Twój ulubiony napój

C

corbi

Guest
Ja od jakiegoś czasu piję jedynie wodę i powiem Wam,że ma to na mnie bardzo dobre działanie. Czuję się lepiej, poprawiło się moje trawienie oraz stan cery. Naukowcy już od jakiegoś czasu piszą,ze powinno się pić jedynie wodę i zrezygnować z picia kawy oraz herbaty a tym bardziej alkoholi. Wody z kranu nie piję, na początku kupowało się butelki w sklepach ale od jakiegoś czasu mamy w domy dystrybutor na wodę i jest to wygodniejsze rozwiązanie. Firma dowozi nam po prostu baniaczki do domu. Nie jest to jedynie biurowe rozwiązanie Tutaj możecie sobie o tym poczytać:
wodawdomuiwbiurze.org.pl
 

krystynadal

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2014
Posty
107
Punkty reakcji
1
z rana kawka - dużo mleka, ale przed nia szklanka wody obowiazkowo. czasem z cytryna, przewaznie pije piwniczanke (glownie przez wzglad na ilosc zawartych mineralow http://www.piwniczanka.com.pl/#sklad_wody).cole i soki, zwlaszcza pomaranczowy pijam chetnie ale juz bardzo rzadko, cola to wiadomo ze nie zdrowa, a soki maja tez strasznie duzo cukru jednak. teraz lubie sobie czasem wypic sok pomidorowy np.
 
J

jagnam

Guest
Ja piję herbatę . Uwielbiam i dziennie potrafię wypić po kilka szklanek. Wcześniej piłam kawę ale potem poczytałam sobie trochę i nie jest polecana osobom, które mają problemy z ciśnieniem a sama mam tendencje do nadciśnienia niestety... Jakiś czas temu przekonałam się do herbaty z pokrzywy. Widzialam,że ludzie na forach sporo o niej piszą. Herbata ta zawiera bardzo dużo witamin oraz mikroelementów. Możecie sobie sami tutaj poczytać:
http://www.herbata.info/herbata-z-pokrzywy/

Niemniej nie powinno się również przesadzać oraz nie pić dziennie więcej niż 4 filiżanki. To jest maksymalna dawka jaka dorosła osoba powinna spożywać dziennie.
 

Leonardo7

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2015
Posty
84
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Płock
Ja podobnie jak ktoś pisał wyżej piję głównie zwykłą wodę niegazowaną. Bardzo lubię, można powiedzieć że się chyba uzależniłem nawet :D wypijam dziennie dobrych parę litrów :) Czasami lubię też sobie strzelić jakąś dobrą herbatkę, lub... drinka :D
 

joas17ce

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2010
Posty
20
Punkty reakcji
0
Lubię napoje na bazie słodu jęczmiennego, a więc bezalkoholowe i to nie tylko z nazwy... Lubiłam kiedyś napój Maltis, ale chyba już jest niedostępny. :( Standardowo lubię Coca Colę, tonik Schweppes, oraz od czasu fantę, ale rzadko piję takie napoje, bo mają dużo cukru, oraz kalorii i niestety nie są zdrowe. :(
 

Agne

Nowicjusz
Dołączył
20 Grudzień 2015
Posty
163
Punkty reakcji
4
Moim ulubionym napojem jest herbata bez cukru. Lubię też kompot, oraz sok pomarańczowy.
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 437
Punkty reakcji
106
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Mountain dew tylko w puszcze bo butelce 2 litrowej traci smak i jest zbyt wodnisty a puszczę ma pełny smak . Coca Cola i inne jej produkty .
Bez Fanty Pomarańczowej bo jest ohydna . Coca Cola prócz dobrego smaku wymyśliła też puszki z różnymi imionami a jej reklamy prezentują poziom a szczególnie świąteczna .Zachęca by razem z rodziną pić ich napoje .
Pepsi i jej produkty też mogę pić jeśli są na promocji . Bez Mirindy Pomarańczowej bo jest bardzo słodka i jest idealna dla dzieci bo jest tak słodka. Produkty Coca Coli są lepsze od Pepsi np Sprite jest lepszy od 7 UP .
Pepsi większości swoich reklamach oczernia Cole a pozostałe reklamy są zbyt młodzieżowe i kreowane do osób które imprezują i znikają na wiele godzin z domu i nie wiadomo co robią . Monster bardzo ciekawy napój energetyczny . Pije tylko Monstera Zielonego bo pozostałe są średnie . Czerwony połączenie Czerwonej Oranżady i energetyka .
Bardzo dziwny smak. Żółty za słodki .
Pije energetyka z Biedronki , Auchana i Lidla . Tigera i zachęciła mnie do niego reklama . Tymbarka a szczególnie Jabłko i Brzoskwinia , Jabłko i Pomarańcza , Jabłko i Kaktus. Hop Cola tylko zwykły smak.
 

lubczasopisma

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2011
Posty
50
Punkty reakcji
1
Czasem wystarczy, żeby był mokry i już staje się ulubionym. Kiedy nie nęka mnie pragnienie, wystarczy mi sok pomarańczowy, albo woda gazowana. Lubie też kakao. Najlepiej zimne.
 

Pola_polita

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2015
Posty
60
Punkty reakcji
3
Miasto
Warszawa
lubczasopisma napisał:
Czasem wystarczy, żeby był mokry i już staje się ulubionym. Kiedy nie nęka mnie pragnienie, wystarczy mi sok pomarańczowy, albo woda gazowana. Lubie też kakao. Najlepiej zimne.
Ja najbardziej lubię kakao ale ciepłe. Najlepiej jak za oknem wichura a ja pod kołdrą z książką ;)
 

kaja8

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2014
Posty
76
Punkty reakcji
2
ja ostatnio jeszcze bardziej zwracam uwagę na to co jem, dlatego odrzuciłam słodzone napoje i najczęsciej popijam wode mineralną. zwracam uwagę na skład, chce zeby miała dużo wapnia i magnezu (mam często skurcze...), wiec ostatnio decyduje sie na piwniczankę. to jedna z tych wód, których picie naprawdę daje naszemu organizmowi korzysci :)
 

SimbaMustafa

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2015
Posty
25
Punkty reakcji
0
Jednym z moich ulubionych jest po prostu woda z cytryna ;) albo sok pomarańczowy , zawsze gaszą pragnienie . Chyba ,że np ćwiczę dość intensywnie , wtedy piję chillout wild drink power , Zawiera niacynę oraz witaminy B12 , B6 i kofeinę . dobry tez jest na pobudzenie zamiast kawy ;)
 
Do góry