Trądzik i inne zmiany skórne

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
Mi pani dermatolog powiedziała ze ilośc może zaszkodzić tylko , dlatego powinno się cienką wartwe dawac :]
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
Widzisz mała wartwa daje wiecej niz jak byś dużo nawaliła tego :p
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
We wtorek byłam u lekarza dermatologa znów , i mam znów jaka inna maść , podobno jest bardzo duża poprawa nic wczesniej było ...
 

sema

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2007
Posty
162
Punkty reakcji
2
Wiek
41
Miasto
kuj-pom
Z tymi maściami to jest masakra, ja używam Differinu (na recepte), poza tym dermatolog zakazał picia soczków typu "kubuś", jedzenia ostrych przypraw itd., narazie biorę cynk w tabletkach i witaminę PP (ona też jest na receptę), drożdży uzywałam i tragedia po nich była. Na szczęście juz niedługo lato a słońce dobrze działa na twarz :)
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
Sema słonce działa dobrze na twarz , ale chwilowo , bo gdy słonca brak wracają zmiany tradzikowe ale nasilone jeszcze bardziej .... :/
 

Sica_

x]
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
1 681
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland
hmmm slonce dobrze dziala faktycznie.. a to nienaturalne tez :p??
 

SZYBECZKA85

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2006
Posty
286
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
ŁÓDŹ
z tym sloncem to bym nie przesadzala bo to jest chwilowa poprawa pozniej skora juz sie przyzwyczaja i tradzik wraca z wieksza sila
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
Ide do ginekologa po tabletki , bo ja juz wytrzymac nie moge , jak pacze w lustro to sie załamuje , nie mam duzo itp. ale naprawde mnie juz to załamuje .... :/
 

Kasi@

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2007
Posty
39
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Printre vise
stosowalam juz rozne masci i kremy,tabletki...najgorsze jest to ze po pryszczach zostaja mi czerwone plamy,ktore nie chca zejsc(nie ktore mam juz kilka miesiecy) co moge z tym zrobic?
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
Na plamy bys musiała kupic takis krem czy mas , na przebarwienia ..
 

D_Ang

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2007
Posty
39
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Bruksela
Ja z tradzikiem zaczelam przygode jak bylam bardzo mala... Do 3 klasy podstawowki chodzilam chyba :/
Od tego czasu probowalam wszystkiego... Ostatnia wizyta u lekarza skonczyla sie z recepta na tabletki. Stwierdzam nawet ze dzialaja... Ale nadal tradzik mam, i nie tylko na twarzy :/.
 

mniamus

Nowicjusz
Dołączył
7 Czerwiec 2007
Posty
8
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Podkarpacie
u mnie trądzik nasilił sie w 1 gimnazjum. Używałam różnych toników i żelów, ale nie pomagało. Najgorsze, że miałam krosty na dekolcie, plecach i na ramionach jakieś dziwne przebarwienia. :smutas: Poszłam do dermatolożki. Przepisała mi Tetralysal i jakąś maść. (chyba Aknemycin, już dokładnie nie pamiętam). Tabletki pomogły, no poprawa nastąpiła, ale po zakończeniu leczenia, wszystko powróciło. w tamtym roku znowu poszłam do lekarza, dostałam Differin-krem. Na początku to była katastrofa. Tetralysalu już nie dostałam, ale że one naprawdę mi pomogły, sama postanowiłam sobie je skombinować. W niektórych aptekach sprzedadzą, (ale z trudem). Bo tabletek nie można tak rzucić z dnia na dzień, trzeba stopniowo. co jakiś czas przestać brać co dwa dni, co trzy,itd. teraz mam 3 małe krostki, a na plecach tylko plamy. używam jeszcze tych płatków Clearskin z Avonu, pomagają. Przede wszystkim skóra ma byc nawilżona i do walki z trądzikiem potrzeba cierpliwości.
 

krainka13

Nowicjusz
Dołączył
1 Czerwiec 2007
Posty
92
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Nie wiem czy już to było, ale mam swój prosty, sprawdzony sposób na trądzik. Naprawdę pomaga, bo mam dokładnie ten sam problem co autorka tematu. Wieczorem, oczyszczam skórę mydłem antybakteryjnym, a potem smaruję pryszcze maścią cynkową (2zł w aptece). Nie żałuję maści, nakładam ile wlezie :p Kładę się spać, a rano syfki już są mniejsze. Po 2 dniach skóra już jest czysta.

Maść cynkowa jest specjalnie na trądzik, wypryski i takie tam ;]
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
krainka13 własnie myśmy tu dyskutowaliu ze grubsza warstwa pogarsza sprawe a cienka pomaga....
Widac każdemu co innego służy.... tacy juz stworzeni jestesmy...
 

agulicious

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2007
Posty
391
Punkty reakcji
0
Wiek
18
Miasto
Ulanów
Dobry jest żel Isotrexin, na receptę, wystarczi iśc do dermatologa aby przepisał, choć teraz w sumie chyba już nie jest bo ostatnio mi farmaceutka powiedziała, że nioe jest :)
Kosztuje około 38 zł, ale jest suuper :]
 

effciaa16

monotonia życia.
Dołączył
11 Maj 2007
Posty
1 272
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
somewhere.
słyszałam, że drożdże są b.dobre, ja stosuje benzacne 5% nie mam dużo pryszczy, raczej są bardzo małe, ale czasami wyskoczy mi jeden duży i czerwony, zazwyczaj przed miesiączką, wadą benzacne strasznie wysusza skórę, ale pryszczy jest znacznie mniej :p powodzenia :p aa i muszę wypróbować drożdże :]
 

Hoop_93

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2007
Posty
200
Punkty reakcji
0
Moja siostra moała problemy z trądzikiem i stosowała kosmetyki Avene , sa dośc drogie ale są bardzo dobre ;]Ja nie mam prolemów z trądzikiem na szczęscie ;]
 
Do góry