tricki

MIEDZIAK52

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2006
Posty
119
Punkty reakcji
0
to juz wszystko rozumiem... :/
pogadamy sobie na privie

Miedziak Jest Jeden Dziewiędziesiecio Dwu Postowy Ale HONOROWY!
 

krajstof

Bohater Danteiski... ;)
Dołączył
20 Grudzień 2006
Posty
552
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Świdnica
No to ja mam kilka konkretnych pomysłów :D

1.Pomysł na walentynki lub urodziny dla niej... :)

Kupujesz 24 róże... umawiasz się z nią w jakimś centrum handlowym ... W konkretnym.. określonym miejscu.... Powiedzmy... Tesco.... na pasażu... żeby czekała na ławce powiedzmy obok jakiegoś konkretnego sklepu... o danej godzinie ..... zjawiasz się tam jakieś 15 minut wcześniej .... rozmieniasz 12 zł po zlotowce ( wiadomo za wszystko trzeba płacić :) Chowasz się gdzieś dalej.. ale tak abyś mógł widzieć kiedy wejdzie :) ... Jak ja zobaczysz... zadzwon i powiedz ze bedziesz za 5 minut... zeby sie nie ruszla bo Ty juz lecisz do niej.... Wtedy zaczynasz akcje... :) Dorywasz jakies pierwsze lepsze dzieci, rodziny, pary.... ( nagorzej bedzie jesli beda same dzieci bo wtedy wydasz wszystkie 12 zlotowek :D a doroslym jak wyjasnisz sytuacje to zrobia to z wielka przyjemnoscia:) ) i prosisz ich aby dali ta jedna roze dziewczynie ktora czeka na lawce.... jasli ma urodziny to prosisz aby wraz z roza powiedzieli "Wszystkiego najlepszego"... Powtarzasz to samo z 12 rozami ... a 12 zostawiasz .... Fajnie bedzie jesli Ludzie beda podchodzili do nie z roznych stron i wreczli jej roze :) ... Jak otrzyma wszystkie 12 .. Ty wychodzisz z pozostalymi i rowniez jej wreczasz... :) Mimo pozorow nie jest takie skomplikowane :)


2.To dla zakochanych par.... a konkretnie dla facetow.... :) Tzn.... dla dziewczyn od facetow :)

Kupujesz 11 roz i jedna sztuczna ale taka ktora nie obiega kolorem od reszty.. wkladasz ja w srodek.... I dodajesz karteczke na ktorej pisze "Bede Cie kochal az ostatnia roza zwiednie" Jesli nie zauwazy odrazu... moze byc troche zmieszana... ale to dobrze,, bo po kilku dniach.... kiedy prawdziwe roze zaczna wiednac.... zauwazy ze jedna stoi... i stoi.. i stoi.... i stac bedzie :) NA zawsze :)

3. Jesli dziewczyna, ktora Ci sie podoba lub jest Twoja partnerkam lub jest kims na kim Tobie zalezy, bedzie gdzies wyjezdzala... Gdziekolwiek na troche dluzszy czas ( klika dni ) ... Powiedz ze sie o nia martwisz dlatego na czas podróży zorganizowales jej ochroniarza :D .... Wtedy wrecz jej malego misia :)

4. Jedziesz powiedzmy gdzies z dziewczyna.... Kup wczesniej kilka krotko przycietych roz.... wloz je nad siedzenie pasazera... a konkretnie do tej zakladki ktora sie obniza jak razi slonce ( nie wiem jak to sie nazywa ale wiecie o co mi biega BB) ) ... Podczas jazy powiedz jej za ma cos na policzku ... albo ze sie rozmazala... albo cokolwiek aby spojrzala w lusterko :) Wtedy spanie na nia grad roz :) Powinna byc zadowolona :)

Dobra.... starczy... i tak sie za duzo rozpisalem :p .... Jesli Wam zdradze moje wszystkie pomysly to nie bede oryginalny :p ....
 

Milan

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
12
Punkty reakcji
0
Miasto
Opole
Wystarczy powiedzieć : Kocham cię jak GTA :D (rzart)

Pomysłów nie mam ,ale wasze są super :D Muszę kilka wypróbować :sexy:
 

miloszeq2

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2006
Posty
115
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Słupia
albo jak laska ma urodziny albo imieniny to wpaść do niej o 12 w nocy i pierwszy złóżyć jej życzenia i dać prezent...
albo jak laska obudzi sie w swoje urodziny wychodzi przed dom a tu serce ułożone z róż :D
 

Sin

Zbanowany
Dołączył
21 Styczeń 2007
Posty
267
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Kupujesz 11 roz i jedna sztuczna ale taka ktora nie obiega kolorem od reszty.. wkladasz ja w srodek.... I dodajesz karteczke na ktorej pisze "Bede Cie kochal az ostatnia roza zwiednie" Jesli nie zauwazy odrazu... moze byc troche zmieszana... ale to dobrze,, bo po kilku dniach.... kiedy prawdziwe roze zaczna wiednac.... zauwazy ze jedna stoi... i stoi.. i stoi.... i stac bedzie :) NA zawsze :)

Dobra.... starczy... i tak sie za duzo rozpisalem :p .... Jesli Wam zdradze moje wszystkie pomysly to nie bede oryginalny :p ....


Super pomysł :D

mozesz jeszcze jakies podrzucic ;)

Bede bardzo wdzieczny :]
 

chash

Nowicjusz
Dołączył
26 Styczeń 2007
Posty
18
Punkty reakcji
0
można na przykład wziąć panienkę na miejsce gdzie jest widok na całą najbliższą okolice ale najlepiej w nocy i w aucie zapuścić jakąś romantyczną nutę zapodać kilka komplementów i wyskoczyć z bukietem róż(dajmy na to)

można tesh przy okazji jej urodzin kupić taką ilość (kwiatków) ile ma lat i możesz wysyłać je przez kogoś co dzień jedną bądź dwie i dajmy na to ma ona 18 lat to wysyłasz przez siedem dni po dwie róże i w dniu jej urodzin dostarczasz jej dwie następne osobiście
 

macabra

Nowicjusz
Dołączył
26 Styczeń 2007
Posty
5
Punkty reakcji
0
eeeetam, ja miałem 3 długo dystansowe związki i za każdym razem jak zacząłem się starać - tąnczyć na rzęsach i wogóle to panny mnie olewały. Jednym słowem żeby zdobyć kobietę trzeba się trochę postarać ale żeby utrzymać związek trzeba lekko do tego podchodzić. Moim laskom robiłem pokazy fajerwerków (jestem pirotechnikiem - zresztą sami zobaczcie : http://video.google.pl/videoplay?docid=-87...1993&hl=pl) oraz filmy - i :cenzura: z tego mam - zostałem na lodzie. A jak sie nie starałem i lekko podchodziłem do związku to one wtedy były mna bardziej zainteresowane. Kobiety nie loobią romantków choć może to i nie reguła, może tylko ja na te "ZŁE KOBIETY" trafiłem. Achh gdzie sie podziały te dziewice........btw. Na złamane serca polecam filmy Pasikowskiego.
p.s niezłe walki na tej AGH :D
 

rynek8

Nowicjusz
Dołączył
19 Grudzień 2005
Posty
141
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Białystok
Najwazniejsze żebyś niedał się dziewczynie zawładnąc bo wtedy ona pomysli o tobie że jestes nudziażem i zrobisz wszystko czego zapragnie. Zacznie cię wykozystywać. Czułe slówka, kwiaty i prezenty moga pomuc ale mozna obejśc sie bez nich.ważne żeby nieprzynosić jej np. czekoladek codziennie bo takie żeczy ja nudzą. Taka szarmanckośc niejest w modzie i dziewczyny na to nielecą. Poprostu musisz byc odwazny niebać się do niej podejśc i zagadać. W rozmowie musisz być zabawny i lekko erotyczny. To dziewczyny podnieca. Pamietaj tez nie jesli w czasie rozmowy bedziesz się cały czas krecił ze spuszczona głową i niebedziesz wiedział co powiedziec to ona to zauwazy i przestanie zwracac na ciebie uwagę, albo tak jak wcześniej powiedzialem zaczeni cię wykozystywać. A wieć wazne abyś patrzył jej prosto w oczy, a jak niewiesz co powiedzieć to lepiej nic niemów bo gadanie jakiś głupotmoże tylko pogorszyć sprawe.
W tym wszystkim jest jeszcze jeden problem. Niemożesz dać jej poznac że ci na niej zalezy. musisz udawać bezinteresowność. Ja to jeszcze bardziej podnieci i bedzie cie uważać za trudna zdobycz. Mozliwe że wtedy zacznie się do ciebie przystawiać a ty niezwracaj na to uwagi :D :p

ps: to działa na więkrzośc dziewczyn ale na niektóre nie. WYprubowalem to na sobie i uwieżcie mi działa :D :p
 

piryt

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2006
Posty
44
Punkty reakcji
0
krajstof - nie wiem dlaczego, ale podobają mi się Twoje pomysły. Może kiedyś któryś zastosuje, ale należy pamiętać, żeby coś takiego robić rzadko, albo bardzo rzadko, bo inaczej dziewczyna się przyzwyczai.


rynek8 - masz 100% racje. Dodam jeszcze od siebie, że w relacjach z dziewczynami liczy sie co Ty chcesz, a nie co ona. Kiedy jest sie zakochanym to obie osoby staraja sie, aby drugiej osobie było dobrze i wtedy wychodzi kicha. Brutalne, ale prawdziwe. Jedna osoba musi prowadzić (zwykle facet, ale nie mówie, że dziewczyna też nie może).
 

rynek8

Nowicjusz
Dołączył
19 Grudzień 2005
Posty
141
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Białystok
Jedna osoba musi prowadzić (zwykle facet, ale nie mówie, że dziewczyna też nie może).

Dokładnie Chodź jedna osoba musi wiedzieć czego naprawde chce i czym jest ten związek bo inaczem wyjedzie takie byleco.
 

Legion

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2007
Posty
63
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Takie pomysły jak np. z tymi 24 różami w tecso krajstofa są naprawdę niezłe, ale nie dla każdego. Trzeba mieć jednak w sobie to coś. Wyobraźmy sobie taką sytuacje(przyjmujemy, że trick się powiódł): występują: Lolek(nieśmiały chłopiec) i Klolicek(rozrywkowa dziewczyna)
1 przykład

Lolek: cześć...(spocony na maxa po takim numerze, no nieśmiały koleś)
Klólicek: no cześć
Lolek: wiesz .. yyy. Te róże to... ode mnie
Klolicek: domyśliłam się
Lolek: hehe... ok to co? Przejdziemy się czy coś?
Kolicek: yhm ( liczy na to, ze poziom spotkania nie obniży się po tak wyszukanym początku)
Kolicek: fajny pomysł z tymi różami
Lolek: no..... hehe
5min poźniej
Lolek: bo wiesz lubię Cie i vogle..... podobasz mi się
Klolicek: Ty tez jesteś fajny ( wie już, ze to nie jego pomysł, nie jego styl, ze jest nieśmiały i małomówny, ale imponuje jej jego poświecenie chociaż chciałaby już zakończyć te spotkanie bo to jednak nie to)

2 przykład: występują Lolek( śmiały chłopiec) Klólicek(bez zmian)
Lolek: cześć
Klolicek: cześć
Lolek: zaskoczona?
Klolicek: hehe no trochę
Lolek: o widze ze nie tylko ja cie kocham (trzyma róże od ludzi)
Klolicek: hehe
Lolek: a teraz posłuchaj... najpierw idziemy coś zjeść, następnie do kina, a później...
Klolicek: tak?
Lolek: idziemy do mnie. rozrywam twoje ciuszki, papram cie w bitej śmietanie i musie truskawkowym, a następnie wylizuje każdy centymetr twojego ciałka :p
Klolicek: czyżby?
Lolek: yhm (patrzy jej prosto w oczy lekko się uśmiechając)
Klolicek: ( po takim spojrzeniu rozumie , ze Lolek żartuje )
Ale on wcale nie :sexy: Spędzają miło wieczór. :D

To tylko przykłady. Może być ich tyle ile ludzi na świecie.
Chodzi mi o to , ze nie każdy może prawidłowo wykonywać ( czy właściwie kończyć) takie operacje. To nie znaczy, ze ci co nie potrafią są gorsi. Nie. Po prostu mają inny styl. I ok :eek:k:
 

YoMan

Narcyz :)
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
4 475
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Włoszczowa
Legion dobrze mowi, zalezy rowniez od czlowieka. Czasami zwykla 1 roza i dobrze dobrane slowa sa lepsze od tych 12 :p

aa i taki off topic
chash pisze sie "też" a nie "tesh" tak na przyszlosc :/
 
Do góry