Test Na Twoją Osobowość

kaskapracz

Nowicjusz
Dołączył
28 Sierpień 2008
Posty
881
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
warszawa
cześć a mi wyszło:
Ósemka ze skrzydłem siedem: 8w7 - "Dysydent"

Świadoma ósemka ze skrzydłem siedem jest często bardzo silna i ekspansywna. Towarzyska i chojna, może pokazywać radosne oblicze. Może być dynamiczna, skuteczna, energiczna. Często ma wysokie poczucie humoru i potrafi śmiać się z siebie. Generalnie bardzo ekstrawertyczna, ambitna i materialistyczna. Może mówić bardzo głośno i być w centrum zainteresowania, wieść prym wodzireja na imprezach. Czasem jest wizjonerska, może myśleć znacznie jaśniej niż ósemka ze skrzydłem 9; skrzydło 7 daje jej intelektualne umiejętności. Chętna do podejmowania ryzyka.
Gdy 8w7 jest w stresie, agresja połączona z apetytem, tworzy silną tendencję do uzależnień. Wiele ósemek ze skrzydłem siedem, ma problem z alkoholem lub narkotykami oraz pociąg do każdego innego rodzaju uzależnienia. Szybko zmieniający się temperament, markotność, egocentryzm, gwałtowne wybuchy gniewu. Ma tendencję do wzniecania chaosu, napuszania się, zadzierania nosa, myślenia o sobie narcystycznie. Może być beznadziejnie materialistyczna. Może wykorzystywać ludzi, wysysać z nich wszelką energię. Może mieć napady furii, jest skłonna do gwałtownych i agresywnych reakcji.

Zgadza sie co do najmniejszego szczegółu :)
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
8w9 - "Niedźwiedź"

Patrzac na opis, musze powiedziec - i'm impressed - dobry test :)

"Zdrowa ósemka ze skrzydłem dziewięć posiada aurę stoickiego spokoju. Traktuje daną jej władzę jako jej należną - królowa lub król wszystkiego co żyje. Może być łagodna, szczerego serca, ustępliwa. Często nurtująca, chroniąca innych, spokojna, pomocna przyjaciołom. Nieformalna i skromna, cierpliwa, lakoniczna i generalnie nieco introwertyczna. Czasem okazuje ironiczne poczucie humoru. Może posiadać aurę bezwarunkowego gniewu, coś w rodzaju śpiącego wulkanu. Wolno "wycieka lawa" ale gdy już wybucha to gwałtownie i niespodziewanie."

W zasadzie zgadza sie co do zdania. W sytuacjach kryzysowych staram sie zachowywac zimna krew i myslec racjonalnie. Dana wladze traktuje jako nalezna bo wiem, ze zasluzylem :) Dziwnym trafem w swoim dosc krotkim jeszcze zyciu, juz wielokrotnie bylem wybierany, aby reprezentowac / dowodzic dana grupa - jakos wynika to samoczynnie. Majac wladze nad innymi, raczej wole wytworzyc z nimi wiez pracy (czyli lagodnie, wspolnie do celu). Poczucie humoru mam dosc specyficzne i owszem, posiadam aure bezwarunkowego gniewu - opis spiacego wulkanu jest tutaj genialny. Potrafie ze stoickim spokojem znosic krytyke, obelgi, ale lawa "wycieka" i przychodzi taki moment, ze wstaje i kazdemu krytykantowi mowie w twarz moje "12 groszy" ;)
 

forest_guru

Nowicjusz
Dołączył
28 Sierpień 2008
Posty
354
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
UK/Londyn
Twój typ to : 6w7

6 - Lojalista - typ odpowiedzialny, godny zaufania, lojalny wobec rodziny i przyjaciół. Osobowość szóstki jest bardzo rozległa, od bycia zamkniętym w sobie i nieśmiałym do bycia towarzyskim i otwartym

7 - Entuzjasta - jest bardzo energiczna, żywotna i nastawiona optymistycznie. Chce uczestniczyć w życiu i czerpać z niego pełnymi garściami.

hsz mi mówi tak :

" Szóstka ze skrzydłem siedem: 6w7 - "Kumpel" " :p dobrze czy źle ?
 

ewcia1809

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2007
Posty
1
Punkty reakcji
0
8w9 - "Niedźwiedź"

Patrzac na opis, musze powiedziec - i'm impressed - dobry test :)

"Zdrowa ósemka ze skrzydłem dziewięć posiada aurę stoickiego spokoju. Traktuje daną jej władzę jako jej należną - królowa lub król wszystkiego co żyje. Może być łagodna, szczerego serca, ustępliwa. Często nurtująca, chroniąca innych, spokojna, pomocna przyjaciołom. Nieformalna i skromna, cierpliwa, lakoniczna i generalnie nieco introwertyczna. Czasem okazuje ironiczne poczucie humoru. Może posiadać aurę bezwarunkowego gniewu, coś w rodzaju śpiącego wulkanu. Wolno "wycieka lawa" ale gdy już wybucha to gwałtownie i niespodziewanie."

W zasadzie zgadza sie co do zdania. W sytuacjach kryzysowych staram sie zachowywac zimna krew i myslec racjonalnie. Dana wladze traktuje jako nalezna bo wiem, ze zasluzylem :) Dziwnym trafem w swoim dosc krotkim jeszcze zyciu, juz wielokrotnie bylem wybierany, aby reprezentowac / dowodzic dana grupa - jakos wynika to samoczynnie. Majac wladze nad innymi, raczej wole wytworzyc z nimi wiez pracy (czyli lagodnie, wspolnie do celu). Poczucie humoru mam dosc specyficzne i owszem, posiadam aure bezwarunkowego gniewu - opis spiacego wulkanu jest tutaj genialny. Potrafie ze stoickim spokojem znosic krytyke, obelgi, ale lawa "wycieka" i przychodzi taki moment, ze wstaje i kazdemu krytykantowi mowie w twarz moje "12 groszy" ;)


hehe no mi wyszło to samo 8w9;)
pozdrowienia dla Niedźwiedzia ;)
 

frieda

Nowicjusz
Dołączył
7 Wrzesień 2008
Posty
20
Punkty reakcji
0
Robiłam ten test kilka razy i za każdym wychodzi: Włóczęga. W 100% zgadza sie ze mną :)
 
Do góry