierający sie ''mrocznie'' nosił różowy pasek z ćwiekami :lol: (sory że sie tak przyczepiłam do tego paska :p ) Zdecyduj się czy chcesz być barbie czy mrocznym twardym boy'em :p hihi
 

fuckme

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
240
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
Bydgoszcz
Katie lol, ja nie nosze takiego pasku, ja mam czarny ze srebrnymi cwiekami :p
pozatym nie jestem metalem i nie musze ograniczać się do tylko black, a takie połączenia różnych kolorków fajnie wyglądają.... ale nie mam zamiaru chodzić tak jak wszyscy, tylko inaczej :p
 

Katie_1988

Nowicjusz
Dołączył
17 Grudzień 2005
Posty
370
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Katie lol, ja nie nosze takiego pasku, ja mam czarny ze srebrnymi cwiekami :p
pozatym nie jestem metalem i nie musze ograniczać się do tylko black, a takie połączenia różnych kolorków fajnie wyglądają.... ale nie mam zamiaru chodzić tak jak wszyscy, tylko inaczej :p
Spoko ubieraj się jak chcesz, łącz kolory, może to i ciekawie wygląda-nie wiem. :) W sumie co mnie to obchodzi B)
 

Jagoda1

Power of flower :)
Dołączył
26 Styczeń 2006
Posty
614
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
uuuuu daleko :P
Generalnie FuckMe (tak wogole ciekawy masz nick) to kup sobie ta bluzke badz podobna i jesli Ci sie tylko podoba to chodz w niej. I co Ty sie bedziesz przejmowal kto cos tam powiedzial... To jest Twoj styl i Ty tak chodzisz ubrany wiec w czym problem ? Jak sie komus nie podoba to niech sie nie patrzy. A wiadomo jacy w Polsce sa ludzie. Jak im sie nie podoba to zaraz zmieszaja Cie z blotem. A Ty wtedy olejesz ich i bedziesz nadal chodzil w swojej nowej bluzce. Bo to chodzi o to co sie Tobie podoba a nie innym. Pozdrawiam ;)
 

Katie_1988

Nowicjusz
Dołączył
17 Grudzień 2005
Posty
370
Punkty reakcji
1
Wiek
36
No Jagódka masz racje, jak ktoś chce inaczej wyglądac i ma swój styl to jest miesznay z błotem...
sama nie wiem dlaczego tak jest...przyznam szczerze, że jak widzę kogoś kto się ubiera inaczej niż inni, krzywo patrzę na tą osobę...nie wiem czemu...tak już mam. :)
 

Jagoda1

Power of flower :)
Dołączył
26 Styczeń 2006
Posty
614
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
uuuuu daleko :P
Wiem bo sama tez kiedys mialam takie podejscie do osob, ktore sie roznily czyms od reszty... A teraz w pelni to akceptuje, a nawet uwazam ze osoby odrozniajace sie maja to COS w sobie, czyli jak dla mnie maja charakter :) I najwazniejsze jest zeby nie zmieniac sie dlatego ze ktos Cie nie akceptuje. Jestes jaki jestes (bez nawiazania do Michala W.) i koniec :)
 

Verkam

walking contradiction
Dołączył
17 Styczeń 2008
Posty
1 562
Punkty reakcji
1
Wiek
27
Miasto
Radzionków
Nie rozumiem tutaj tej dyskusji o różu, bo autor wgl. o tym nie wspomniał.
Wg. mnie kazdy ma prawo ubierac się tak, jak chce, nikomu nic do tego.
Inna osoba ma do Twoich ubrań tyle, co piernik do wiatraka, ot co.
 

AishaButterfly

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2009
Posty
77
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z Twojego snu
widze ze musze sie tutaj wtracic... otoz wkur...za mnie postawa polakow wobec sposobu ubierania sie facetow, podaje przyklad: jak zalozy marynarke rozowa koszule czy biale adidasy do marynarki to zaraz MUSI byc pedal albo tak samo z tym topem i skorzana kurtka... w innych krajach typu holandia francja, kazdy ma swoj styl a nawet te osoby sa podziwiane, a nie zaraz wytykane palcami i wysmiewane... wierzcie mi ze geja na ulicy nikt z was by nie rozpoznal, tak samo zreszta jest z kobietami: jak zalozy ladna sukienke np mini (wtedy na bank jest skonczona) wysokie szpileczki i zrobi sobie boski make-up to zaraz slychac na ulicy: "ale sie odstawila", albo patrzcie, "patrzcie idzie dziwka", a juz nikt nie pomysli ze jej moze wlasnie taki styl pasuje...:/
 
Do góry