Tokio Hotel

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Niech przyjadą do Polski. My nie ruszymy palcem, ich fanki ich ztaranują na Śmierć <<Marzy o Śmierci Billa>.
 

Jagoda1

Power of flower :)
Dołączył
26 Styczeń 2006
Posty
614
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
uuuuu daleko :P
Wczoraj widzialam ich nowy teledysk "Rette mich" czy jakos tak. Jesli uwazacie ze on wygladal jak dziewczyna w "Schrei" to zobaczcie ten najnowszy. Poprostu szok :mruga: Babcia mi nie chciala uwierzyc ze to sa faceci... A na koniec powiedziala ze wygladaja bezplciowo. Albo lepiej nie ogladajcie bo potem nie bedziecie mogli spac. :lol:
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Ok. Jestem czlowiekiem tolerancyjnym no ale poprostu juz nie wiem czy to sie smiac czy plakac!
Wszystko moge zrozumiec. Ze ktos jest glupi, mlody nie wiem jakis nienormalny no ale sluchajcie nie wiem czy ja dobrze zrozumialam ale zobaczcie: http://rette-mich-story.blog.onet.pl/

TA LASKA CHYBA ZWARIOWALA!!! Boze co to sie na swiecie dzieje... ;(


Qrde zobaczcie jeszcze to: http://wwwmoja-milosc-do-chlopakow-z-th.blog.onet.pl/
Wcale sie nie dziwie ze Kaczory chca zrobic porzadek z gazetami dla nastolatek :/

I to:

http://th-4ever-super-blog-o-th.blog.onet.pl/
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
A bo zapomnialam Wam powiedziec ze uwielbiam tez zespol i kocham Bila i Toma i tam jeszcze jakiegos Gulivera :)

A tak naprawde to z czystej ciekawosci wpisalam w wyszukiwarce tytul ktory zapodala Jagódka bo chcialam zobaczyc czy ten Bill czy tam Tom moze wygladac gorzej :) No i natknelam sie na takie wlasnie ciekawostki :)
 

Jagoda1

Power of flower :)
Dołączył
26 Styczeń 2006
Posty
614
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
uuuuu daleko :P
Bo wiecie jak cos to ja uprzedzalam ze spac nie bedziecie mogli... Zeby potem nie bylo na mnie jak komus sie cos stanie.
 

cruel_woman

....::::sinner::::....
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
2 197
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
by nie było...71
ha ! a ja w koncu zobaczyłam i usłyszałam to całe TH.. opóźniona jestem jak zawsze :D
moje wrażenia zostawie bez komentarza :p
 

Kaczusiaaa

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
437
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
.....
łojojoj :D ale wy ich nie lubicie :D
ten temat czy to laska czy chłopak to już zakończyliśmy nie ??
a wy znów ze babcia/tata/itd nie wierzą ze to chłopak...
to juz sie nudne robi
śmieszy was to ? bo mnie już nie !
A "Ratte mich" szczerze to chyba najgorszy teledyysk Th
i jeszcze te niby przewracanie :/
dziekuje ;D
ale jak dla mnie posłuchać ich idzie...
chodz nie mówie ze

KOCHAM BILLA :D :D :D bo jeszcze na dekiel mi nie padło :D
i miłości platoniczniej nie uznaje ale looz :D
jak ktoś go kocha bo widzi plakat i słucha sobie SCHREI :D
to niech robi co chce.... :D
za pare lat zrozumie jaka była po:cenzura:ana/po:cenzura:any :D
ze robiła/ł coś takiego...
kochał się w .. piosenkarzu ?? :D

:D

pozdro dla fanów i anty-fanów :D

KaCzuSia :D
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
n/c ... ej widzialem rette mich, schrei i durch den monsun to jeszcze mialo jakas taka fajna melodyjke ze mozna to bylo przenosic z powodzeniem jako dzwonki do komórek... ale to ?!

temte tytuły to cięzko ale szło przesłuchac w całosci... ale to ?!
 

veleda

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2005
Posty
3 065
Punkty reakcji
1
A o czym Wy mówicie :mruga: :lol: Co to jest to Shrei ?
Proszę powiedzcie mi czym się tutaj zachwycać :niepewny: Mam nadzieję, że te wszystie Brava i Popcorny pójdą na stos, chętnie pójdę na takie widowisko : Oficjalne spalanie magazynów dla nastolatek :D

edit : Bosh! Wczytałam się w tego bloga http://rette-mich-story.blog.onet.pl/ i popuściłam w majtki :rotfl2: Ta dziewczynka ma chyba nie 16 lat tylko 6 :D Poczytajcie te opisy pod tymi zdjęciami po prawej stronie o_O
 

AniA 11

Kombii i tak RULEZZZ;-)
Dołączył
16 Listopad 2005
Posty
458
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Heartland
Tylko Chuck Norris wie czy lider Tokio Hotel to dziewczyna czy chłopak... :]
 
Dołączył
3 Październik 2005
Posty
452
Punkty reakcji
0
Miasto
..::-Legnica-::..
Nie no to jest fajne dla mojej siostry 11miesiecznej jak sobie zasypia, bo taki słodki głosik ja kołycze, bo ogulnie to ona cczegoś powazniejszego słucha :p
Ale dobra, niebede sie śmiała, tez se nagram płyte, zobaczycie, klaudia tez bedzie sławna nawet z beznadzienym głosem :)
Nie no chłopcy(tak domniemam) z th są słodcy, taki sweet panienki z czarnymi pazurkami, niemam nic do czarnych paznokci, sama czasem maluje, ale jestem baba, a oni podobno nie
A co do ich teledysków, to one takie osstre sa
 

gaba_91

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2005
Posty
47
Punkty reakcji
0
Wiek
33
A jak dla mnie to oni są super :!!!! Tylko ja osobiście wole Toma bo Bill wygląda beznadziejnie teraz w tych długich włosach :p Ale ja ich lubie !!billtomtollswietna5fb10fj5gc.jpg w Króciutkch włoskach na żel wyglądał :cenzura: wtedy to on mnie sie bardziej podobała ale teraz zdecydowanie Tom :*
 
Do góry