Ubranka dla dzieci dobrej jakości

Dagmara34

Nowicjusz
Dołączył
3 Grudzień 2015
Posty
19
Punkty reakcji
0
jak synek był mały, to kupowałam bardzo dużo w sklepach z odzieżąż uzywana, bo ciuchy swietnej jakosci, niezniszczone...z wiekiem gust i wlasne zdanie sie pojawiają i nie jest juz tak łatwo;) ale idziemy na kompromisy. Czasem cos uzywanego a czasem nowego..cena jest istotna ale patrze na jakosc równiez
 

Maciej Partyka

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2016
Posty
5
Punkty reakcji
0
Można bardzo tanio kupić ubranka dobrej jakości, w dodatku nowe. Polecam zakupy w Auchan - dział dla dzieci jest naprawdę super :) Kupujemy przy okazji cotygodniowych zakupów spożywczych :) No i Pepco też jest spoko, ale raczej dla starszych dzieci - rozmiary 56, 62 raczej tam nie występują, ale już na dziecko pow. 3 miesięcy można znaleźć sporo ładnych i niedrogich ciuszków :)
 

Daria Nowicka

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2016
Posty
13
Punkty reakcji
0
Ja szukam bawełny 100% i oczywiście zwracam uwagę na właściwy rozmiar by synek czuł się swobodnie.
 

Marseille

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2017
Posty
77
Punkty reakcji
2
Lubię Pepco i często tam kupuję. Ale najlepsze jakościowo ubranka kupowałam chyba w polskim pinokiu.
 

ewkamarchewka1

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2016
Posty
36
Punkty reakcji
1
Zwracam uwagę na jakość, materiał z jakiego wykonane jest ubranie, ale biorę pod uwagę równiez cenę. Myślę, że wcale nie trzeba dużo wydać, by mieć ładny gatunkowo dobry ciuszek. Przeważnie kupuję online np. w 5.10.15 :) Tanie i dobre zakupy.
 

bonie80

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2017
Posty
6
Punkty reakcji
0
Mało teraz dobrych ubranek,mimo to najbardziej polecam ubranka z Zary. Do tej pory zawiodłam się tylko na jednych spodniach,a tak są nie do zdarcia. Kupować oczywiście na wyprzedażach,bo inaczej bankructwo murowane ;)
 
Do góry