Testosteron

Wuyeq

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2005
Posty
818
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
.
Film jest kapitalny...ze świetnym aktorstwem..teksty momentami rozbrajające...wbrew pozorom wiele kobiet takze jest tym filmem zachwyconych...
 

m1g0tk4

Nowicjusz
Dołączył
4 Grudzień 2006
Posty
174
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Zielona Góra
uhh jestem osobą szczególnie wyczuloną na seksizm. obejrzałam ten film i pomimo użycia w nim tylu obraźliwych słów na kobiety nie mogę powiedzieć, aby był on seksistowski. trzeba go po prostu umieć zrozumieć.
 

adxa

--- -... -.-. .-
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
1 597
Punkty reakcji
0
a mi sie filmik podobał :)
nie zeby był jakis wspanialy czy cos ale poprostu fajny
niektore teksty mnie rozbrajały :D
i mysle ze film bardziej obrazal facetow niz kobitki wiec nie ma sie co wsciekac :D
 

don Corleone

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2007
Posty
24
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Schlesien :P
No jak dla mnie film super :) hyh w sumie nawet mnie tak nie śmieszył ale było dużo prawdy :p no uśmiać się też można było...trzeba podejść do filmu z dystaaanseeem ;) przecież to komedia :D i nie można zaprzeczyć, że takie sytuacje się zdażają i to wcale nie jest rzadkie :)
 

kizia_mizia

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
2 850
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z zamku..
Heh ja oglądałam z chłopakiem i dla mnie był zabawny, odebrałam to jako żart :p Dobrze, że nie wszyscy tak traktują kobiety :)
 

evae

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2006
Posty
172
Punkty reakcji
0
Miasto
wrocław
Mi się film podobał...moim zdaniem autorzy "jadą" po obu płciach. Mysle,że sytuacje podobne do tych w filmie zdarzają się często, nawet częściej niż nam sie wydaje, tylko nikt o tym głośno nie mówi. Jestem w takim, może głupim wieku (23 lata), gdzie jeszcze jesteśmy dużymi dzieciakami, ale zaczynamy powoli dorastać, stabilizowac się....podobne dyskusje są na porządku dziennym. Studiuje na AM-ie, więc nic co ludzkie nie jest nam obce i dyskusje na tematy trudne (problemy damsko-meskie) słychac codziennie na korytarzach.
 

ewunia99

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2007
Posty
16
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
kolo Plocka
bylam na nim w kinie z klasa mianowicie z 19 dziewczynami i 5 chlopakami i otoz wszystkie smialysmy sie do rozpuku a oni mieli zrzedle miny:) :sexy:
 

Strunka

Nowicjusz
Dołączył
4 Kwiecień 2007
Posty
74
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Czecho
ja też na nim byłam z klasą (10 dziewczyn, 18 chłopaków) i wszyscy się śmiali
zdaje mi się że ten film raczej pokazuje słabości facetów niż dziewczyn ;)
 
Do góry