Twój ulubiony gatunek Metalu

Twój ulubiony gatunek Metalu

  • Array

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    0

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
To wyobraź sobie sytuację. Zespół nagrał kilka (dajmy na to 4) świetne i chwalone przez wszystkich albumy. Piąty im nie wyszedł i okazał się całkowitą klapą. Czy z powodu tego jednego przekreślisz pozostałe cztery?
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
klapą bo ogółem nie udany? czy klapą spowodowaną dużą pomyłką? nagrać nudny album a zrobić piosenke z raperem to dla mnie różne rzeczy.
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Czyli jeżeli bardzo dobry zespół grający porządny metal nagra jedną piosenkę z raperem to już przestaje być metal i wszystkie jego inne piosenki też nie są metal, bo kiedyś tam jeden kawałek był z raperem tak?
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
nie, ale ja nie musze słuchać wszystkiego co metalowe. i tak życia by zbrakło żeby przesłuchać wszystkie metalowe kawałki jakie powstały na tym świecie :)
 

Wojownik1988

Syn grzesznych ciał
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 853
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Mazury
No.... widzę, że heavy metal przewyższył głosami thrash. Jest też jeden głos na power.
Jeśli jest tu ktoś, kto jeszcze nie głosował - niech głosuje.
 

Wojownik1988

Syn grzesznych ciał
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 853
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Mazury
Mam znajomego (sporo młodszego ode mnie) który jest fanem Doom Metalu, ale bardzo lubi też Death i Black (tylko, że drugą falę - lata 90-te, głownie Norweski, ale nie tylko, jest też wielkim fanem Behemoth). Więc być może by zaznaczył Doom.
Kilka razy go namawiałem, żeby wbił się tutaj na Forumowisko i zawsze mówi, że zobaczy i tak dalej.
 

m@tii

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
13
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Szczyżoof
THRASH!!! xD

5 lat temu jeszcze bym zagłosował na heavy, teraz wiem że thrash to właśnie to. Do końca z tym gatunkiem. ;)
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
nie zapieraj sie tak, zmienisz zdanie jeszcze nie raz :p
słucham 5 lat metalu i w ciagu tych 5 lat byly etapy kiedy sluchalem tylko black i death metalu później tylko progresywnego, później znowu death metalu a teraz doom metal, no chociaż muszę przyznać że coraz częściej thrash i heavy metal polski.
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Master ma rację, jest tyle podgatunków, że wręcz grzechem byłoby ograniczać się do jednego już na stałe. Ja zaczynałem od nu-metalowych kapelek, później lubowałem się w thrash'u. Teraz też chętnie posłucham Tankard'a czy Slayer'a(to bardzo chętnie), ale jako gatunek już nieco mi się przejadł i rozszerzam repertuar. Później miałem krótki okres, gdzie próbowałem BM(Gorgoroth czy Emperor). Obecnie czasem thrash, czasem death, a jak mam dosyć to polski, dobry rock.
 

Wojownik1988

Syn grzesznych ciał
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 853
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Mazury
Można mieć jeden ulubiony gatunek metalu, ale nie ograniczać się tylko do niego. Moim ulubionym gatunkiem jest oczywiście Thrash Metal. Ale mimo to bardzo lubię też Heavy, Glam, Power, Black, Death, Gringcore, a czasem NSBM lubię posłuchać.
A zresztą, jak widać, zakładam tutaj nie tylko tematy o zespołach Thrash Metalowych, ale raczej przeważnie.
 

m@tii

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
13
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Szczyżoof
nie zapieraj sie tak, zmienisz zdanie jeszcze nie raz :p
słucham 5 lat metalu i w ciagu tych 5 lat byly etapy kiedy sluchalem tylko black i death metalu później tylko progresywnego, później znowu death metalu a teraz doom metal, no chociaż muszę przyznać że coraz częściej thrash i heavy metal polski.

Zapieram sie bo znam dobrze siebie, jedni zmieniaja upodobani inni nie. Znam siebie lepiej chyba, prawda? I nie mam 18 lat zeby zmieniac zdanie, przewaznie tego nie robie.

Nie martw sie, nie ograniczam sie. :) Lubie tez black, death troszke heavy i nawet Gamma Raya co jest power/speed metalem. :)
 
Dołączył
23 Lipiec 2007
Posty
862
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Warmia
Ja miałam wielki dylemat, co zaznaczyć, czy Thrash metal (Sodom, Testament, czy choćby dobrze znany wszystkim Slayer) czy Pierwszą falę Black metalu (Bathory, Venom) lub drugą falę Black metalu (Darkthrone)

Zaznaczyłam jednak pierwszą falę Black metalu.
 

TheDeathOne

Nowicjusz
Dołączył
17 Sierpień 2005
Posty
627
Punkty reakcji
4
Wiek
33
Ostatnio zasmakowałem w viking/folk metalu. Bogowie, to jest dopiero klimatyczna muza, aż chce się chwycić topór i mordować w imię Thora ;D...
Nie podoba mi się taki klimat ;]
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Z folku mnie kręci Finntroll. To taki biesiadny metal :), dużo ludowych akcentów i klimatów połączonych z niezgorszym wokalem i melodią. A viking to Amon Amarth i ich najnowszy krążek "With Oden on Our Side".
 
Do góry