Ubranka dla dzieci dobrej jakości

aniam19872

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2012
Posty
16
Punkty reakcji
0
zgadzam się że ciuchy z pepco zachęcają ceną, ale jakością odpychają... na 10 bluzek tylko z jedną nic się nie stało, może dlatego że miała dużo elastanu. A ja mimo wszystko wolę czystą bawełnę. Mam bluzki ze sklepu ancymonki.pl i są bardzo porządne, materiał jest milutki, nie odkształca się, kolory intensywne, delikatne bufki dodają elegancji małej damie. Wysyłka, samo funkcjonowanie sklepu na najwyższym poziomie.
 
I

ItaliaAmore

Guest
zgadzam sie co do pepco, dodam, ze dresiki wszystkie po jednym praniu strasznie sie mechaca, ja nie mialam lepszych ubranek niz te co mi brat przywozl z brytyjskiego taniego sklepu primark, ale ciuchy z tego sklepu mozna dostac w ciucholandach
 

magdalenka82

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2015
Posty
98
Punkty reakcji
0
ciuchy szyje sama :p taniej, inaczej by nie było nas stać na wiele rzeczy, a tak to nawet kilka miesięcy oszczędzania i wózek Maxi Cosi mamy :) a tak to by nic nie było
 

akluska85

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2015
Posty
68
Punkty reakcji
0
u nas ciuchy pochodzą z komisów dziecięcych ;) ponieważ jest tam tanio, a przy okazji można znaleźć markowe rzeczy ^^
 

saraaaa

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2014
Posty
105
Punkty reakcji
1
w odzieży używanej można znaleźć dobrej jakości ubranka za naprawdę niską cenę .
 

Frida_19

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2015
Posty
11
Punkty reakcji
1
Stawiam na ubranka z naturalnych tkanin, bo dziecku musi być wygodnie i przewiewnie. Znajoma poleciła mi markę Skip Hop, nie jest tania, ale ubranka są świetnej jakości i przechodzą z dziecka na dziecko :) Buszuję też po ciucholandach i wyprzedażach - czasem trafiają się perełki :)
 

Attachments

  • ciuszki.jpg
    ciuszki.jpg
    3,2 KB · Wyświetleń: 0

luna40

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2014
Posty
164
Punkty reakcji
0
Ja zawsze zwracam uwagę na metkę, jaki jest skład materiału, kupuję najczęsciej ubrania z bawełny 100% są najbardziej wygodne i skóra malucha tak się nie poci.
 

KellyN

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2015
Posty
3
Punkty reakcji
0
Podobnie, jak moja poprzedniczka, zwracam uwagę przede wszystkim na skład ubranek. Zawsze szukam 100% dobrej jakościowo bawełny. Często kupuję na wyprzedażach (Endo, Mothercare), więc parę groszy w kieszeni mi zostaje :)
 

luna40

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2014
Posty
164
Punkty reakcji
0
sztuczne materiały mogą uczulać dziecko, szczególnie malutkie. Len,bawełna- naturalne materiały ubierac dziecko, skóra dziecka tak się nie poci.
 
J

Jula92

Guest
Ja kupuję ubranka dla dziecka albo w sklepach albo zamawiam przez internet gdzie jest często taniej, ale zawsze patrzę na skład i wybieram te naturalne. Dziecko może się uczulić od sztucznych materiałów...
 
A

Aleksa24

Guest
Ja w 90% pryzpadkw kupuje ubranka w internecie. Tam moyna ynale na prawd dobre okayje, a jak sie trafi w sezon wyprzedaży to całkowicie jest to najlepsze miejsce :)
 

kornelka87

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2014
Posty
146
Punkty reakcji
0
Najwazniejszw to dobry sklad- 100% bawelna chociaz wole 'zmacac' i tak ubranko bo bawelna bawelnie nierowna :p
 
I

ItaliaAmore

Guest
zgadza sie, sklad ubran jest wazny, tym bardziej jak ma sie w domu alergika skórnego jak u nas, musimy uwazniej dobierac ciuchy, kosmetyki itp
 
J

Jula92

Guest
A jakies sklepy stacjonarne lub interentowe polecacie?
Ja raczej kupuję tam gdzie akurat coś przyciągnie moją uwagę albo właśnie polecone przez zanjomych
 
J

jessi_ca

Guest
Przede wszystkim sklad ubranka, a to jakiej marki jest mi obojetne. No i zeby cena nie byla astronomiczna :)
 

emilkarajkowska

Nowicjusz
Dołączył
25 Październik 2015
Posty
12
Punkty reakcji
0
teraz w lidlu śa nawet fajne ubranka i bardzo dobej jakości. Ogolnie zdaza mi sie kupować w pepko ale i na ciuchach czasem coś upoluje
 

Esterella

Nowicjusz
Dołączył
2 Wrzesień 2010
Posty
136
Punkty reakcji
1
Ja kupuje w róznych miejscach, ciuszki z Lidla tez bardzo lubie :), My teraz mamy faze na Hello Kitty
Moja córa najchętniej nosiłaby tylko takie ubranka.
 
A

amisia

Guest
Ja ubranka kupuję w sieciówkach bo mają czasem bardzo duży wybór. Bardziej przywiązuję uwagę do butów. Chce żeby były dobrej jakości. Najczęściej z mężem kupujemy dzieciakom buty w ryłko. Sami się tam zaopatrujemy więc wiemy, że śmiało możemy zaufać tej marce. Wiemy, że stópka dzieci rozwija się prawidłowo
 

Saszca

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2016
Posty
11
Punkty reakcji
0
Ja wiekszosc ubranek dostalam ale kiedys jak robilam zakupy w Auchan to kupilam bluzke i sukienke i myslalam ze bedzie na raz albo dwa bo po praniu zrobi sie z tgo szmata ale okazalo sie ze nie, wiec teraz tam kupuje bo po pierwsze jest tanio (bluzeczka kosztowała 8zł) a po drugie jest zrobione z dobrego materiału
 

blaszanozeba

Zbanowany
Dołączył
3 Marzec 2016
Posty
89
Punkty reakcji
1
Zazwyczaj kupuję w sieciówkach. Smyk ma ładne i kolorowe ciuszki, większość dobrej jakości 100% bawełna, Endo, H&M, Reserved kids, Coccodrillo, Anello. Zazwyczaj robie duże zakupy na wyprzedażach, bo po prostu się opłaca.
 
Do góry