TIBIA RULES!

Status
Zamknięty.

Myszkaxd

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2005
Posty
19
Punkty reakcji
0
Miasto
Z Polski :)
TIBIA RULES!!!!

Czy jest tu moze jakas osoba, ktora gra w Tibie? Pewno zadajecie sobie pytanie "Co to jest ta Tibia?" To moze napisze wam w streszczeniu o co w tym chodzi...Wiec na samym poczatku trzeba zrobic sobie postac....Postac robi sie na www.tibia.com. Aha,przed zrobieniem postaci musisz sciagnac Tibie(jesli nie masz).Jak juz masz postac to logujesz sie i jestes na ROCKU z 1 lvl.Jak juz zrobisz 8 lvl to przechodzisz na MEINA .Na MEINIE chodzi sie zabijac wszystko co sie rusza:) m.in. :trole,szczury,guhle,slimy,orki,gobliny,dragony itp.Nabija sie coraz wieksze lvl i kupuje czary, zbroje,runki.... Ludzi tez mozna zabijac ale tylko wtedy gdy gra sie na swiecie gdzie mozna zabijac, bo sa swiaty gdzie nie mozna zabijac ludzi i tylko zabija sie wtedy zwierzeta i potforki....Tak mniej wiecej wyglada cala historia TIBI:) ||Ludzie grajcie w TIBIE!!!!!!!NIech ktos sie do mnie zglosi jak bedzie cos chcial sie wiecej dowiedziec na ten temat!!Pozdrawiam paps:*
 

Lothid

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2005
Posty
23
Punkty reakcji
0
Miasto
Z nienacka :]
Hmm.. ja sam nie lubie (delikatnie mówiąc) tej gry, ale każdy ma inne gusta. Właśnie- co tobie się w tej grze podoba że w nią grasz? No chyba że masz słaby komputer, ale jestem ciekaw czemu? :zdziwko:
 

Myszkaxd

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2005
Posty
19
Punkty reakcji
0
Miasto
Z Polski :)
Ludzie nie piszcie do mnie na gygy w sprawie tej Tibi,bo nie bedzie mnie przez jakies dwa tygodnie... :( Mam kare na kompa :zalamany: moze kiedys wpadne ale nic nie obiecuje!!pozdrawiam wszystkich...paps:*
 

cakper

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2005
Posty
352
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Cieszyn
no i po co ci była ta kara, tak to byś mi przynajmniej odpisał
 

Myszkaxd

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2005
Posty
19
Punkty reakcji
0
Miasto
Z Polski :)
"cakper "Napisz do mnie na gygy postaram ci sie wszystko wytlumaczyc...:) wlasnie siadlam na kompa u kolezanki, ale tylko na chwilke :( moze jak wroce do domu to bede mogla siedziec na necie... :p ale jak cos to napisz :) pozdro paps;*
 

Neldoor

Nowicjusz
Dołączył
1 Czerwiec 2005
Posty
23
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
<KrK team>
:wstyd: powinnas sie chowac a nie mowic ze grasz w Tibie bo ona taka fajna nie jest...sproboj sobie zagrac w www.MUONLINE.com robisz to samo co w tibi.


:]
 

przemyslaw90k

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
159
Punkty reakcji
0
Miasto
Bydgoszcz
Ja gram w Tibie... Na Valorii głównie... Jak kcesz to mozesz się skontaktowąc przez gg (7670964) albo w Tibii [Mayores Knight (na valorii)]...
 

YaCeQ

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2005
Posty
1 416
Punkty reakcji
9
Wiek
33
Miasto
Śląsk
Nie wiem co ludzie widzą takich grach jak tibia... Dla mnie sa one ***** :]
 

BlackBird

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
17
Punkty reakcji
0
Re: TIBIA RULES!!!!

Myszkaxd napisał:
Czy jest tu moze jakas osoba, ktora gra w Tibie? Pewno zadajecie sobie pytanie "Co to jest ta Tibia?" To moze napisze wam w streszczeniu o co w tym chodzi...Wiec na samym poczatku trzeba zrobic sobie postac....Postac robi sie na www.tibia.com. Aha,przed zrobieniem postaci musisz sciagnac Tibie(jesli nie masz).Jak juz masz postac to logujesz sie i jestes na ROCKU z 1 lvl.Jak juz zrobisz 8 lvl to przechodzisz na MEINA .Na MEINIE chodzi sie zabijac wszystko co sie rusza:) m.in. :trole,szczury,guhle,slimy,orki,gobliny,dragony itp.Nabija sie coraz wieksze lvl i kupuje czary, zbroje,runki.... Ludzi tez mozna zabijac ale tylko wtedy gdy gra sie na swiecie gdzie mozna zabijac, bo sa swiaty gdzie nie mozna zabijac ludzi i tylko zabija sie wtedy zwierzeta i potforki....Tak mniej wiecej wyglada cala historia TIBI:) ||Ludzie grajcie w TIBIE!!!!!!!NIech ktos sie do mnie zglosi jak bedzie cos chcial sie wiecej dowiedziec na ten temat!!Pozdrawiam paps:*


widze ze pani jest w moim wieku :p wiec bede uprzejmy i mowie zeby nie traktowac jako obelge
1. nie ROCKU tylko Rookgard :)
2. nie Mein tylko Mainland
3.Jak juz grac to tylko z Premium Account a miesiac PACC to tyle co miesiac grania w WoW'a i masz to co inni zreszta zrobie o tym temat
 

DEMO

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2005
Posty
445
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Poznań
lada dzien bede gral a tak a propos tibii niech ktoś tam sprzątnie kolesia jakos leon zawodowiec czy zawodociec
 

Marcin1992

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2006
Posty
256
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Elbląg
ja nie pyta łem się czy lubisz tibie i z jakiego powodu ale pytanie brzmi tak :
kto gra na securze??
ktoś powinien odpowiedzieć tak albo nie
a nie ty wyskakujesz z argumentem że tibia to syf :/ :( <_<
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
ja nie pyta łem się czy lubisz tibie i z jakiego powodu ale pytanie brzmi tak :
kto gra na securze??
ktoś powinien odpowiedzieć tak albo nie
a nie ty wyskakujesz z argumentem że tibia to syf :/ :( <_<
Tak ale temat jest ogólny a nie tylko twoje pytanie :]
 

Badlik

Psychodegradacja
Dołączył
29 Czerwiec 2006
Posty
569
Punkty reakcji
0
Nie rozumiem popularności tej gry. W dobie tak świetnych MMoRPG-ów jak WoW, Guild Wars, Lineage 2 czy MU gra w Tibię jest troszkę bezsensowna. Rozumiem, że ktoś może mieć słabszego kompa, ale jak widzę kolegów, którzy mają super sprzęt, a tracą czas na tą grę to po prostu się z nich nabijam. Ta gra ma niesamowicie słabą grafikę, a grywalność wcale nie jest jej mocną stroną. Jakoś nie bawi mnie nabijanie doświadczenie w jednym miejscu na tych samych stworach przez kilka godzin. No cóż życzę tym, którzy w to grają, aby nie spotkało ich to co tych maniaków pokazywanych w telewizji, którzy przestali jeść, pić i zaczęli tłuc swoje matki za to, że próbowały ich odciągnąć od komputera.
 
Status
Zamknięty.
Do góry