Ubranko

fuckme

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
240
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
Bydgoszcz
Co sądzicie o facetach którzy noszą krótkie topy i kórtki (takie iż odkrywają kawałek ciałka :p) ?
Mi się to podoba ale nie wiem gdzie takie topy można kupić bo wszędzie długie są :(
 

AGATKA ;)

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2005
Posty
474
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
stumilowy las
to zależy na kim ale ogólnie wyglada to fajnie czaem jak widze takiego faceta któremu to nie sapuje to ygląda jak pedzio ale mam nadzieje z ety bedziesz w tym wygladał fajnei takei koszuli mozan kupić w każdym dobrym markowym sklepie z ubrankami dla facetów :))
 

Jagoda1

Power of flower :)
Dołączył
26 Styczeń 2006
Posty
614
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
uuuuu daleko :P
To zalezy od osoby, nie kazdemu wszystko pasuje. Ale jak widze faceta w rozowej koszulce (zdazylo sie 2 albo 3 razy) to smiac mi sie chce. A co do krotkich bluzek to naprawde zalezy od czlowieka. Mysle ze bedziesz wygladal w krotkiej ok, tylko nie kup rozowej :mruga:
 

fuckme

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
240
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
Bydgoszcz
Hmm różowy odpowiednio polączony wygląda fajnie, ale nie że sam róż:p
To będe musiał się rozejrzeć....
 

Katie_1988

Nowicjusz
Dołączył
17 Grudzień 2005
Posty
370
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Moim zdaniem facet który nosi krótkie topy(?) i kurtki to pedał! Sory, są topy dla mężczyzn??? haha :lol: Szczerze to nigdy nie widziałam tak ubranego faceta... Na samą myśl śmiać mi się chce...taaaa jeszcze w różowym!!! :lol: brecht ...
 

Jera

ot co. ;]
Dołączył
10 Styczeń 2006
Posty
750
Punkty reakcji
2
Wiek
37
eeeeej jak sie bedziesz dobrze czuł z takim dizajnem to sie nie zastanawiaj! :)
 

Katie_1988

Nowicjusz
Dołączył
17 Grudzień 2005
Posty
370
Punkty reakcji
1
Wiek
36
No no !! kup sobie różowego topa, do tego różowy pasek z ćwiekami, podobno takie podobaja ci się najbardziej! :lol: Tylko nie chodź w nocy nieoświetlonymi dzielnicami bo ktoś może Ci wpier***lić ... wiesz...ludzie są okrutni B)
 

fuckme

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
240
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
Bydgoszcz
Katie przykro mi najbardziej lubie czarny kolor :p ale odpowiednie połączenia także fajnie wyglądają.....
Hmmm cóż wole odludne miejsca bardziej, takie gdzie w nocy ludzie nie wejdą nawet....
A że w polsce pełno psycholi to ja doskonale wiem, dlatego tutaj chodzić tak to droga krzyżowa :)
Odrazu to pedał heh, wiesz pedały różnie chodzą ale osobiście mi nie przeszkadza kto jaką ma orientacje, bo to jego sprawa, hmmm pozatym nie widziałaś takich bo za dużo agresywnych ludzi tutaj, którzy chcą niszczyć wszystkich którzy mają inny styl...a gwarantuje iż facet którzy pomalowałby swe oczy i paznokcie ubrał takie krótkie topy, to odrazu od 1 lepszej grupy dresiarzy by oberwał, ale na głupotę ludzi nie ma rady...
 

TiGeReK

paskuda największego kalibru
Dołączył
27 Sierpień 2005
Posty
1 380
Punkty reakcji
0
Wiek
19
Miasto
małopolska
Mi niestety róż i krótkie topy u facetów nasuwają jednoznaczne skojażenia ...
Jeśli Ci nie przeszkadza , że ludzie będą kojażyć cie z gejem to możesz chodzić nawet w spódniczkach...:p
Osobiście mi to wisi jaką kto ma orientacje ale są różni ludzie i możesz dostać od jakichś przypałów...:p
 

fuckme

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
240
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
Bydgoszcz
Ale nie mówię iż będe w różowych chodzić, jak bym kupił to z krótkim rękawem czerwony lub fioletowy a z długim czarny lub jakiś inny ciemny no i z kapturem....
Ale tak tylko ludzie w polsce sądzą, tak im się to w głowe wbiło, dla ludzi z innych krajów to w zupełności normalne bo tam pełno takich, ehh czemu sie tu urodziłem :p

Hmmm chyba musze napisać markerem na bluzce z tyłu napis "Zabij mnie za styl" :)
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Hmmm a jak faceci moga chodzic w topach? :mruga:
Chyba ze inaczej rozumiemy slowo ,,top" . Co to sa dla Ciebie topy? Bo dziewczyny nosza topy ale sa to akie np obcisle krotkie bluzeczki...
A faceta jakos sobie w tym nie wyobrazam. Kurtka to mozei tak ale tez nie jakas obcisla jak dla dziewczyny.
 

fuckme

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
240
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
Bydgoszcz
Top czyli chodziło mi o górną cześć ubrania jak bluzy, koszule itd nie mówię iż obcisłe chce, normalne jak każde inne tylko chodzi mi by na dole nie były takie długie jak są zwykłe a krótsze :) heh zamotałem chyba :D
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
Widziłam wczoraj pedała w TV. w różowej bluzce.
Mi się aż niedobrze robło ja go widziłam.
 

fuckme

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
240
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
Bydgoszcz
Sathaaannn....
A co Ty masz do pedałów ? ehh, mi oni zupełnie nie przeszkadzają i nie rozumiem tych co do nich burzą....
Ale polska jest tolerancyjnym bardzo krajem ............

A pozatym ubiór nie ma nic do orientacji, z tego co widze to właśnie najwięcej pedałów wśród dresów jest....
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
A z tym się nie zgodze.
Bo pedały lubią obcisłe jensy.
Ale oni jak chodzą , gadają ze ech.
Wole patzec na lezbijki.
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
eee mi sie to raczej nie podoba :p to jeszce zalezy jak ktos w tym wygalda
 

Katie_1988

Nowicjusz
Dołączył
17 Grudzień 2005
Posty
370
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Hmmm chyba musze napisać markerem na bluzce z tyłu napis "Zabij mnie za styl" :)
Jak tak to czytam to mi sie przypomina mój ''kolega'' z klasy, ktory jest pedałem i walczy o swój styl hehe
Jeżeli masz taki gejowski (sory za wyrażenie) styl, to nie zmieniaj go, ważne jak Ty się z tym czujesz.
Mój kolega chciał się zmienić na siłę. Przyszedł do szkoły w luźnych spodniach i myślał że jest kul, ale niestety, jeszcze gorzej został wybrechtany :/
 

fuckme

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
240
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
Bydgoszcz
gejowski styl dobre :p :D

ja mam styl hardcore oraz dark (mroczny), nie mam jeszcze takich ubrań mam zwykle wszystko czarne, ale chce troche innych tez kupic bo mi sie podobaja, cóż ale musze ze soba chyba pistolet do obrony nosic :p
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
omg moze prosciej pokaz na jakiejs fotce w necie ock, bo Oni tutaj chyba nei zcaja :) zreszta ja tez nie :D
 
Do góry