Twój ulubiony napój alkoholowy

evrinho

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2009
Posty
143
Punkty reakcji
0
Miasto
TORUŃ
wódka rzadko-jak jest okazja (urodziny itp itd)

a jeśli chodzi o piwo:
moje ulubione to żubr oraz Specjal black, czasem
lech...
 

Bardock247

Killer Insektów
Dołączył
25 Czerwiec 2008
Posty
4 238
Punkty reakcji
86
Miasto
nie znam
Mnie dziwi jak ludzie mówią, że wódka jest dobra :lol: Przecież to czysty alkohol :lol: Gdyby była dobra to nie szukałoby się czegoś do przepicia :D No i nie "telepałoby"człowieka po każdym kieliszku ;)
Jest w tym sensie dobra, że często chce się do niej wracać. A jak Ciebie telepie po każdym kieliszku, to współczuję i radzę więcej nie pić. ;)
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
w szklance się więcej zmieści heh :p
Hardcore :D
Jak byłem młodszy i głupszy to waliłem z gwinta, ale to dlatego że piliśmy na dworze i nawet nie było skąd wziąć kieliszków :)
Właśnie co to jest to piwo Desperados, czy to jest kolejne piwo pokroju Reeds ? Ile ma % ? :)
Taki soczek. Niby jest tam Tequila :) ale to wszystko pewnie aromaty różne.
 

abricot

Hate hippies.
Dołączył
5 Lipiec 2009
Posty
789
Punkty reakcji
23
Wiek
35
Miasto
m3
Campari z sokiem pomarańczowym. Czasami wejdzie też Jaegermeister zagryzany pomarańczką. Ale już nigdy w życiu nie napiję się Sambuca'i, bleah.
 

Kani

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2009
Posty
32
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
w co drugiej kinderniespodziance :p
ja pijam te tradycyjne driny i mogłabym je sączyć litrami:
- martini+sprite
- whisky + cola
- malibu + sok ananasowy, lub inny lub mleko

W Chorwacji nauczyłam się pić bombusa: winko czerwone + cola + lód

Wszystkie piwa z sokiem w moim przypadku odpadają.. jakoś tego nie trawię

I jeszcze coś.. nienawidziłam szampana żadnego rodzaju, dopóki nie spróbowałam cin cin ;p Polecam :)

Uczę się też mieszać napoje tworząc jakieś fajne (kolorowe i smaczne) long drinki :)
 

kocham_piwo

Nowicjusz
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
198
Punkty reakcji
2
Naturalnie piwo (patrz nick) :sexy: najlepiej pszeniczne ;) ewentualnie jakieś whiskey.
 

kocham_piwo

Nowicjusz
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
198
Punkty reakcji
2
Ostatnio zdarzyło mi się eksperymentować z whisky i muszę przyznać, że w połączeniu z kawą smakuje całkiem nieźle ;) Choć i tak wolę samo dobre whisky- bez coli, bez lodu, bez niczego, tylko zimne whisky :eek:k:
 

hannina

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2010
Posty
38
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Kutno
Ja też ostatnio lubię eksperymentować i w zeszłym miesiącu trafiłam na Dni Herbaty Dilmah, gdize proponowali drinki alkoholowe z herbatą – szczególnie orzeźwiający jaśminowy przypadł mi do gustu i od tamtego czasu naprawdę często robię go w domu: Dilmah Green Tea with Jasmine Petals – chińska herbata zielona z kwiatami jaśminu z rumem, syropem cukrowym, limonką i świeżą miętą. Naprawdę polecam!
 

Blackthorn

Nowicjusz
Dołączył
7 Listopad 2010
Posty
63
Punkty reakcji
1
Miasto
Phraxos
Baileys, wina różnorakie(oprócz tych tanich... :p ), z piwa najchętniej Heineken.

Byłbym zapomniał...No i oczywiście ABSYNT...

Żartowałem z tym absyntem... ;) :)
 

Uniek

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2011
Posty
54
Punkty reakcji
1
Ja uwielbiam nalewki :) pyszne i mocne hehe np. wiśniowa, ktoś pisał o Soplicy - jest naprawdę niezła.
 
Do góry