Trądzik i inne zmiany skórne

Tom

AlucarD
Dołączył
3 Maj 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Nowy Targ
m0ni4 napisał:
a słyszeliście o takim sposobie żeby smarowac twarz siuśkami? nie stosowałam , ale podobna po miesiącu regularnego stosowania znika wszystko na zawsze! znam te osoby.
Ja tam za bardzo to w takie metody nie wierze i chyba raczej czegos takiego nigdy nie zastosuje wrrrr :p
 
J

jaysee

Guest
Kazdy okres dojrzewania przechodzi inaczej, tu akurat to tak intesywnie przechodzisz, ale tro pprzejdzie, zobaczysz...jest tez taki płyn AFRODYTA, moja kolezanka uzywala i mowila ze to tak jakby cie paliło i jej pomagało, no ale przez miesiaczka jej znowu zrobiło sie , pozniej znowu złagodziło, z enie bylo nic widać... i tak w kolko, mi przez miesiaczka tez wyskakuja, ale to z jeden, taki bolacy ze masakra...i na gladka cere tez sa dobre produkty sojowe, ale trzeba ich wiele jesc...

[ Dodano: 27 Czerwiec 05, 12:51 ]
No i nie jedz, czekolady, pikantnych rzeczy, nie naduzywaj roznych uzywek typu: piwo, papierosy i inne...przede wszystkim nie dotykaj pryszczy, uzywaj toniku, zelu oczyszczajacego, maseczki...(NIVEA YOUNG) super linia, neistety nie tania...
 

butterfly

marzycielka
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
405
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
zielone wspomnienie
hmm najlepiej pójść do lekarza a jak nie to moja kuzynka używa takiego kremu 'benzakne' mozna kupic w aptece okolo 8 zl :hyhy: jej pomogło i ma śliczna buskę :D
a tak wogóle to trzeba bardzo często myć twarz tym bardziej ze teraz jest goraco i uwaga na mydlo strasznie wysuszają cere! polecam raczej jakis zel delikatnie myjący do cery młodzieżowej :p
 

sunshine

Nowicjusz
Dołączył
8 Czerwiec 2005
Posty
160
Punkty reakcji
0
Miasto
sun
a ja używam Differinu, dosyć drogi :niepewny: bo 43zł za mlutką tubeczke(30 g) ale działa :hyhy:

[ Dodano: 29 Czerwiec 05, 14:45 ]
moja pani dermatolog mi przepisała :) właśnie ten żel i jeszcze taki płyn to mycia twarzy
 

m0ni4

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2005
Posty
31
Punkty reakcji
0
Zadne kosmetyki na dłuższą mete do konca nie zlikwidują syfów, poprawia wyglad twarzy ale nie zawsze do konca.Problem tkwi w odżywianiu sie w złej przemianie materii, dlatego jeśli nie chcecie miec ani jednego syfa (czego nie sprawi żaden kosmetyk) to wcinajcie warzywa i owoce ,ćwiczcie i pijcie dużo wody mineralnej, bo to co zwykle jecie odkłada sie niestrawione w zołądku i gnije poted dostaje sie do krwi i wyskakują syfy.To nie jest takie łatwe ale skuteczne i tanie, polecam tez jedzenie drozdzy oraz picie rumianku to naprawde pomaga .z warzyw szczególnie polecam marchewke,mozna ja jeść jaki smarować ją twarz,dodatkowo dzięki jej jedzeniu ma sie ładna opalenizne :hyhy:
 

loczek

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2005
Posty
5
Punkty reakcji
0
jesli potrzebujesz czegos, co ci szybko pomoze to polecam Acnofan. Kiedys to kupilam i efekty, chocby po stosowaniu przez 1 noc byly bardzo dobre. Moze nie jest to bardzo skuteczne( jak nie smaruje jakis czas znow pryszcze wracaja) ale dziala szybko. I jeszcze jeden plus: jest bardzo tanie jak na tak skuteczna masc : ok. 7-8 zl. Dobra jest jeszcze masc cynkowa(ok.2zl) ale za to tlusta. Ja tym pierwszym smaruje na noc pryszcze i rano budze sie i sa juz jasniejsze, mniejsze i ogolnie skora wyglada lepij, a nawet znikaja. ;) w ciagu dnia,np. pod makijaz: malej warstwy tej masci wogle nie widac a dziala,jak dla mnie jest swietny.podroofka
 

m0ni4

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2005
Posty
31
Punkty reakcji
0
Tez stosowałam Acnofam nie był zły pomagał ale syfy i tak wyskakiwały i tak on tylko polepszał stan skóry,pozatym dosyc rozjaśniał skóre i byłam blada.niema co wyrzycac pieniedzy na kosmetyki bo i tak nie te co jednemu pomagaja innemu wogóle a po dłuzszym stosowaniu jakiegos leku pryszcze uodparniaja sie na niego.
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Benzacne jest nie do pobicia!
I Tribiotic :D
W aptekach!
 

m0ni4

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2005
Posty
31
Punkty reakcji
0
Zawsze miałam pryszcze stosowałam różne kremy , antybiotyki i czasami było lepiej ale nigdy nieznikały wszystkie, juz myslałam ze bede musiała poprostu czekać az same znikna ale jednak dieta pomogła, wyglądam teraz jak nigdy przedtem po nawet najlepszym kosmetyku a to dopiero poczatek!Dodatkowo mam bardzo gładka skóre na całym ciele , zdrowe włosy i mocne paznokcie ale najważniejsze że przyszcze znikaja nowe sie nie pojawiaja i znikaja tez wągry,az sie wierzycc nie chce że tyle lat sie męczyłam i wydawałam kupe kasy!Chcecie sie pozbyc syfów szybko tanio i nazawsze?
Przejdzcie na diete.-surowe warzywa ,owoce,drożdze,rumianek,woda mineralna(2,3l dziennie).Po dwóch dniach widac ogromne rezultaty a po kilkunastu...Jedyne co jest w tym minusem to silna wola,trzeba wytrzymać i nie dac sie skusić na cos niezdrowego albo trudno strawnego,choc jest to trudno i trzeba sie wyrzec przyjemności to WARTO!!!
 

Aga*30

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
4
Punkty reakcji
0
Miasto
Dolny Śląsk
Och ten trądzik!!!

Witam i na sam poczatek chciałam Cie pocieszyć.Ja mam 30 lat i jeszcze męczę się z tymi okropnymi krostami,przepraszam męczyłam.Próbowałam różnych środków,maści, kremów, płynów, tabletek przepisanych przez lekarza.Nic nie dawało konkretnego rezultatu.Czasami miałam dość.Aż pewnego dnia posłuchałam rady koleżanki.Odwiedziłam ginekologa,hm pewnie sie dziwisz, co on ma z tym wspólnego?Są takie tabletki antykoccepcyjne DIANE35,które działają leczniczo.Spróbowałam i po 2 miesiącach efekt był niesamowity.Moja twarz jest czysta, bez najmniejszej krostki.Może ciężko w to uwierzyć,ale jak nie spróbujesz to się nie przekonasz.Oczywiście pod warunkiem,że wcześniej odwiedzisz lekarza i powie CI,że takie tabletki możesz zażywać.Sama bez konsultacji z lekarzem nawet nie próbuj,musi CIĘ przebadać.
 

Lexia

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
88
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
ŁDZ
Zgadzam sie bardzo dobry jest BENZACNE !!!! ja używam żelu antybakteryjnego tego co był w bravo kiedyś , chyba domyślacie się który to :D jest świetny , dzięki niemu mam gładką cerę i żadnego trądziku !!!!!!!!!!!!!!! :hyhy:
 

Karina263

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
214
Punkty reakcji
0
Miasto
"Z KrAiNy MoRdOrU, GdZie ZaLeGłY CiENiE..&quo
No ja....hmm...twarz myje zelem, mam tonik....no i krem Benzacne uzywam troche czasami....ale po czasie twarz mi sie sucha robi....no i mam zamiar isc do dermatologa, bo od czasu jak mam grzywke prosta do oczu to mi sie zaskórniki na czole porobiły :/ no ale na szczescie ich nie widac....no i troche na nosku wagrów, ale po benzakne schodzą, i jeszzce tonik clen&clear czy jak to sie pisze... ;) i jakos schodzi....i nie myjcie twrzy mydłem... a podkładów uzywam i prawie nic nie widac...polecam matujacy....albo przeciw tradzikowy :hyhy:
 

Szpaner

Nowicjusz
Dołączył
5 Sierpień 2005
Posty
31
Punkty reakcji
0
Miasto
Działdowo
Trądzik :/

Witam !
Pomózcie mi w tym "CZYMŚ" bo to jest najwieksza glkupota tego swiata :/
pomozcie mi jak zwalczyc tradzik (tylko nie piszcie o deramtologu bo mam to za soba miesieczna kuracja, nie dosc ze nic nie pomoglo to nie moglem nic pic przez 1 miech ;])
jakies tabletki, mascie czy cos

ludzie licze na Was :D

pozdr ! ;)
 

BlizZ

Oczekujący Przyszłości
Dołączył
2 Sierpień 2005
Posty
1 731
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Częstochowa
idź do dermatologa :] jak ten był zły, to do innego. On może doradzić ci taką maść na receptę, jak będziesz używał każdego środka bez recepty po kolei, to istnieje duża szansa, że pójdziesz z torbami, a trądzik zostanie. Na każdego różne leki działają inaczej.
 

Szpaner

Nowicjusz
Dołączył
5 Sierpień 2005
Posty
31
Punkty reakcji
0
Miasto
Działdowo
fajnie fajnie ale chyba nieczytales ze moje miasto to za:cenzura:e ...
mamy 1 szpital w ktorym jest 1 dermatolog ... :/
 

Vicky

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2005
Posty
349
Punkty reakcji
0
Sama miałam problem z trądzikiem. Walczyłam bardzo długo a teraz leczę się profilaktycznie. Też myślałam że nic nie pomoże. Miałam wszystkiego dosyć. Nie mogłam na siebie patrzeć. Wszystkie super wynalazki normalnie nic nie działało albo działało na moment a potem było tylko gorzej. Kremy i maście których używały moje koleżanki i dawały im niesamowite efekty dla mnie były wręcz nie do przyjęcia. Byłam na jednej wizycie u dermatologa. Przepisał mi lekarstwa. Jak zobaczyłam cene to... podziekowałam i cierpiałam dalej. W końcu tata powiedział żebym spróbowała że da mi kase. No i nie żałuje. Kasy wydałam już majątek ale jak chce się być pięknym to trzeba płacić. Myślę że miesiąc to za mało by spodziwać się jakiś super efektów. Aha i jeszcze jedno zobacz ile aktorek ma zniszczoną twarz... A przecież stać je na najlepsze leki i wszystko. Tylko dla niektóych nie ma niestety lekarstwa i nic im nie pomoże. No ale myśle że warto spróbować leczyć się u dermatologa niż czekać na cudowne lekarstwo. Bo możesz czekać i niedoczekać się nigdy. A najdalej po pół roku powinieneś mieć suuuper rezultaty. Wiem że to może się wydać mało pocieszające a wręcz dobijające ale wiem co mówie. Lepiej zacząć działać niż czekać. Dzisiaj nikt nie może uwierzyć że jeszcze nie dawno miałam taką cerę a dzisiaj. Już nie boję się popatrzeć w lustro :)
 

Szpaner

Nowicjusz
Dołączył
5 Sierpień 2005
Posty
31
Punkty reakcji
0
Miasto
Działdowo
ta wiem jest takie cos co kosztuje 160 zł miesciecznie trza to robic przez 6 miechów ale potem znika juz i nie powroc na 100% mi tezx by starzy dali kase ...
ale jak poczytalem o tym w internecie ... to .........
zalety: tradziku niema ...
skutki uboczne ktore moga wystapic: choroby watrobowe, slepota, zaniki pamieci, itd itd itp .... :eek: myslalem ze spadne ze stolka ... (podziekowalem sobie)
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
równiez mam z tym problem. Hm, popierwsze nie mozna jeść ostrych przypraw i wszystkiego co zawiera kakao(czekolada, batoniki ciasteczka - poprostu odpada) gdyż, czekolada powoduje że skóra wolniej sie regeneruje. po drugie trzeba przyjmować duzo witaminy PP poniewaz hamuje ona wydzielanie łoju. Sam gdy przestałem jesc ostre przyprawy (to też wazne zadnego pieprzu, papryk etc.) i czekolade juz zauważyłem znaczną poprawę do tego doszła witamina PP to juz jest dobrze, do tego wizyta u dermatologa który przepisał mi jakas maść za 50-60 zł (a taka mała tubka... zdzierstwo) ale kupiłem i jestem zadowolony... pojawiają sie jeszcze pojedyńcze pryszcze ale idzie z nimi wytrzymac. Tak jak powiedział poprzednik ... mozesz poszukac dermatologa w wiekszym miescie - u mnie wogole nie ma takiego lekarza i musze dojeżdzac...

btw. jesli juz sie udasz do jakiego kolwiek lekarza to poproś o Aknemykcin ... po tym leku wogole nie miałem trądziku ale sie skończył a ja juz nie mam kasy zeby sobie go kupic... czekam do września od września znowu go dostane :hyhy:
 
Do góry