Tokio Hotel

veleda

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2005
Posty
3 065
Punkty reakcji
1
świetnie :] po prostu iść się zastrzelić :p A ja kocham Muńka z T.Love :rotfl2: Mimo, że ma wadę wymowy to jest :cenzura:m samcem :lol2: Nie no padam :lol:
MUNIEK JAK TO CZYTASZ : Aj lof ju :rotfl2: (nagły atak świra :D)
 

veleda

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2005
Posty
3 065
Punkty reakcji
1
Vituś to chyba jest tak oczywiste, że nie trzeba tego pisać o_O
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
AAAAA ! ! ! HEREZJA ! LUDZIE WEŹCIE MI TO Z OCZU WYWALCIE Z TĄD TĄ FOTĘ ! ONI SĄ OKROPNI ! NIE NAWIDZE ŚWIRÓW ! ! ! :mlotkiemgo: :box: ześwirowałam :crazy:
 

AniA 11

Kombii i tak RULEZZZ;-)
Dołączył
16 Listopad 2005
Posty
458
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Heartland
Litości...
ja mam takie pytanko do tych dziewczyn co się pozakochiwały w tych pedałkach:
Jagbyście spotkały na ulicy taką "wypaćkaną lale" to też byście się w niej zakochały??? :/
nie komentuje...
jak ta lala wygląda w tym nowym teledysku, fuj! Przez weekend to na vivie leciało Th co chwile a na moje kochane Kombii natrawiłam tylko raz :( niech mnie ktoś przytuli...
 

Bajka:)

Nowicjusz
Dołączył
22 Wrzesień 2005
Posty
71
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Warszawa
Jak mnie wkurzają te panienki małoletnie zazdrosne o tych lamusów. Wszystkie zakochane w TH :zakochany: dziewczątka nienawidzą jakiegoś Blog27 czy coś tam. I twiedzą, że dziewczynki nie umieją śpiewać tańczyć i wogóle są do...nieczego ;) Za to ich wspaniali Bilowi i Tomowie są super zdolini i piękni. Ach ta zazdrość!!! Dodam, że nie znam tego Bloga całego, ale sądzę, że to jest coś pokroju Tokio...
 

zal

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2006
Posty
170
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Katowice
Zaled Wszyscy Podniecaja Sie TH i Blog 27 zal.pl Raz moze 2 Uslusze JaK cos Tam NucA alE JeSzcZe Mi Nie OdBilo dO GloWy ZeBy Tego SluChaC DziniE i Jak SLySze w SzKole JaCy To Oni NieSa To MniE JuZ biErZe AjT S t f u
 

Sysunia

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2006
Posty
94
Punkty reakcji
0
Dobra nie wiem o czym tam piszecie, ale moge powiedziec wam jedno, że mam nr. gg Bila tego czarnego i to jest napewno jego nr. :D
nie iwem co w nich widzicie,a jak tak nagle by sie okazało, ze ten caly bil jest kobieta (taki przypal jak z miriam) ???? to co ???? dalej byscie byly po uszy zakochane w nich?? bleee
ja tam za nim nie przepadam :mruga:
 

spoko_justa

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2005
Posty
292
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Poznań
Ja tak sobie lubie ich piosenki ale najbardziej z nich lubie Toma super sie ubiera taki skate a Georg jest fajny taki :D no i Gustava a ten Bill to taka ciota i pedał a Georg jest brzydki :p
 

Teeta

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2005
Posty
59
Punkty reakcji
0
Wiek
41
ja niedawno się do Tokio Hotel przekonałam. ściągnęłam ich album i mi się spodobał. nieczęsto kupuję płyty, ale ich sobie kupię :]
 

AniA 11

Kombii i tak RULEZZZ;-)
Dołączył
16 Listopad 2005
Posty
458
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Heartland
Mam tu coś dla antyfanów tego całego tokio hotel :D
->LINK<-
:lol:
O Boże... :lol: :D :p :] :) To jest :cenzura:!!! Nie no niemoge... Musze się podnieść spod biurka... Pokaże to tym co się pozakichały w tych pedałkach!!!
Durch den Monsun=Śmierdze jak szczur
:D nie moge... :lol:
 

fuckme

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
240
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
Bydgoszcz
Ja nie rozumiem jak można na nich naskakiwać? Dlatego iż się wyróżniają?
A fryzurke ma fajną ten co ma krótkie i długie (nie wiem jak się on nazywa), fajne mają niektóre utworki....
Chociaż ma on troche punkowe elementy w ubiorze chociażby podarte spodnie (miał na jakimś teledysku), a to właśnie fajnie wygląda.

A co do pedałów, he to naturalne jest jechanie od tego ludzi którzy ubierają się jak chcą, bo makijaż dla mnie może robić każdy, bo czemu ma tylko kobieta to robić?!!

Ja toleruje każdy ubiór, nawet mógłby w damskich ciuchach chodzić ktoś i bym to tolerował, bo to każdego sprawa jak się ubiera!!!!!
 

martynQa

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2005
Posty
229
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Katowice
szczerze? nie trawie ich... komercyjna jednosezonowa popowa gwiazdka... umm...

a całkiem niedawno jedna fanka próbowała mi wmówic ze TH to metal :|
 

Jagoda1

Power of flower :)
Dołączył
26 Styczeń 2006
Posty
614
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
uuuuu daleko :P
Ta przerobiona piosenka jest taka :eek:k: niezle sie uśmiałam :D

Ta przerobiona piosenka jest taka :eek:k: niezle sie uśmiałam :D
 

Sysunia

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2006
Posty
94
Punkty reakcji
0
Ten link no moze byc, zabardzo sie nie ubawiłam bo słyszałam lepsze kawałki :/
mogli juz cos lepiszego wymyslec :p
 
Do góry