Trądzik i inne zmiany skórne

K

Kaja Metrowska

Guest
U mnie trądzik pojawił się dopiero po 20 roku życia. O ile jako nastolatka miałam skórę jak pupa niemowlęcia to potem tragedia. Pełna wyprysków, bardzo brzydko wyglądająca. Nie wiedziałam co się dzieje i szczerze to trochę mnie to przeraziło :(
Pomogła mi maść . Benzacne.
Na stronie:
http://zdrowastronapiekna.pl/p/tabletki-masci-tradzik/

Można sobie poczytać o jej działaniu. Osobiscie jestem zadowolona. Wysuszyła zmiany. A jak zrezygnowałam ze słodyczy to skóra już zupełnie się poprawiła .
 

candice90

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2014
Posty
287
Punkty reakcji
1
używałam jakies 8 lat temu i nic mi nie pomogła, mnie niestety nawet izotek nie pomógł, więc jestem już chyba przegraną sprawą:( jedynie mogę czasowo łagodzić zmiany właśnie jakimiś maściami, ale po chwili wszystko wraca:(
 

Dana3191

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2015
Posty
2
Punkty reakcji
0
Tabletki na trądzik - bit.ly/11RpP7g
Potwierdzam skuteczność - już po kilku dniach pryszcze zaczęły robić się mniejsze, zbladły i w końcu - przepadły bez śladu.
 

luna40

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2014
Posty
164
Punkty reakcji
0
Polecam peeling drobnoziarnisty efekt diamentowej mikrodermabrazji z bielendy, po nim skóre mam gładka i mniej mam niedoskonałości na twarzy:)
 

saraaaa

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2014
Posty
105
Punkty reakcji
1
ale ten peeling jest typowo do twarzy czy do ciała a stosujesz tez na tważ? jaka to seria?
 

Osmiorniczka

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2014
Posty
94
Punkty reakcji
5
Trądzik i niedoskonałości skory to jest zmora wielu osób. Ja stosuje od jakiegoś czasu serie Vichy normaderm poleciła mi moja pani Dermatolog. Używam żel głęboko oczyszczający oraz krem na dzień. Nie powiem że zmiana nastąpiła od razu ale z dnia na dzień jest coraz lepiej.
Moja buzia już tak nie błyszczy jak kiedyś, zaczerwienienia znikają, A co ważne ten kosmetyk można stosować niezależnie od wieku.
 

Amelia Polowska

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2015
Posty
3
Punkty reakcji
0
268
Ja mogę polecić serię Acne Control od Laboratorium Ava. Aktualnie używam tonik antybakteryjny, krem matujący i krem punktowy i jestem bardzo zadowolona z ich działania :) Zmiany zauważyłam już po kilku dniach stosowania, niedoskonałości zaczęły znikać, a cera wygląda o wiele lepiej :)
 

KarolowaOla

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2014
Posty
217
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Moja siostra natomiast na wypryski stosowała i nadal w sumie ma, krem Qcera. Jej buźka wygląda teraz o niebo lepiej :) a wierzcie mi, miała naprawdę sporo stanów zapalnych. Ktoś może też stosował?
 

candice90

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2014
Posty
287
Punkty reakcji
1
ja słyszałam, i przez jakiś czas stosowałam, na mały trądzik może być naprawdę skuteczne, niestety przy moim nasileniu to nawet izotek nie daje rady:(
 

berenikaeliza

Nowicjusz
Dołączył
22 Kwiecień 2015
Posty
50
Punkty reakcji
0
ja mam prawie 30 lat i nadal bardzo duże problemy z trądzikiem. Zaczęły się kiedy miałam 19 lat i do tej pory nie mogę tego wyleczyć. Chodziłam po dermatologach i stosowałam już chyba wszystkie możliwe leki i nic :( zawsze wraca
 

KarolowaOla

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2014
Posty
217
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Warszawa
To może spróbuj krem Qcera? Naprawdę się sprawdza, a wydaje mi się że nic nie tracisz próbując. A możesz zyskać gładką twarz :)
 

candice90

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2014
Posty
287
Punkty reakcji
1
berenikaeliza napisał:
ja mam prawie 30 lat i nadal bardzo duże problemy z trądzikiem. Zaczęły się kiedy miałam 19 lat i do tej pory nie mogę tego wyleczyć. Chodziłam po dermatologach i stosowałam już chyba wszystkie możliwe leki i nic :( zawsze wraca
mam podobnie, tylko mnie zaczął się dużo wcześniej, ale zawsze wraca:(
 

majszka

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2015
Posty
108
Punkty reakcji
0
ja też mam podobnie:( nie zrozumcie mnie źle, to nie tak, że się cieszę, że ktoś ma tak samo jak ja, bo wiem że czasem jest to nie tylko dołujące, ale i żenujące, ale cieszę się, że nie jestem sama z takim problemem:)
 

candice90

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2014
Posty
287
Punkty reakcji
1
takich osób jest wbrew pozorom dość dużo, tylko większość o tym nie mówi otwarcie, albo się tym nie przejmuję, ja po prostu mam już tak długo ten problem, że już z jednej strony nie daję rady, ale z drugiej się już przyzwyczaiłam:)
 

KarolowaOla

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2014
Posty
217
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Warszawa
A próbowałyście już wszystkiego? Nie mozna się poddawać :) A nóż będzie coś co Wam pomoże, spróbujcie tego co ja Wam polecałam np. Nic nie tracicie.
 

kornelka87

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2014
Posty
146
Punkty reakcji
0
Z tradzikiem nalezy udac sie do dermatologa- niewazne czy to pare krostek czy spore wykwity, lepiej leczyc to kiedy jeszcze nie jest tak zle. Ja dlugo zwlekalam i musialam brac izotek :/
 

feelthevibe

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2014
Posty
195
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Warszawa
ja od dawna do dermatologa chodzę, kwasy nie kwasy, zabiegów masa, chyba wszystko już przerobiłam. nie wiem jak się tego wyzbyć, ostatnio myślę już nawet o peelingach chemicznych bo to może być moja ostatnia deska ratunku. ktoś z Was był?
 
M

maalamy

Guest
Ja aż takich poważnych problemów z cerą nie mam, czasami jak mi coś wyskoczy to się kremem qcera smaruję i jest ok :) po dłuższym stosowaniu to cera lepiej wygląda ,mniej zaskórników się pojawia
 
Do góry