Tool

Vapster

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2008
Posty
52
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Bielawa
przyznam że zespół ciekawy :). narazie jestem po przesłuchaniu jednej piiosenki ale fajna podoba mi się przyjemna muzycznka :)
 

Szysz

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2008
Posty
31
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Kielce
To akurat dobre nie jest, mimo tego, że zespół wysokiej klasy. ;)
Zdaję sobie z tego sprawę, bardzo utrudnia muzyczne poszukiwania. Ale TOOL nauczył mnie doceniać naprawdę wartościową muzykę i nie marnować zbyt wiele czasu na inną ;) .
 

candiamage

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2009
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Poznań
Stinkfist to najlepszy utwór. Kiedyś miałem niezłą fazę na ten zespół. I teksty niektórych piosenek są naprawdę świetne! A czyż tytuł "Jaja Szatana" nie jest cudowny? :)
 

Sunray

Bywalec
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
3 574
Punkty reakcji
60
Wiek
34
Miasto
pomorskie
Powiem tak, przesłuchałem wspomniane płyty dwukrotnie i niezbyt mi w głowie zostały, szkoda, bo liczyłem na więcej.
 

Bogumił Kania

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2010
Posty
205
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
Łódź
Jak dla mnie za każdym razem jak słucham to słyszę nowe dźwięki, emocje, rytm. Jest mi bliska ta muzyka. Kiedyś ktoś stwierdził, że Jeśli słuchasz Tool'a to albo zaczniesz słuchać Korn'a albo słuchałeś Korna i zaczynasz Tool'a.:) Jak zaczynałem słuchać to było jeszcze Viva Zwei i Markus Kavka i Charlotte Roche czy jak tam się nią pisało. Gdzie te czasy...
Wit Trafankowski w Hell's Kitchen .... Atomic TV i Tylko muzyka.. z łzą w oku.
 

merdenoms

Nowicjusz
Dołączył
11 Sierpień 2011
Posty
22
Punkty reakcji
0
Miasto
Wrocław
Dla niektórych ludzi Tool to nie tylko zespół, ale wręcz religia. Doszukują się różnorakich znaczeń jego tekstów, teledysków i muzyki. Ja ich nie rozumiem, ale sam Maynard stwierdził, że Europejczycy ich muzyki nie rozumieją, może miał tę swoją rację.

Mi się ich po prostu :cenzura: dobrze słucha ;)

Szkoda, że temat taki stary...
 
Do góry