Tragednia W Katowicach

Status
Zamknięty.

zal

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2006
Posty
170
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Katowice
Wogle Co sie dzieje Juz Kilkanasie osob nie zyje :( Wlasnie Nie Dawno Wrocilem z miejsca zdarzenia bo mieszkam niedaleko Targow ,Ludzie Co tam sie dzieje Wspolczucia :(
[*]
 

Carmen

Nawiedzona narzeczona
Dołączył
19 Wrzesień 2005
Posty
2 901
Punkty reakcji
4
Wiek
42
Miasto
Gdańsk
Mój eks i jego rodzina mieszkaja niedaleko Katowic - mam nadzieję, że tam ich nie było...


[*] [*] [*]
 

Taboretix

Bondziorno. Mateista.
Dołączył
6 Listopad 2005
Posty
1 305
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
El Dorado
[*] Czemu najczęściej cierpią niewinni :( ... a przecież można było temu zapobiec :(
 

Wuyeq

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2005
Posty
818
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
.
[*] Niesety tak to jest u nas w Polsce z projektowaniem budynków na prędce [*]...
 

Carmen

Nawiedzona narzeczona
Dołączył
19 Wrzesień 2005
Posty
2 901
Punkty reakcji
4
Wiek
42
Miasto
Gdańsk
Wieści donoszą że jest ponad 60 ofiar - wczoraj mówili jedynie o 12... jak widać liczba z minuty na minutę się powiększa...
 

Lechoo

noise maker
Dołączył
31 Grudzień 2005
Posty
516
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
mrowisko
Nie wiadomo jeszcze ile osób leży zawalonych pod gruzami.
Dwie osoby są reanimowane... z jakim skutkiem - nie wiem.
 

Kajet

;x
Dołączył
29 Listopad 2005
Posty
709
Punkty reakcji
0
Miasto
From?
a ten facet , co lezy pod dachem, dzwoni do rodziny, a go na 100% nie wyciagna, jedynie co to amputacja , ja mieszkalem niedaleko katowic, bytom, moja rodzina tam jeszcze mieszka :( [*]
 

KOZA-88

www.scinawka.xt.pl
Dołączył
6 Sierpień 2005
Posty
647
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
..:: Dolnyśląsk ::..
... [*]

szykowała sie wielka impreza na kilkaset osób i nikt nie wpadł na pomysł by kilka dni wcześniej usunąć zalegający śnieg z dachu hali :/
 

milenkaaa

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2005
Posty
188
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
gdzieś tam...
na obecną chwilę nie żyje ok. 60 osób.... [*]
a można było do tego nie dopuścić no ale to jednak wymaga trochę wyobraźni której Polakom chyba brak...
[*] :(
 

KOZA-88

www.scinawka.xt.pl
Dołączył
6 Sierpień 2005
Posty
647
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
..:: Dolnyśląsk ::..
a można było do tego nie dopuścić no ale to jednak wymaga trochę wyobraźni której Polakom chyba brak...

.. dlaczego myslisz że Polakom brak wyobraźni ? podobne katastrofy budowlane zdarzyły się niedawno w Niemczech i Rosji !! i też przyczyna był zalegający na dachu śnieg.
Są odpowiednie przedziały nacisku śniegu na (chyba) metr sześcienny. Tylko troszkę te normy są :cenzura:*ęte lub nie przestrzegane :]
 

Tux

a co to jest ranga?
Dołączył
1 Sierpień 2005
Posty
633
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Tarnów (no - prawie)
.. dlaczego myslisz że Polakom brak wyobraźni ? podobne katastrofy budowlane zdarzyły się niedawno w Niemczech i Rosji !! i też przyczyna był zalegający na dachu śnieg.

Śnieg nie jest przyczyną - śnieg pada jak chce i na to nie mamy wpływu. Ale obowiązkiem odpowiednich służb jest usuwanie tego śniegu, jeśli jest go za dużo.
 

Domin

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
332
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Sosnowiec - Dzielnica Cudów:)
Odnaleziono już prawie 70 ofiar śmiertelnych, a pod gruzami ciągle znajduja się ciała, to chyba największa tragedia w ostatnim czasie na Śląsku, smutek mnie ogarnia i łzy same cisną mi się do oczu, mam wielu znajomych w Chorzowie gdzie znajdowała sie hala, ale naszczęście nikogo z nich tam nie było, jednak bardzo wspólćzuje ofiarom i rodzinom ofiar, które muszą pzeżywać teraz istny horror, na szukanie winnych przyjdzie jeszcze czas, narazie trzeba skupić sie nad wydobyciem wszystkich spod gruzów.
[*]
 
Status
Zamknięty.
Do góry