TIBIA RULES!

Status
Zamknięty.

rl-punisher

Nowicjusz
Dołączył
17 Sierpień 2006
Posty
2
Punkty reakcji
0
gralem w tibie dosyc dlugo.. doszlo do tego ze mialem 67lvl master sorcerer :D... ale juz niegram bo mi sie to znudzilo... roz:cenzura:alem postac i.. koniec z tibia ;p
 

Robsosl

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2006
Posty
25
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Płock
Nie opłaca się w to grać, psuje życie, okropna grafika, cały czas rozwalasz jakieś potworki :/. Gra jest (jak dla mnie) nudna ponieważ praktycznie nic w tym nie robisz. Kiedyś w to grałem ale przestałem i jestem z tego powodu szczęśliwy :). Lepiej już pograć w coś lepszego np. Counter Strike płacisz tylko raz jak kupujesz gre, można teżpograć w WOWa (World of Warcraft) chciałbym w to pograć tylko nie stać mnie na płacenie co miesiąc :D.
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
co do tibii to powiem tyle- gra dla noobow i plebsow a konkretniej dla malych rozwydzonych dzieci neostrady ktore dostaly neostrade na komunie wraz z rowerkiem i zegarkiem z wbudowanym kalkuratorem

to jesli chodzi o fanow tibii http://tibia.o.tvn.patrz.pl/
(nie odpowiadam za tresci wulgarne wypowiedziane w tym filmie, prosze bez warna ;)


coz wiele mowiac.....TIBIA to obraZA dla e-sportu
 

Gaali

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
8
Punkty reakcji
0
Ja tez gram w tibie, lubie ta gierke
smile.gif
ostatnio zaciekawilo mnie TibiaME
smile.gif
Ale troszke bedzie mnie to kosztowalo xD

Swaiat: Arcania
Lvl: 15 Knight <59/59> 4 Magic
smile.gif


Oz Family 4 Ever

Jak ktos chce z nasza rodzinka zagrac niech napisze:

Potrzebne jest:

-Pacc
-Lojalnosc Oz
-Doswiadczenie
-Mile nastawienie do gry
smile.gif


//ciach
 

Gandzia666

Zbanowany
Dołączył
24 Sierpień 2006
Posty
186
Punkty reakcji
0
Wiek
33
podobno ta gra bardzo wciąga i bardzo łątwo się od niej uzależinć(kilka moich kolegów jest tego żywym dowodem),sam jeszcze w nią nie grałam... :D jeszcze..... :) naprawdę takj uzależnia?robi się coraz bardziej popularna :p
 

pawel16

atrakcyjny gaduła
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
1 355
Punkty reakcji
12
Wiek
32
Miasto
Przed komputerem
podobno ta gra bardzo wciąga i bardzo łątwo się od niej uzależinć(kilka moich kolegów jest tego żywym dowodem),sam jeszcze w nią nie grałam... :D jeszcze..... :) naprawdę takj uzależnia?robi się coraz bardziej popularna :p

Mój kolega się już od niej uzaeżnił i cały czas żyje w jej świecie, non stop o niej gada. Ja sam grałem w tą grę, ale nie potrafie w nią tak długo grać :/
 

wohaker

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2005
Posty
145
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Zabrze
co do tibii to powiem tyle- gra dla noobow i plebsow a konkretniej dla malych rozwydzonych dzieci neostrady ktore dostaly neostrade na komunie wraz z rowerkiem i zegarkiem z wbudowanym kalkuratorem

to jesli chodzi o fanow tibii http://tibia.o.tvn.patrz.pl/
(nie odpowiadam za tresci wulgarne wypowiedziane w tym filmie, prosze bez warna ;)
coz wiele mowiac.....TIBIA to obraZA dla e-sportu
No ja niewiem po co ktos tu pisze jak nie lubi grac w Tibe? :/ Jak sie nie podoba to narqa!! Ja uwazam ze jest fajna a co do noobow obrazasz wiele setak tysiecy ludzi na calym swiecie. A napewno mowisz ze jest dla noobow bo sam nie umisz w nia grac -.-"
 

Doki

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2006
Posty
232
Punkty reakcji
0
"No ja niewiem po co ktos tu pisze jak nie lubi grac w Tibe? Jak sie nie podoba to narqa!! " Poniewaz to jest FORUM, a tutaj każdy ma prawo do wypowiedzi :/ !!!!!!!!



Co do Tibii beznadziejna gra. Znam wiele osób, którym zniszczyła zycie z moich kumpli. Nie wiem co do niej ciagnie Beznadziejna grafa?? 24h zmarnowanego czasu, który mógłbyś równie dobrze przeznaczyć na spotkanie ( chocby na gg) z dziewczyną <_< ?? Naprawde podziw dla tych ludzi.
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
No ja niewiem po co ktos tu pisze jak nie lubi grac w Tibe? :/ Jak sie nie podoba to narqa!! Ja uwazam ze jest fajna a co do noobow obrazasz wiele setak tysiecy ludzi na calym swiecie. A napewno mowisz ze jest dla noobow bo sam nie umisz w nia grac -.-"
no tak ty zapewne UMISZ grac w tibie no ale ja nawet nie mialem zamiaru sie brac za ten shit bo jak juz powtarzalem to obraza dla e-sportu. to ze obrazam setki tysiecy graczy ktorzy graja w ta "pr0" gre to mnie malo obchodzi, bo beda dla mnie zawsze i wylacznie tylko noobami. a no i nie nalezy zapomniec ze te "setki tysiecy" pseudo graczy to przedewszystkim dzieci po 10-12 maksymalnie 13 laat ktore dostaly neostrade na komunie :] (czyt. dzieci neostrady)

jezeli ktos chce gre tego typu to niech gra w MU online bo to juz bardziej konkretna gra i nie przynosi wstydu.

co do wypowidzi typu "po co tu piszesz skoro nie grasz w tibie" to odpowiadam ze forum sluzy do wyrazania swojego zdania, ktore nie zawsze jest pochlebne...


POzdro dla prawdziwych e-sportowcow i dla klanu anathema.
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
napisal mi sie dwa razy post i w tym musze cos napisac wiec zamieszcze screena (a wlasciwie link) do screena mojego autorstwa ktorych przedstawia piramide z graczy podczas warmup bprzed meczem klanowym > all


http://members.lycos.co.uk/htrak/lol2.JPG
 

RAMZE$

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2006
Posty
704
Punkty reakcji
0
Miasto
Fotel przed klamotem
no ja sie przyznam ze próbowałem w to zagrać
ale jak sie okazało to mam chyba za słabe łącze (128kb/s) i jakoś dziwnie mi to chodziło, koleś łaził jak jakiś pokraka co chwile mi ludzie dookoła znikali, ogolnie mówiąc lipa

i akurat siedzialem z kumplem w domu, i tak sobie mówie " a wgram se", no i wgrałem, wchodze do tego świata pojawiam sie w jakis ruinach, patrze a tu jakis dziod, probowalem cos zagadac ale nic nie odpowiadał, granie przebiegalo mi na tym ze próbowałem wyjsc z tych ruin a dzieki problemom z łączem za cholere nie dało sie tego zrobić, wkoncu jak sie udało, wylatuje na jakis plac pełno ludzi sie kręci widze, jakiś kolo podchodzi i sie pyta coś czy nie chce słorda kupić, tak se mysle "o penisa Ci chodzi??", ale nic spławiłem kolesia i nagle podchodzi ziomal, mówie do niego, "e kolo nie umiem grac, naucz mie", zaciągnął mnie do jakieś chałupy, mówie gicior, ale dalej ten ciągnie mnie do piwnicy, to juz zaczelo sie robic nie ciekawie myśle se "przerucha mnie zabierze kabone i ucieknie",ale nie, pokazał mi jakieś toporki, tomachawki, siekiery czy inne badziewie i mówi "tu mozesz se cos zabujować", jak sie potem okazało można było tam coś kupić, no ale nie dotrwałem bo z kumplem mieliśmy taką polewke już z tych ludzi i ich chmurek ze nie dałem rady

ogólnie mówiąc, gre wspominam dobrze bo śmiesznie, grafika no nie powiem aż oczy bolą od tej ilosci barw i detali, ale już sama grywalnosc nie dała rady mnie przyciagnąc, grałem jakieś pół godziny może i wyłączyłem

ten filmik co ktos zapodał kilka postów wcześniej
NIESAMOWITY
myślałem ze padne ze śmiechu, szczegulnie text
"no ja zaczale niezle zarabiac na Tibii, wczoraj swojego luda wymieniłem na worek zboża i słoik smalcu"
ale mozna powiedziec ze bylem uzalezniony od Tibii bo jakiś czas temu szukałem namietnie własnie artykułów na temat ludzi którzy pobili matke bo im kompa wylaczyla, albo siedza calymi dniami, wprawia mnie to w dobry humor, mam z czego sie posmiac
 

Marcin1992

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2006
Posty
256
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Elbląg
oj coś chrzanisz ja mam takie same łącze i jak nic nie ściągam i nie mam włączonej stronki to mi dobrze chodzi wszystko
 

Jankesek

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2006
Posty
1
Punkty reakcji
0
Tibia jest bardzo fajna gra i nie mowcie prosze ze jest do bani bo wam sie nie podoba. Sam w nia gram juz dlugo i niech nikt mi nie mowi ze ktos uzywa w tej grze formy "zabujowac". A co do grywalnosci to jest ona w WIELKA. I w Tibie nie graj tylko "dzieci neostrady" (swoja droga idotyczne okreslenie) tylko wielu ludzi w wieku okolo 14-18 lat. I nie uzaleznia ona jesli tylko umie sie z niej korzystac w umiarze. A co do MU to ta gra jest dopiero nudna, denna ,zabijesz jednego potworka i masz lvl umiejetnosci dodajesz przez 30 minut klikajac na znaczek a na globalu idzie to tak wolno za sie idzie zabic.



Tyle do powiedzenia na ten temat.
 

RAMZE$

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2006
Posty
704
Punkty reakcji
0
Miasto
Fotel przed klamotem
tak swoją to ja polecam częściej wychodzić z domu
wtedy można dostrzex, tak naprawde, co jest interesującego w internecie
bo jak kolo siedzi 24 na dobe przed klamotem to potem sie niema co dziwic ze podoba mu sie Tibia tudzież inne gry tego typu

dziekuje bardzo za uwage
 

sloniu

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2006
Posty
318
Punkty reakcji
0
@Topic,
ja widze ze ty :cenzura: wiesz o Tibii... 'rock','mein'...
@Lothid
gram\gralem, tylko dlatego ze mam slaby sprzet, ale gdy jestes zmuszony na tibie, i przylozysz sie do tego co robisz - potrafi ostro wciagnac. Trust me, I'm a doctor xD
@YaCeQ
nie wiem co ludzie widza w pisaniu wg schematu DuZa LiTeRkA, mAlA lItErKa i podrywaniu tajgerka na forum xD, dla mnie ten typ ludzi jest stracony...
@Moonfang
nie ma jak konstruktywna krytyka, poparta argumentami...
@Badlik
owszem, ma straszna grafike, ale naprawde nadrabia to grywalnoscia, o ile potrafisz w nia grac :)
@Lagger
nie chcesz? nie graj, ale nie wyzywaj kilkudziesieciotysiecznej spolecznosci graczy od noobow i plebsow. Nie rozumiem podejscia takich jak Ty, majacych sie za alfe i omege. Zero argumentow, czysta pyskowka. Mam 17 lat, w tibie juz nie gram ale gralem dlugo. Mowisz ze nie miales zamiaru grac w ten 'shit'? Wiec na jakiej podstawie go oceniasz? Owszem, model wiekszosci uzytkownikow tego forum zgadza sie z twoim punktem widzenia (12-13lat), lecz to nie wszystko. Tekst 'jezeli ktos chce gre tego typu to niech gra w MU online bo to juz bardziej konkretna gra i nie przynosi wstydu.' mnie rozwalil! Myslisz ze Ty bedziesz wyrocznia dla kogokolwiek co przynosi wstyd a co nie? A nazywanie calego tego onlineowego syfu esportem juz wogole zrzucilo mnie z krzesla...
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
@sloniu
mnie roz:cenzura:al twoj tekst ze osoby majace 12-13 lat zgadzaja sie ze mna ze Tibia to shit. tym samym stwierdzasz ze w tibie graja ludzie doroslejsi. buhaha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tibia to przedszkole w ktorym te male szczyle ucza sie egzystowania w internetowej rozgrywce a potem przenosza sie na inne gry i tworza swoje lamerskie fora i klany i tym samym psuja wizerunek gry (mamy taka systuacje na polskiej scenie ET)
a co do tego smiania mojego okreslenia rozgrywki internetowej e-sportem to masz prawo sie smiac bo ty takiego pojecia nie jestes wstanie pojac bo nigdy esportowcem nie byles i raczej nie bedziesz, bo grajac w tibie to daleko chlopcze nie zajedziesz. eportowcem lub esportem mozna nazwac granie w gry i podchodzenie do niej w sposob polprofesjonaalny, czyli nie tylko glupie vgranie ale takze jezdzenie na lany, wygrywanie nagrod, w pewnym sensie jest to kariera moze nie taka jak w sporcie fizycznym ale jest. pomijajac to ze polska jest panstwem liczacym sie w swiadku miedzynarodowego esportu to znajdzie sie paru laikow a moznaby powiedzien poprostu zwyklych NOOBOW (a ty sloniu do takich wlasnie nalezysz) ktorzy mysla ze cos wiedza o tej internetowej spolecznosci. mysle ze na tym forum znajdzie sie paru prawdziwych graczy :]
 
Status
Zamknięty.
Do góry