Twój ulubiony napój

Hailie

Bywalec
Dołączył
17 Wrzesień 2010
Posty
475
Punkty reakcji
118
Jestem kawocholiczką. Właśnie mój przyjaciel kubek, bez ucha, domaga się codziennego drżenia serca.



Kranzescytka napisał:
Mój ulubiony napój to lemoniada z malinowych landrynek. :tongue:
Super. :023:
 

nierannyptaszek

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2013
Posty
213
Punkty reakcji
0
Wczoraj miałem okazję pić na dyskotece Cydr Lubelski, o którym nawiasem mówiąc w życiu nie słyszałem ; ) posmakował mi, zakwalifikowałem go do pierwszej piątki moich ulubionych napojów.
 

marek_j

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2011
Posty
69
Punkty reakcji
2
Piwo! ;) A tak poważnie to woda albo kefir Bieluch. Kawy nie pijam, herbatę też rzadko.
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 023
Punkty reakcji
19
Miasto
Oświęcim
nierannyptaszek napisał:
Wczoraj miałem okazję pić na dyskotece Cydr Lubelski, o którym nawiasem mówiąc w życiu nie słyszałem ; ) posmakował mi, zakwalifikowałem go do pierwszej piątki moich ulubionych napojów.
Serio? Ja znam ten gatunek jeszcze z Anglii, choć smakuje tam trochę inaczej. Ale cydr lubelski znam i bardzo lubię, bo jest lekki. Idealny dla kobiety :)
 

kronos2

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2013
Posty
11
Punkty reakcji
0
Mi też ostatni posmakował cydr. Choć na początku nie byłem do niego specjalnie przekonany.
 

Katalinek

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2013
Posty
27
Punkty reakcji
0
Gdy piłam cydr pierwszy raz też byłam sceptyczana. Teraz sięgam po niego coraz częściej ;)
 

kronos2

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2013
Posty
11
Punkty reakcji
0
My Polacy tak mamy, że niechętnie podchodzimy do czegoś nowego. Tak też jest chyba i cydrami, które dopiero od pewnego czasu goszczą na sklepowych półkach. Być może nie wszystkie mają jeszcze dopracowany smak, ale trzeba przyznać, że cydr lubelski ma w sobie to coś, co lubię:)
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
Cydr
Mazagran
Kruszon

Ale w przypadku przeziębnięcia - rum w herbacie z miodem
 

kronos2

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2013
Posty
11
Punkty reakcji
0
Siarczany mogą być naturalnym składnikiem wina czy też cydru (powstają w wynki fermentacji). Nie wiem czy są w ogóle jakieś wina, które nie zawierają siarczanów. Nie ma róży bez kolców:)
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 023
Punkty reakcji
19
Miasto
Oświęcim
nierannyptaszek napisał:
Wczoraj miałem okazję pić na dyskotece Cydr Lubelski, o którym nawiasem mówiąc w życiu nie słyszałem ; ) posmakował mi, zakwalifikowałem go do pierwszej piątki moich ulubionych napojów.
To jak masz gdzieś po drodze Lewiatana - wdepnij. Mają go teraz w promocji :) Dziś uzupełniłam sobie zapasy.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Kawa, piwo, woda mineralna. Ale tylko bez tego pierwszego nie jestem w stanie normalnie funkcjonować.
 
Do góry