Testosteron

*Madzia*

Neurotyczna sadystka
Dołączył
17 Październik 2006
Posty
1 521
Punkty reakcji
25
Ostatnio ( sobota) widziałam w kinie film pt. "Testosteron" . Cóż mogę powiedzieć ... był jednym słowem beznadziejny :/ Momentami skrajnie zboczony a niektóre teksty aż niesmaczne :/
Widać,że reżyserzy mieli wielkie problemy z kobietami :D Czy ktoś z was widział ten film ? Może komuś się podobał ? Jestem ciekawa waszych opinii :D
 

Attachments

  • p1.jpg
    p1.jpg
    74,4 KB · Wyświetleń: 123

adinho16

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2006
Posty
541
Punkty reakcji
6
Wiek
34
Miasto
z tamtąd
Oj ktos tu chyba poczuł się urażony. Cóż widze ze najwyzszy czas obejrzec sobie ten filmik
 

tajemnicza :)

Dominika ;)
Dołączył
4 Styczeń 2007
Posty
3 590
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
z daleka
Ostatnio ( sobota) widziałam w kinie film pt. "Testosteron" . Cóż mogę powiedzieć ... był jednym słowem beznadziejny :/ Momentami skrajnie zboczony a niektóre teksty aż niesmaczne :/
Widać,że reżyserzy mieli wielkie problemy z kobietami :D Czy ktoś z was widział ten film ? Może komuś się podobał ? Jestem ciekawa waszych opinii :D
wiesz ja jak juz zobaczylam ten obraz który zalaczylas do tematu to juz wtedy zrezygnowalam z ogladania ;)
 

The Grejt

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2007
Posty
73
Punkty reakcji
0
Miasto
Poland
Tak filmik bardzo dobry podobał mi się ten nasz specyficzny humor...

objeżdżali babki aż niekiedy niemiło, ale szybko to mijało, bo ogólnie prawdę mówili.
 

Zamyślona

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2006
Posty
1 507
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Hmm z reklamy w tv nawet taki śmieszny się wydawał...
W najbliższym czasie mam zamiar go obejrzeć :niepewny:
 

The Grejt

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2007
Posty
73
Punkty reakcji
0
Miasto
Poland
no chociaż reklama w tv na serio nie ma nic wspólnego z filmem... oprócz występujących tam oczywiscie
 

The Grejt

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2007
Posty
73
Punkty reakcji
0
Miasto
Poland
No oczywiście tą w ktorą wierzą okropni i seksistowscy meżczyźni :p ale takze ośmiesza ich. bo z Jednej strony mówi, że kobiety wyzyskują tylko facetów, są bezpruderyjne, a z drugiej że nie mogą ich zrozumieć, i podają swoje poronione sytuacje, które sami jeszcze skomplikowali.
 

kisiel9500

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2007
Posty
942
Punkty reakcji
1
Wiek
20
Miasto
stont
Myślę że to fajny film, sądząc po komentarzach innych ;) . Ale zobaczymy, jutro go sobię obejżę i okaże się, choć z tego co widziałem to sie nieźle zapowiada (zwiastuny :D )
 

~CzArNa~

prezesowa.
Dołączył
9 Sierpień 2006
Posty
3 871
Punkty reakcji
4
No no skoro tu takie recenzje są nijakie to niewiem czy mam na to tracić cenny czas :p
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
ja chyba sie wybiore :D on moze byc tak glupi ze az fajny :p
 

Mati832

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2007
Posty
121
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Łódź
Przed chwila wrocilem z kina. Film jest bardzo fajny, tymbardziej ze 2 dni temu rzucila mnie dziewczyna :p troszke mnie podbudowal :) teksty niesmaczne? po prostu taki humor, nie wszystkim sie musi podobac:)
 

Amano

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2007
Posty
171
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Ja byłem na sztuce w teatrze i byłem bardzo zadowolony podobnie jak cała publiczność. Czterokrotne bisy, oklaski na stojąco są wyrazem wielkiego uznania. Sztuka dość bezpośrednia i nieco przesadnie wulgarna, ale jednocześnie prawdziwa. O filmie nie mogę wiele powiedzieć, ale trailery oglądałem raczej bez entuzjazmu i nie ruszyły mnie wcale, więc na film nie idę. Jeżeli ktoś będzie miał okazję obejrzeć sztukę to polecam.
 

mtllc

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2006
Posty
2 164
Punkty reakcji
13
Wiek
44
Miasto
z lasu
Przeczulonym feministkom się nie spodoba. No i tylko dla facetów których śmieszy "koszarowy" humor. Mi się podoba. :D
 

*Ktosik:D

rozhuśtywacz brzóz
Dołączył
21 Luty 2006
Posty
850
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
NeverLand
Oglądałem film wczoraj..i mi sie podobał :eek:k:.. to jest komedia, więc teksty trzeba traktować z humorem, a przy tym w pewien sposób ośmiesza obie płcie, wytykając także facetom pewien tok myślenia, więc nie ma sensu sie bulwersować :D A z reszta słyszałem opinie dziewczyn, którym sie ten film też podobał więc chyba nie jest tak źle ;)
 

Magic_Gladiator_90

Odmieniec
Dołączył
27 Grudzień 2006
Posty
1 038
Punkty reakcji
1
Miasto
haaaj
Wedlug mnie film bardzo fajny, niektore teksty mnie rozwalaly :p Ale nie trzeba traktowac ich powaznie bo przeciez to komedia.
 
Do góry